• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Działoszyce +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Działoszycami

(80)
  • Działka Janowice

    Janowice

    • 89 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    W ofercie sprzedaży atrakcyjna działka rekreacyjna, położona w Janowicach ok 4 km od Wieliczki, oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako Z - tereny ziel...

  • Działki zagrodowe w ładnym miejscu - Tochołów, gmina Książ Wielki

    Tochołów

    • 79 000 zł cena
    • 1 630 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana Klimontów gm. Proszowice
    1 / 14
    Działka budowlana Klimontów gm. Proszowice

    Klimontów

    • 400 000 zł cena
    • 5 013 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka o powierzchni 50 arów - Klimontów Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 50 arów, położoną w miejscowości Klimontów. Nieruchomość posiada bezpoś...

  • Duża działka budowlana 1964 m² – MPZP Wymysłów/Ostrowiec Św
    1 / 2
    Duża działka budowlana 1964 m² – MPZP Wymysłów/Ostrowiec Św

    Wymysłów

    • 186 580 zł cena
    • 1 964 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1964 m² położona w miejscowości Wymysłów przy ul. Ostrowieckiej (gmina Kunów), tuż przy granicy Ostrowca Świętokrzyskiego. Nieruchomość...

  • Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka
    1 / 4
    Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka

    Janowice

    • 275 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni około 10 arów. W MPZP oznaczona jako tereny MN - budownictwo jednorodzinne. Przybliżone wymiary na mapie w galerii zdjęć. Wjazd na działkę od strony północn...

  • Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka
    1 / 5
    Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka

    Janowice

    • 599 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana w MPZP oznaczona jako tereny MN. Działka w kształcie czworokąta o przybliżonych wymiarach 31 x 96 x 25 x 90. Dojazd drogą asfaltową gminną. Wjazd na d...

  • Działka rolna na sprzedaż 1,5 hektara
    Działka rolna na sprzedaż 1,5 hektara

    Rzemiędzice

    • 115 000 zł cena
    • 14 923 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną nr 464/12 (1,4923ha). Plus udział 1/3 w drodze dojazdowej o nr 464/11 (0.0436ha). Klasa II i IIIa. Działka znajduje się w miejscowości Rzemiędzice, gmina Sł...

  • Wola Lubecka - dom 100m2 + widokowa działka

    Wola Lubecka

    • 269 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ - oferta na wyłącznośćLokalizacja: Wola Lubecka (gm. Ryglice, pow. tarnowski, woj. małopolskie)Na sprzedaż drewniany dom na fundamencie murowanym o powierzchni ok. 100...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka przemysłowo-usługowa 1 ha Opatkowice z WZ

    Opatkowice

    • 1 700 000 zł cena
    • 9 975 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr

Kazimierza Wielka

    • 470 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom lub zamienię na mieszkanie z balkonem w Nowej Hucie.Cena 470 000.Kontakt: [tel] @

  • Sprzedam działkę rolną 23a z Warunkami Zabudowy Nadzów
    Sprzedam działkę rolną 23a z Warunkami Zabudowy Nadzów

    Nadzów

    • 120 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę zagrodową (dom oraz garaż), usytuowana na pagórku z pięknym widokiem, w pobliżu znajdują się domy mieszkalne,...

  • Sprzedam ładną działkę budowlaną
    1 / 4
    Sprzedam ładną działkę budowlaną

    Nieszków

    • 95 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ładną działkę budowlaną w cichej spokojnej okolicy. Na działce prąd i woda częściowo ogrodzona wjazd na działkę z drogi asfaltowej w pobliżu szkoła i urząd gminy łąki i l...

  • Sprzedaż
    1 / 13
    Sprzedaż

    Węchadłów

    • 330 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom położony na skraju wsi Węchadłów, położonej w województwie świętokrzyskim, w powiecie pińczowskim, w gminie Michałów. Dom wraz z zabudowaniami na ogrodzonej działce o...

  • Dom Kowala gm. Sitkówka-Nowiny
    1 / 15
    Dom Kowala gm. Sitkówka-Nowiny

    Kowala

    • 620 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 3 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Na sprzedaż 4-pokojowy dom o pow. 183,96 m2, pow. mieszkalnej 141,96 m2, zlokalizowany na działce o pow. 1089 m2 w Kowali, gm. Nowiny. W skład domu wchodzą...

  • Dom Kowala gm. Sitkówka-Nowiny
    1 / 15
    Dom Kowala gm. Sitkówka-Nowiny

    Kowala

    • 590 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 110 m2 , pow. całkowitej ok. 170 m2 . Dom zlokalizowany na działce o pow. 900 m2 w Kowali, gm. Nowiny. Dom został wybudowa...

  • 1 / 4
    Działka, 7 100 m², Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 46 458 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Doroty Dymek osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci ½ w prawie własności nieruchomo...

  • Dom drewniany na działce 21ar - Janowice, gm. Słaboszów
    1 / 8
    Dom drewniany na działce 21ar - Janowice, gm. Słaboszów

    Janowice

    • 100 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Oferujemy do sprzedaży drewniany dom w Janowicach w gminie Słaboszów. Dom ma powierzchnię zabudowy 91m², położony jest na działce nr 314 o powierzchni 21 ar. Dom połączony jest z...

  • Działka 3117 m2 pośród drzew w Kowali gm. Puławy.

    Kowala

    • 335 000 zł cena
    • 3 175 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 3117 m2 pośród drzew z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowa położona przy drodze asfaltowej w atrakcyjnej części miejscowości Kowala gm. Puławy, 200 metrów od...

  • 1 / 4
    Działka, 7 100 m², Marcinkowice

    Marcinkowice

    • 61 944 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• dom w centrum Kazimierzy Wielkiej
    1 / 4
    dom w centrum Kazimierzy Wielkiej

    Kazimierza Wielka

    • 610 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Właściciel sprzeda piętrowy dom z poddaszem w centrum Kazimierzy Wielkiej - ul Piłsudskiego 20 (w geoportalu działka 399/4) dom w trakcie generalnego remontu; mały ogródek i zadasz...