• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krasne
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Książem Wielkopolskim

(116)
  • Dom Dolsk,
    Dom Dolsk,

    Dolsk

    • 585 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa świetna inwestycja w DOLSKU !! woj. wielkopolskie, powiat śremski                                  RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ !! Inwestycja przewiduje zarówno domy wolnostojące j...

  • Mieszkanie Śrem,
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 495 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę klimatycznego mieszkania mieszczącego się w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Śremu na ul. Mic...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Zbrudzewo

    Zbrudzewo

    • 287 300 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 1 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OBWIESZCZENIE Syndyk masy ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w trybie ofertowego przetargu pisemnego, prawo własności do ½ części nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr 13...

  • Dom Dolsk,
    Dom Dolsk,

    Dolsk

    • 174 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom do kapitalnego remontu w raz z  budynkiem gospodarczym - Dolsk Na sprzedaż oferuję prawą połowę domu jednorodzinnego położo...

  • Duży teren przemysłowy przy A2
    1 / 13
    Duży teren przemysłowy przy A2

    Nowe Miasto nad Wartą

    • 6 150 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Doskonała lokalizacja przy A2 / DK 25 Opis nieruchomości Okazja cenowa. Doskonała Lokalizacja pod Magazyny, Przemysł- Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Gmina przychylna inwes...

  • Wynajmę mieszkanie kawalerkę w Garbach Kruszewnicka
    1 / 6
    Wynajmę mieszkanie kawalerkę w Garbach Kruszewnicka

    Garby

    • 2 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie kawalerkę w Garbach koło Swarzędza. 34m2. Mieszkanie jest nowe w pełni umeblowane i wyposażone. Posiada przestronny balkon. Do mieszkania przynależy komórka loka...

  • Niebo na wyciągnięcie ręki – sprawdź!
    1 / 9
    Niebo na wyciągnięcie ręki – sprawdź!

    Garby

    • 315 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Okazja! Ostatnia kawalerka na nowym osiedlu! Lubisz patrzeć w chmury? Tu masz je na wyciągnięcie ręki — duże przeszklenia zapewniają piękną panoramę i widok na niebo, a wnętrze pr...

  • Dom Dolsk,
    1 / 2
    Dom Dolsk,

    Dolsk

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa świetna inwestycja w DOLSKU !! woj. wielkopolskie, powiat śremski                                     RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ !! Inwestycja przewiduje zarówno domy wolnostoją...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Błażejewo gm. Kórnik, Osiedle Przylesie
    1 / 16
    Dom Błażejewo gm. Kórnik, Osiedle Przylesie

    Błażejewo

    • 849 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ ZAREZERWOWANA . Posiadam inny szereg na tej samej ulicy, zapraszam do kontaktu. NA SPRZEDAŻ piękny sielankowy dom położony w miejscowości Błażejewo, w gminie Kórnik,...

  • Duża działka na sprzedaż!- Dąbrowa gm. Dobra
    Duża działka na sprzedaż!- Dąbrowa gm. Dobra

    Dąbrowa

    • 80 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Dąbrowa, w gminie Dobra, z dogodnym dojazdem do miasta Turek. Przedmiotem sprzedaży jest część niezalesiona o powierzchni ok....

  • Dom Jeziory Małe gm. Zaniemyśl,
    1 / 15
    Dom Jeziory Małe gm. Zaniemyśl,

    Jeziory Małe

    • 990 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom 131 m² z dużą działką 1031 m² - Jeziora Małe, gm. Zaniemyśl Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 131,1...

  • Dom Borek Wielkopolski,
    1 / 15
    Dom Borek Wielkopolski,

    Borek Wielkopolski

    • 880 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny wolnostojący z poddaszem użytkowym, o powierzchni 134,76 m², posadowion...

  • Dom Zaniemyśl,
    1 / 15
    Dom Zaniemyśl,

    Zaniemyśl

    • 770 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 3 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu wolnostojącego, piętrowego z piwnicą i garażem położonego w centrum Zaniemyśla - pow...

  • Dom Skoków gm. Borek Wielkopolski,
    1 / 15
    Dom Skoków gm. Borek Wielkopolski,

    Skoków

    • 1 499 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 6 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze OFERTA PREMIUM - WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY 225 m² Z przyjemnością prezentujemy elegancki, w pełni wykończony dom wolnostojący...

  • Lokal użytkowy Środa Wielkopolska,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Środa Wielkopolska,

    Środa Wielkopolska

    • 14 997 000 zł cena
    • 9 834 m2 powierzchnia
    • 1 526 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tereny po dawnym zakładzie produkcyjnym w Środzie Wielkopolskiej. Obiekt zlokalizowany jest praktycznie w centrum miasta- dookoła osiedla domów jedno i wielorodzinnych. Całość była...

  • Biuro na wynajem 15-16 m2. Umeblowane. Dąbrowa k. Poznania.
    1 / 5
    Biuro na wynajem 15-16 m2. Umeblowane. Dąbrowa k. Poznania.

    Dąbrowa

    • 1 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy wynajem powierzchni biurowej w budynku LOCKBOX znajdującym się w Dąbrowie, przy ul. Batorowskiej 30. Inwestycja ma doskonałą lokalizację, znajduje się w odległości 10 km...

  • Działka budowlana Sosnowiec gm. Śrem,
    1 / 7
    Działka budowlana Sosnowiec gm. Śrem,

    Sosnowiec

    • 380 000 zł cena
    • 4 410 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o powierzchni 4410 m² Oferuję Państwu do sprzedaży działkę numer 22/4 zlokalizowaną w Pyszącej przy ul. Rycerskiej (woj. wielkopolskie, powiat śremski, gmina Śrem)....

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 468 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Zbrudzewo k. Śremu  Dostępna PRAWA STRONA Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej, zlok...

  • Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 15
    Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,

    Jarosławki

    • 419 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Klimatyczny lokal mieszkalny z przynależnym ogrodem | Spokój, natura i świetna lokalizacja - Jarosławki  Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej j wraz z pomieszczenia...

  • Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 11
    Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,

    Chrząstowo

    • 146 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Bezczynszowa kawalerka z ogrodem i wiatą w Chrząstowie - ogrzewana kominkiem! Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie o...