• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kudową-Zdrojem

(65)
  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, al. 1000-lecia
    1 / 15
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, al. 1000-lecia

    Polanica-Zdrój

    • 745 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA !!! Mieszkanie 57,4 m2 Polanica -Zdrój/ Parkowa Polana Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji uzdrowiska Polanica- Zdrój. Mieści się w jednym z budynków otoczonych...

  • Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8
    1 / 2
    Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8

    Polanica-Zdrój

    • 159 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka niezabudowana o pow. 0,139 ha. Działka płaska w kształcie prostokąta położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 8 w miejscowości Polanica-Zdrój. Z uwagi na swoją lokal...

  • 1 / 2
    Działka Polanica-Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 18 500 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną przeznaczoną w MPZP pod usługi turystyki. Działka o powierzchni 4800m2 w zlokalizowana ścisłym centrum Polanicy Zdrój. przewidywana ch...

  • Działka Polanica-Zdrój ul. Wojska Polskiego

    Polanica-Zdrój » ul. Wojska Polskiego

    • 4 900 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzdaży atrakcyjną nieruchomość gruntową położona w Polanicy Zdroju przeznaczoną pod usługi turystyki. Zapraszam do kontaktu Kontakt: [email] [tel] LINK DO OFE...

  • Lokal użytkowy Duszniki-Zdrój Zieleniec,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Duszniki-Zdrój Zieleniec,

    Duszniki-Zdrój

    • 7 500 000 zł cena
    • 2 847 m2 powierzchnia
    • 2 635 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pełnej potencjału nieruchomości inwestycyjnej, położonej w malowniczej części Zieleńca gmina Duszniki-Zdrój. To jedno z najpiękniejszych i na...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Szczytna

    • 515 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pasterka

    • 1 400 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 18 919 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 650 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polanica-Zdrój

    • 859 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam piekna posiadlosc obok Polanicy-Zdroju-GORY-SUDETY
    1 / 3
    Sprzedam piekna posiadlosc obok Polanicy-Zdroju-GORY-SUDETY

    Polanica-Zdrój

    • 2 190 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 3 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM-piekna posiadlosc obok Polanicy-Zdroju -GORY SUDETY,.posiadlosc sklada sie sie z budynku mieszkalnego / 250m2/ obok budynek PENSJONAT-/400m2/jadalnia-duza kuchnia,swietli...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polanica-Zdrój

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Piekna posiadlosc obok Polanicy-Zdroju-SUDETY
    1 / 8
    Piekna posiadlosc obok Polanicy-Zdroju-SUDETY

    Polanica-Zdrój

    • 1 898 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piekna posiadlosc obok Polanicy-Zdroju-gory-SUDETY-na trasie szlakow gorskich Gor Stolowych- w poblizu Centrum Narciarstwa-ZIELENIEC-. do sprzedania 4 budynki- dom mieszka...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Polanica-Zdrój

    • 1 069 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Duszniki-Zdrój Podgórze ul.

    Duszniki-Zdrój

    • 2 713 768 zł cena
    • 20 252 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kapitał w Górach: Kompleks Działek MN/U przy Ski Arena Podgórze - Duszniki-ZdrójPrzedstawiamy unikalną okazję inwestycyjną w sercu Ziemi Kłodzkiej. Na sprzedaż trafia strategicznie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 676 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Poradnictwo Majątkowe - Krystyna Lichman
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY

    Polanica-Zdrój

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM DZIALKI./jedna 1000m2-budowlana/80 tys zl/-druga 3000m2-kl.4/B-rolna- kazda dzialka ma dostep do drogi/asfalt i utwardzona/ zasilanie energetyczne. na trasie szlakow gorsk...

  • Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8
    Działka budowlana 0,139 ha Polanica-Zdrój, przy DK 8

    Polanica-Zdrój

    • 210 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• DZIAŁKA OKOLICE POLANICY ZDRÓJ
    1 / 5
    DZIAŁKA OKOLICE POLANICY ZDRÓJ

    Polanica-Zdrój

    • 590 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 6000 m2 (60 arów) z wydanymi warunkami zabudowy. Działka znajduje się w odległości 7 km od Polanicy Zdrój i 7 km od Bystrzycy Kłodzkiej w malowniczej miejs...

  • Działka Szczytna Szklana Góra ul.

    Szczytna

    • 219 000 zł cena
    • 1 339 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opowieść o Działce w Szczytnej - Twój Wymarzony Zakątek w Górach StołowychWitaj w Szczytnej - urokliwym zakątku u podnóża Gór Stołowych, gdzie marzenia o własnym miejscu na ziemi s...

  • Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY
    1 / 3
    Sprzedam dzialke obok Polanicy-Zdroju-SUDETY

    Niwa

    • 129 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialke-3000 m2- rolna-kl.4-B/ obok Polanicy-Zdroju na trasie szlakow gorskich-Gor Stolowych-SUDETY-. Piekna,spokojna okolica.zasilanie energetyczne-linia swiatlowodu-dzia...