• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Słupca +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Mońkami

(30)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 106 062 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, 125m2
    1 / 16
    Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, 125m2

    Długołęka

    • 950 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krukowszczyzna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 112 464 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 2 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 110 462 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goniądz

    • 180 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Goniądz

    • 310 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzcianne

    • 295 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam 4 działki o łącznej pow. 0,52 ha
    Sprzedam 4 działki o łącznej pow. 0,52 ha

    Goniądz

    • 17 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 4 działki w gminie Goniądz nr 1016, 1030, 1180, 1181 o łącznej powierzchni 0,52 ha. Są to lasy i nieużytki. Obok rozlewiska Biebrzy, Biebrzańskiego Parku Narodowego. Cena...

  • Ziemia rolna 1,8 ha Krypno Wielkie
    Ziemia rolna 1,8 ha Krypno Wielkie

    Krypno Wielkie

    • 13 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ziemia rolna 7ha kilometr od Krypna . Przy granicy działki linia średniego napięcia. Może być pod Fotovoltaike

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Złotoria

    • 3 180 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 18 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grabowscy Nieruchomości Mirosław Grabowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rogowo

    • 840 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 4 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Era Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sienkiewicze

    • 1 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowe Aleksandrowo

    • 2 300 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Porosły

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Porosły

    • 475 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Klimki ul.

    Klimki

    • 299 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka nad rzeką z domkiem - Klimki, 20 km od BiałegostokuJeśli marzysz o miejscu, które pozwoli Ci uciec od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie zapewni wygodny dostęp d...

  • Piękna inwestycyjna- lewoskręt z DK 8
    1 / 9
    Piękna inwestycyjna- lewoskręt z DK 8

    Popiołówka

    • 480 000 zł cena
    • 10 492 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam piękną z dużym potencjałem działkę inwestycyjną położoną przy trasie Białystok-Augustów(Droga Krajowa nr.8-rozpoczeta przebudowa na droge ekspresowa),dojazd od granic B-st...

  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna przy trasie S8

    Rzędziany

    • 899 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam Państwu działkę położoną w gm. TykocinNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5507 m2 , położona bezpośrednio przy trasie ekspresowej S8, w miejscowości Rzędziany, g...

  • Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys
    1 / 5
    Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys

    Nowe Aleksandrowo

    • 250 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dzień dobry,,przedstawiam działkę o powierzchni 1500 M2 .W skład nieruchomości,budynek gospodarczy,z możliwością przerobiena na mieszkalny,o powierzchni 35 M2, Garaż 100 M2, wiaty....

  • Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż cztery działki położone w malowniczej wsi Zdroje w gminie Cekcyn (powiat Tuchola, województwo Kujawsko‑Pomorskie). Lokalizacja wyjątkowa — działki graniczą z lasem i po...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Brzozowa

    Brzozowa

    • 220 000 zł cena
    • 53 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w m. Brzozowa, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński. Nieruchomość niezabudowana o pow. 5,36 ha. Klasa ziemi RV, RVI. Przy nieruchomości zlokalizowane są...

  • Działka budowlana 7 km od Tlenia

    Zdroje

    • 148 995 zł cena
    • 3 311 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w kameralnym kompleksie w miejscowości Zdroje, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica słyn...

  • Sprzedam las przy szosie Dobrzyniewo Duże
    Sprzedam las przy szosie Dobrzyniewo Duże

    Dobrzyniewo Duże

    • 25 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Las przy szosie Ełckiej gm Dobrzyniewo Duże 0,9 ha sprzedam . 25 zł/m2

  • Dom Jaworówka rynek pierwotny ul.

    Jaworówka

    • 799 999 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom 149 m² | Jaworówka | 6 pokoi | Bez PCCNa sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Jaworówce (gm. Dobrzyniewo Duże) - zaledwie 15 minut od Białego...

  • Działka budowlana Kosmaty Borek gm. Czarna Białostocka,
    1 / 8
    Działka budowlana Kosmaty Borek gm. Czarna Białostocka,

    Kosmaty Borek

    • 203 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka 2900 m2 - Kosm...

  • Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże Ogrodniki,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże Ogrod...

    Nowe Aleksandrowo

    • 3 339 090 zł cena
    • 12 367 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogrodniki - Nowe Aleks...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 140 000 zł cena
    • 3 650 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka 3650 m² w Okopach - blisko natury i historiiLokalizacja: Okopy, gm. Suchowola (woj. podlaskie) Cena: 140 000 zł.Opis nieruchomości: Zapraszam do zapoznania się z o...

  • Działka budowlana Letniki gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 9
    Działka budowlana Letniki gm. Dobrzyniewo Duże,

    Letniki

    • 736 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu piękną...

  • Działka budowlana Krynice gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 6
    Działka budowlana Krynice gm. Dobrzyniewo Duże,

    Krynice

    • 289 000 zł cena
    • 2 181 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka gospodarstwo Fasty gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 7
    Działka gospodarstwo Fasty gm. Dobrzyniewo Duże,

    Fasty

    • 1 568 000 zł cena
    • 13 068 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy ofertę zakupu...

  • Sprzedam pośiadłość 7800m.
    1 / 16
    Sprzedam pośiadłość 7800m.

    Rudawka

    • 349 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piękne śiedlisko do zamieszkania lub letnia rezydencja,w domu znajdują się 3 pokoje,kuchnia, łazienka plus poddasze do własnej aranżacji. Na działce znajdują się trzy stod...

  • Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,
    Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,

    Olszanka

    • 1 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwe siedlisko na...

  • Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,
    Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,

    Nowe Aleksandrowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowe Aleksandrowo - lo...

  • Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 440 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa posiadłość - Okopy, gmina Suchowola.Faktoria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej malowni...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY TRASIE S8 RZĘDZIANY
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY TRASIE S8 RZĘDZIANY

    Rzędziany

    • 899 000 zł cena
    • 5 507 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY TRASIE S8 RZĘDZIANY Mam do sprzedaży działkę inwestycyjną przy trasie S8 w miejscowości Rzędziany, gmina Tykocin. Działka o powierzchni 5507 m kw. Wymiary...

  • Działka Fasty na sprzedaż
    1 / 7
    Działka Fasty na sprzedaż

    Fasty

    • 500 000 zł cena
    • 1 456 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Fastach(gm Dobrzyniewo Duże).nr działki 202/65.Powierzchnia działki 1456 m.W pobliżu działki (400m) znajduje się szkoła z przedszkolem a w odległości 40 m przyst...