• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Krzyżem Wielkopolskim

(23)
  • Działka Herburtowo

    Herburtowo

    • 75 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ WIELENIAo g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 47, księga wieczysta Nr PO2T/0003004...

  • Działka Dzierżążno wielkie

    Dzierżążno Wielkie

    • 32 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ WIELENIA o g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 626/9, księga wieczysta Nr PO2T/000...

  • Działka Dzierżążno wielkie

    Dzierżążno Wielkie

    • 34 000 zł cena
    • 836 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ WIELENIAo g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 626/10, księga wieczysta Nr PO2T/000...

  • 1 / 2
    Działka, 4 999 m², Słonów

    Słonów

    • 145 000 zł cena
    • 4 999 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości PHU Agroimpex Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Słonowie ogłasza o wyznaczeniu terminu przetargu pisemnego, nieograniczonego, ofertowego na sprzedaż niezabu...

  • Działka przemysłowo-usługowa z halami w Drezdenku
    1 / 8
    Działka przemysłowo-usługowa z halami w Drezdenku

    Drezdenko

    • 1 500 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: działka produkcyjno-usługowa z halami w Drezdenku, Aleja Piastów Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, położoną w Drezde...

  • Działka przemysłowo-usługowa w Drezdenku
    1 / 8
    Działka przemysłowo-usługowa w Drezdenku

    Drezdenko

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: działka produkcyjno-usługowa z pozwoleniem na budowę hali w Drezdenku, Aleja Piastów Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-usługowy...

  • Działki z WZ nad jeziorem w otulinie Drawieńskiego Parku N.
    1 / 9
    Działki z WZ nad jeziorem w otulinie Drawieńskiego Parku N.

    Przesieki

    • 715 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z 3 działek o numerach ewidencyjnych 152/2, 424 i 149 położonych w sercu małej rekreacyjnej miejscowości Przesieki, Gmina Krzyż Wlkp...

  • Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości!
    Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości!

    Mierzęcin

    • 15 000 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości Marcina Tecława w upadłości sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) udział wynoszący 1/8 w prawie własności nieruchomości grunto...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kiosk Sklep Pawilon handlowy 3 w cenie 1
    1 / 3
    Kiosk Sklep Pawilon handlowy 3 w cenie 1

    Drezdenko

    • 13 999 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam 3 pawilony handlowe-usługowe o łącznej powierzchni ponad 90 mkw Lokale na własność posadowione są na działce należącej do Gminy ( nr działki 1157/12 , dzierżawa gruntu od...

  • Dom Klesno
    1 / 16
    Dom Klesno

    Klesno

    • 279 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nieruchomości z dużą działką, zabudowaniami i ogromnym potencjałem aranżacyjnym ? Ta oferta może Cię zainteresować ! Na sprzedaż dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w Drezdenku
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w Drezdenku

    Drezdenko

    • 234 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM 2 POKOJOWE MIESZKANIE NA II PIĘTRZE O POW. 50,70 m2 NA UL. PIERWSZEJ BRYGADY W DREZDENKU Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe własnościowe mieszkanie, położone w Drezdenku w ni...

  • Sprzedam zadbany dom z pięknym ogrodem
    1 / 16
    Sprzedam zadbany dom z pięknym ogrodem

    Stare Bielice

    • 829 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 4 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM ZADBANY DOM Z PIĘKNYM OGRODEM I WIDOKIEM NA RZEKĘ NOTEĆ Sprzedam bardzo zadbany dom wolnostojący o pow. 177 m2 w Starych Bielicach, położony na działkach 104/2, 104/3 i 1...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Drezdenku
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną w Drezdenku

    Drezdenko

    • 159 000 zł cena
    • 2 099 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W DREZDENKU O POW. 2099 m2 Oferuję na sprzedaż działkę o nr ew. 148/2, obręb Radowo o pow. 2099 m2 (21 arów). Działka znajduje się w cichym i spokojnym...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kuźnica Żelichowska

    • 849 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Wizany

    • 539 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Drawsko

    • 799 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 2 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębogóra

    • 120 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieleń

    • 440 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana w Drezdenku ul. Słoneczna
    1 / 9
    Działka budowlana w Drezdenku ul. Słoneczna

    Drezdenko

    • 135 000 zł cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ W DREZDENKU O POW. 502 m2 Oferuję na sprzedaż działkę o nr ew. 1545 o pow. 502 m2 (5 arów) w Drezdenku. Działka znajduje się w ładnej okolicy, w cichym i spokojny...

  • Sprzedam działki z budynkiem garażowo-warsztatowym
    1 / 10
    Sprzedam działki z budynkiem garażowo-warsztatowym

    Drezdenko

    • 230 000 zł cena
    • 1 465 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKI Z POSTAWIONYM BUDYNKIEM WARSZTATOWO-GARAŻOWYM W DREZDENKU Oferuję na sprzedaż 3 sąsiadujące ze sobą działki rolno-budowlane o nr ew. 179/7 o pow. 1069 m2, 173/1...