• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Książ Wielkopolski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Książem Wielkopolskim

(116)
  • DZIAŁKA ROD w Śremie niedaleko jezioro - Sprzedam

    Śrem

    • 55 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD im St.Staszica o powierzchni 388m2 w Śremie niedaleko jeziora. Działka w pełni zagospodarowana,gotowa do użytkowania,idealna do wypoczynku. N...

  • Dom Brodowo gm. Środa Wielkopolska,
    1 / 16
    Dom Brodowo gm. Środa Wielkopolska,

    Brodowo

    • 498 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom w spokojnej okolicy - Brodowo, powiat średzki Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Brodowo (powiat średzki), idealny dla osób, które chcą wykończyć wnętrz...

  • Lokal użytkowy Śrem,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Śrem,

    Śrem

    • 5 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową znajdującą się w Śremie przy ul. Mała Łazienkowa / ul. Podwale Specyfikacja: Powierzchnia: 380 m²  Dwie bramy wjazdowe o wymia...

  • Mieszkanie Śrem,
    1 / 14
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 340 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,10 m2 , położone na czwartym piętrze w bloku po termomod...

  • Działka budowlana Konarzyce gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 5
    Działka budowlana Konarzyce gm. Książ Wielkopolski,

    Konarzyce

    • 147 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 31/2 zlokalizowaną w Konarzycach. Konarzyce to wieś położona w województwie wielkopolskim, w powiecie śremskim, w gminie Książ Wi...

  • 1 / 2
    Sprzedam dużą działkę w Jaraczewie koło Jarocina woj. wielkopolsk...

    Jaraczewo

    • 699 000 zł cena
    • 7 880 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z bezpośrednim dostępem do dwóch dróg publicznych w miejscowości Jaraczewo. Atrakcyjna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum. Duża ustawna działka dająca wiele...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę wraz z domem do remontu w Jaraczewie koło Jaroci...

    Jaraczewo

    • 360 000 zł cena
    • 3 760 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Jaraczewie przy ul. Kaliskiej wraz z domem do remontu. Atrakcyjna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum. Duża ustawna działka dająca wiele możliwości zagospo...

  • Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie. 0% prow
    Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie. 0% prow

    Garby

    • 444 721 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji
    Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji

    Garby

    • 475 157 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Świetnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem
    Świetnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Garby

    • 406 415 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie.
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie.

    Garby

    • 476 494 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 8
    Dom Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,

    Jarosławki

    • 200 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Domek letniskowy - Jarosławki - między miejscowościami Śrem, a Książ Wlkp. Na sprzedaż - domek na skarpie o powierzchni użytkow...

  • syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności działki
    syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności działki

    Lipówka

    • 20 000 zł cena
    • 18 857 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości Ilony Obłój, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą akt PO1P/GUp-s/911/2024 sprzeda udział w wysok...

  • Działka siedliskowa pozwolenie na budowę Tarnowo Podgórne
    1 / 9
    Działka siedliskowa pozwolenie na budowę Tarnowo Podgórne

    Góra

    • 2 000 000 zł cena
    • 10 018 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 10018 m2 (1,0018 ha fizycznych) w miejscowości Góra ul. Podgórna działka 22/3, 62-080 Tarnowo Podgórne. Działka posiada wydaną decyzj...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 895 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego na nowym osiedlu w miejscowości Zbrudzew...

  • Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,
    1 / 4
    Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,

    Nowieczek

    • 129 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę o powierzchni 715 m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/55 w kształcie prostokąta. Przybliżone wymi...

  • Działka inwestycyjna Sroczewo gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 14
    Działka inwestycyjna Sroczewo gm. Książ Wielkopolski,

    Sroczewo

    • 275 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Sroczewie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: Książ Wielkopolski). Odległość od Książa Wielkopolskiego 6 km...

  • Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,
    1 / 5
    Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,

    Nowieczek

    • 159 000 zł cena
    • 956 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę o powierzchni 956m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/46 w kształcie ściętego prostokąta. Przybliż...

  • Działka budowlana Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 3
    Działka budowlana Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 235 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1 010 m² w Zbrudzewie k/ Śremu. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 12/20 zlokalizowaną w Zbrudzewie na ul. Rubinowej - nieopodal las...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 449 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż bliźniak 48,20 m² z ogrodem - Zbrudzewo, powiat śremski Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźni...