• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Książem Wielkopolskim

(116)
  • Działka ROD 385m2 z altaną 30,6m2 w Śremie
    1 / 14
    Działka ROD 385m2 z altaną 30,6m2 w Śremie

    Śrem

    • 52 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD 385m2 "Na Zboczu" w Śremie, z altaną murowaną, przy ul. Chełmońskiego, wjazd od strony "Strzelca". Altana 30,6m2 podpiwniczona z pom. gospodarczym, małym tarasem, aneks...

  • Dom Dąbrowa gm. Śrem,
    1 / 3
    Dom Dąbrowa gm. Śrem,

    Dąbrowa

    • 570 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pozostał OSTATNI lokal - lewa strona !! Nowa niesamowita inwestycja !!    Nowoczesny DOM PARTEROWY !! Świetny projekt, z nowoczesną elewacją !! Duża działka, duży taras !! Do...

  • Sprzedam działkę ROD w Śremie nad jeziorem
    1 / 6
    Sprzedam działkę ROD w Śremie nad jeziorem

    Śrem

    • 65 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD im Kopernika o powierzchni 248m2 w Śremie blisko jeziora.Działka w pełni zagospodarowana,gotowa do użytkowania,idealna do wypoczynku.Zainteresowane...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż nową inwestycję domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej znajdujących się w miejscowości Zbrudzewo. Dokładnie w "starej" części Zbrudzewa - na...

  • Dom Śrem,
    1 / 11
    Dom Śrem,

    Śrem

    • 680 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 2 290 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom w budowie - w świetnej lokalizacji !! Śrem - ul. Piaskowa Przedstawiam Państwu na sprzedaż budynek jednorodzinny, wolnosto...

  • Dom Błażejewo gm. Dolsk,
    1 / 15
    Dom Błażejewo gm. Dolsk,

    Błażejewo

    • 1 050 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 4 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Świetna oferta - DWA domy, duża, zadbana działka i STAW !! Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę dwóch domów wolnostojących w...

  • Lokal użytkowy Śrem,
    1 / 11
    Lokal użytkowy Śrem,

    Śrem

    • 590 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 867 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż: lokal handlowo - usługowy o powierzchni użytkowej ok. 75 m2, własnościowy z KW, usytuowany na parterze budynku w świetnej lokalizacji na ul. 1 Maj...

  • Dom Ostrowieczno gm. Dolsk,
    1 / 15
    Dom Ostrowieczno gm. Dolsk,

    Ostrowieczno

    • 495 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 3 838 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą na dużej działce - zalesiona granica, cisza i potencjał ! Oferuję na sprzedaż klimatyczny poniemiecki dom z historią, położony na przestronnej działce o powierzchni 16...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Góra gm. Śrem,
    1 / 5
    Działka budowlana Góra gm. Śrem,

    Góra

    • 143 000 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1101 m², zlokalizowana w malowniczej miejscowości Góra, w powiecie śremskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części powiatu śremski...

  • Dom Wieszczyczyn gm. Dolsk,
    1 / 15
    Dom Wieszczyczyn gm. Dolsk,

    Wieszczyczyn

    • 615 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką i garażem - Wieszczyczyn ! Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej miejs...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Garby rynek pierwotny ul.

    Garby

    • 422 470 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się w szybko rozwijającej się okolicy i oferuje sprawną komunikację do centrum Poznania. Do szkoły lub przedszkola można dotrzeć pieszo w kilka minut, a wszelki...

  • Mieszkanie Śrem,
    1 / 15
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 400 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż jasne i przytulne 3- pokojowe mieszkanie mieszczące się w Śremie na ul. Konstytucji 3 Maja. Mi...

  • Działka budowlana Luciny gm. Śrem,
    1 / 9
    Działka budowlana Luciny gm. Śrem,

    Luciny

    • 180 000 zł cena
    • 866 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 13/7 zlokalizowaną w Lucinach przy ul. Akacjowej (tył działki od ulicy Wspólnej) (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: Śrem...

  • Sprzedam  3 pokojowy dom w zabudowie szeregowej
    Sprzedam 3 pokojowy dom w zabudowie szeregowej

    Błażejewo

    • 525 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w Garbach.
    1 / 8
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w Garbach.

    Garby

    • 473 468 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie
    1 / 8
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie

    Garby

    • 518 046 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z czystą aurą
    1 / 8
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z czystą aurą

    Garby

    • 528 221 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji
    1 / 4
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji

    Garby

    • 510 897 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam  fajne trzypokojowe mieszkanie. 0% prowiz
    1 / 8
    Sprzedam fajne trzypokojowe mieszkanie. 0% prowiz

    Garby

    • 483 567 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam fajne jednopokojowe mieszkanie. 0% prow.
    1 / 8
    Sprzedam fajne jednopokojowe mieszkanie. 0% prow.

    Garby

    • 307 160 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 599 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości