• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wola Pękoszewska
  • Szczytna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nakłem nad Notecią

(66)
  • Działka budowlana Sicienko
    1 / 6
    Działka budowlana Sicienko

    Sicienko

    • 649 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Sicienko 3100m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego- MN/U. Wszystkie media przy działce- gaz, prąd, woda, kanalizacja,TPSA. Zabudow...

  • Działka budowlana Skórzewo gm. Szubin
    1 / 5
    Działka budowlana Skórzewo gm. Szubin

    Skórzewo

    • 66 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka budowlana -1007m2 . Kompleks działek od 990 do 1400m2, blisko lasu, 100-200m od trasy Bydgoszcz-Poznań . Do Państwa dyspozycji ok.40 działek S...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 12
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 123 469 zł cena
    • 1 739 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1739 m2, położona w Występie...

  • Działka rolna Kruszyn gm. Sicienko
    1 / 6
    Działka rolna Kruszyn gm. Sicienko

    Kruszyn

    • 88 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka - Kruszyniec gm. Sicienko -wielkości 800m2. Konieczność uzyskania warunków zabudowy. W sąsiedztwie na sprzedaż -5 działek o podobnych parametrach i jedna dz...

  • Lokal użytkowy Kcynia Kcynia
    1 / 13
    Lokal użytkowy Kcynia Kcynia

    Kcynia

    • 2 499 000 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 2 347 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja- Hala produkcyjna w Kcyni - 38km od Bydgoszczy. Obiekt nadaje się na różne rodzaje działalności. Kameralne położenie- park,zieleń, stawy, mikroklimat. Cz...

  • Dom Murowaniec gm. Białe Błota
    1 / 11
    Dom Murowaniec gm. Białe Błota

    Murowaniec

    • 1 295 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Murowaniec gm. Białe Błota komfortowy dom 2011r. z pięknym ogrodem. Dobry dojazd do Bydgoszczy piękna okolica. Sprzedam komfortowy dom w Murowańcu pod Bydgoszczą, wybudowany wed...

  • Działka Kruszyn gm. Sicienko
    1 / 6
    Działka Kruszyn gm. Sicienko

    Kruszyn

    • 105 000 zł cena
    • 1 606 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz super taniej ,ciekawej działki w bliskiej okolicy Bydgoszczy ? Działka - Kruszyn gm. Sicienko -wielkości 1605m2. Uzyskane warunki zabudowy. W sąsiedz...

  • Działka budowlana Szubin Zamek
    1 / 6
    Działka budowlana Szubin Zamek

    Szubin

    • 99 900 zł cena
    • 743 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka Szubin, ul.Wiejska - 743m2 z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego - wylane fundamenty. Możliwość budowy domu na bazie wybranego przez siebie projektu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Gorzeń gm. Nakło nad Notecią
    1 / 6
    Działka budowlana Gorzeń gm. Nakło nad Notecią

    Gorzeń

    • 149 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki przeznaczoną pod budowę domu w Kaźmierowie, części wsi Gorzeń gm. Nakło nad Notecią , w...

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie okolice Mroczy
    1 / 15
    Sprzedam bezczynszowe mieszkanie okolice Mroczy

    Matyldzin

    • 165 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie blisko Mroczy (ok. 4 km) w ocieplonym bloku w miejscowości Matyldzin, położone w spokojnej okolicy pod lasem. Lokal składa się z 2 us...

  • Działka budowlana w Kołaczkowie
    Działka budowlana w Kołaczkowie

    Kołaczkowo

    • 97 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KONTAKT: [tel]

  • Działka ROD Formet! Nad Brdą !
    1 / 3
    Działka ROD Formet! Nad Brdą !

    Lisi Ogon

    • 55 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u NAS! TEN NUMER TELEFONU DZIAŁA !! [tel] !!! Działka Rekreacyjna ROD Formet! Nad Brdą! Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 315 m², położona w kompleksie ROD „Form...

  • Działka budowlano-usługowa LISI OGON
    1 / 2
    Działka budowlano-usługowa LISI OGON

    Lisi Ogon

    • 169 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlano-usługowa! Działka w sąsiedztwie węzła Bydgoszcz Miedzyń! Teren płaski. Do ulicy utwardzonej 200 m. Media w ulicy: woda, kanalizacja, prąd, gaz. M...

  • Działki Kruszyn Krajeński
    Działki Kruszyn Krajeński

    Kruszyn Krajeński

    • 420 zł cena
    • 3 056 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki Kruszyn Krajeński ul.olszynowa 3 dzialki po 1000m2 Warunki zabudowy. Blisko tereny natura 2000. Cena za 1m2 145zl Przy całości rabat Tel [tel]

  • Działka rolna Wierzchucinek
    Działka rolna Wierzchucinek

    Wierzchucinek

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna ,,Prywatne Ogrody Działkowe,, w Wierzchucinku. Działka o powierzchni 300m2. Plusy nieruchomości: - Cicha i spokojna okolica - idealna do odpocz...

  • Działka Rynarzewo
    1 / 2
    Działka Rynarzewo

    Rynarzewo

    • 300 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w miejscowości Rynarzewo o pow. 4700m.kw. Przy dawnej S 5 . Dwa wjazdy z dróg asfaltowych. Bardzo dobra inwestycja. Możliwość zarobku na reklamach . Działka z dużymi możl...

  • Działkę
    Działkę

    Rynarzewo

    • 320 000 zł cena
    • 9 409 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działkę 9409 m.kw. Warunki zabudowy. Uzbrojenie. W miejscowości Zamość koło Bydgoszczy. Bardzo ładne położenie . Dwa nowe domy obok działki. Możliwość podziału na mniejsze działki

  • mieszkanie Rynarzewo
    1 / 7
    mieszkanie Rynarzewo

    Rynarzewo

    • 1 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Częściowo wyposażona kuchnia. 2 pokoje, łazienka. Centralne ogrzewanie , światłowód, Mieszkanie po remoncie. Czynsz 1100 + opłaty wg wskazań liczników. Dostępne od zaraz. Kaucja 3...

  • Działka Kołaczkowo gm. Szubin
    1 / 15
    Działka Kołaczkowo gm. Szubin

    Kołaczkowo

    • 105 550 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/64- powierzchnia 1466m2 , blisko lasu, dwa jeziora . Cisza i spokój - 2,4km od trasy...

  • Działka Kołaczkowo gm. Szubin
    1 / 15
    Działka Kołaczkowo gm. Szubin

    Kołaczkowo

    • 83 400 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/61- powierzchnia 1158m2 , blisko lasu, dwa jeziora . Cisza i spokój - 2,4km od trasy...