• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Książem Wielkopolskim

(57)
  • Mieszkanie Śrem,
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 495 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę klimatycznego mieszkania mieszczącego się w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Śremu na ul. Mic...

  • Wynajmę mieszkanie kawalerkę w Garbach Kruszewnicka
    1 / 6
    Wynajmę mieszkanie kawalerkę w Garbach Kruszewnicka

    Garby

    • 2 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie kawalerkę w Garbach koło Swarzędza. 34m2. Mieszkanie jest nowe w pełni umeblowane i wyposażone. Posiada przestronny balkon. Do mieszkania przynależy komórka loka...

  • Niebo na wyciągnięcie ręki – sprawdź!
    1 / 9
    Niebo na wyciągnięcie ręki – sprawdź!

    Garby

    • 315 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Okazja! Ostatnia kawalerka na nowym osiedlu! Lubisz patrzeć w chmury? Tu masz je na wyciągnięcie ręki — duże przeszklenia zapewniają piękną panoramę i widok na niebo, a wnętrze pr...

  • Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 15
    Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,

    Jarosławki

    • 419 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Klimatyczny lokal mieszkalny z przynależnym ogrodem | Spokój, natura i świetna lokalizacja - Jarosławki  Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej j wraz z pomieszczenia...

  • Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 11
    Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,

    Chrząstowo

    • 146 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Bezczynszowa kawalerka z ogrodem i wiatą w Chrząstowie - ogrzewana kominkiem! Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie Śrem,
    1 / 14
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 340 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,10 m2 , położone na czwartym piętrze w bloku po termomod...

  • Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie. 0% prow
    Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie. 0% prow

    Garby

    • 444 721 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji
    Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji

    Garby

    • 475 157 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Świetnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem
    Świetnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Garby

    • 406 415 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie.
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie.

    Garby

    • 476 494 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie Garby rynek pierwotny ul.

    Garby

    • 422 470 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się w szybko rozwijającej się okolicy i oferuje sprawną komunikację do centrum Poznania. Do szkoły lub przedszkola można dotrzeć pieszo w kilka minut, a wszelki...

  • Mieszkanie Śrem,
    1 / 15
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 400 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż jasne i przytulne 3- pokojowe mieszkanie mieszczące się w Śremie na ul. Konstytucji 3 Maja. Mi...

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w Garbach.
    1 / 8
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w Garbach.

    Garby

    • 473 468 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie
    1 / 8
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie

    Garby

    • 518 046 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z czystą aurą
    1 / 8
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z czystą aurą

    Garby

    • 528 221 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji
    1 / 4
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji

    Garby

    • 510 897 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam  fajne trzypokojowe mieszkanie. 0% prowiz
    1 / 8
    Sprzedam fajne trzypokojowe mieszkanie. 0% prowiz

    Garby

    • 483 567 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam fajne jednopokojowe mieszkanie. 0% prow.
    1 / 8
    Sprzedam fajne jednopokojowe mieszkanie. 0% prow.

    Garby

    • 307 160 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 599 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam kawalerką w dobrej cenie. 0% prowizji
    1 / 8
    Sprzedam kawalerką w dobrej cenie. 0% prowizji

    Garby

    • 296 830 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie z balkonem, winda, fotowoltaika
    1 / 6
    Mieszkanie z balkonem, winda, fotowoltaika

    Środa Wielkopolska

    • 374 217 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości