• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Dąbrową Białostocką

(12)
  • Działka rolna Kamienna Nowa gm. Dąbrowa Białostocka,
    Działka rolna Kamienna Nowa gm. Dąbrowa Białostocka,

    Kamienna Nowa

    • 900 000 zł cena
    • 90 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni 9 ha w miejscowości Kamienna Nowa, gmina Dąbrowa Białostocka (woj. podlaskie). Idealny pakiet dla rol...

  • Dom Jednorodzinny wolnostojący
    1 / 15
    Dom Jednorodzinny wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 720 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 2 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa Wieś | Przestronny dom 322 m² | Stan deweloperski | Idealny dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, bezpośrednio przy g...

  • Działka Ostrowie ul.

    Ostrowie

    • 80 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem między Biebrzą a Puszczą Knyszyńską. Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale rekreacyjnym i inwestycyjnym, położona w miejscowości Ostrowie, zaledwie 4 kilom...

  • Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 440 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa posiadłość - Okopy, gmina Suchowola.Faktoria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej malowni...

  • GRUNT INWESTYCYJNY Z POTENCJAŁEM DEWELOPERSKIM
    GRUNT INWESTYCYJNY Z POTENCJAŁEM DEWELOPERSKIM

    Sztabin

    • 1 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjny GRUNT INWESTYCYJNY Z POTENCJAŁEM DEWELOPERSKIM, o powierzchni 2 ha, stanowiący idealną propozycję dla poważnego inwestora, dewelopera lub osoby szuka...

  • Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,
    Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,

    Olszanka

    • 1 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwe siedlisko na...

  • Dom Nowa Wieś gm. Bakałarzewo,
    1 / 15
    Dom Nowa Wieś gm. Bakałarzewo,

    Nowa Wieś

    • 899 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 5 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne siedlisko składające się z dwóch domów murowanych podzielonych na łącznie 4 niezależne mieszkania oraz stodoły z częścią rekreacyjną, zaledwie 400...

  • Działka Okopy ul.

    Okopy

    • 140 000 zł cena
    • 3 650 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka 3650 m² w Okopach - blisko natury i historiiLokalizacja: Okopy, gm. Suchowola (woj. podlaskie) Cena: 140 000 zł.Opis nieruchomości: Zapraszam do zapoznania się z o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Stara chata na końcu świata

    Bierniki

    • 129 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościInwestycyjna okazja 1,2 ha z zabudowaniami w Biernikach, gmina Sidra Na sprzedaż działka o powierzchni nieco ponad 12 000 m2 (1,2 ha) położona...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Bieniowce

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALTER NIERUCHOMOŚCI Joanna Tarnogórska
    Biuro nieruchomości

  • las 2,62h na sprzedaż
    las 2,62h na sprzedaż

    Nowy Dwór

    • 180 000 zł cena
    • 26 200 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    las na sprzedaż 2,62h sosnowy 60-80 letni

  • Sprzedam działkę rolną
    Sprzedam działkę rolną

    Jałówka

    • 200 000 zł cena
    • 300 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości Jałówka k. Rozedranki o powierzchni 3,01ha: 2,5 ha las 40 letni 0,6 ha łąka Dojazd drogą asfaltową, przy nieruchomości znajduje się sieć elektryczn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • na sprzedaż atrakcyjna działka rolna

    Sokółka

    • 2 720 000 zł cena
    • 340 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    na sprzedaż zadbana, duża działka rolna koło Sokółki, z droga dojazdową, mająca ponad 30 ha.

  • Sprzedam mieszkanie

    Sokółka

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,17m2 do remontu, usytuowane na parterze w dobrej lokalizacji - centrum miasta (ul.Pocztowa 4). Cena 300 tys. zł do negocjacji. Czy...

  • Dom na sprzedaż w Kuźnicy

    Kuźnica

    • 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom z działka do remontu w miejscowości Kuznica. Dom podpiwniczony na działce znajduje sie również budynek gospodarczy. Więcej informacji pod nr [tel].

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krukowszczyzna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Augustów

    • 195 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sokółka

    • 259 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na sprzedaż, 2 sypialnie, Los Flamingos

    Augustów

    • 1 995 378 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 18 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oszałamiająco położony z widokiem na główny basen i panoramicznym widokiem na morze, ten wyjątkowy apartament to prawdziwy klejnot. Usytuowany na pierwszym piętrze, oferuje dwa wsp...

  • Działka Kamionka ul.

    Kamionka

    • 130 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - idealne miejsce na Twój wymarzony dom!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1023 m2, położoną w Kamionce, gmina Zabłudów....

  • Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż cztery działki położone w malowniczej wsi Zdroje w gminie Cekcyn (powiat Tuchola, województwo Kujawsko‑Pomorskie). Lokalizacja wyjątkowa — działki graniczą z lasem i po...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam Działkę!
    1 / 12
    Sprzedam Działkę!

    Słomianka

    • 68 999 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wspaniała działka w Pięknej wsi Słomianka, w okolicy Tykocina. Wieś cicha i spokojna. W powietrzu latem nie czuć żadnych zapachów, gdyż nie ma ogromnych chlewów i obór we wsi. Late...

  • **Osiedle Zielone**
    1 / 12
    **Osiedle Zielone**

    Sokółka

    • 199 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na przestrzeń o powierzchni 42m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -pokój sypialny -kuchnia -łazienka z wc -korytarz. Układ dwustronny. Wnętrze do remontu. Okna pcv, podłogi...

  • Działka Brzozowa

    Brzozowa

    • 220 000 zł cena
    • 53 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w m. Brzozowa, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński. Nieruchomość niezabudowana o pow. 5,36 ha. Klasa ziemi RV, RVI. Przy nieruchomości zlokalizowane są...

  • Działka rolna Kuźnica podlaskie 138 m2 8x17 m np. pod garaż
    Działka rolna Kuźnica podlaskie 138 m2 8x17 m np. pod garaż

    Kuźnica

    • 6 500 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działkę rolną, położoną w Kuźnicy (woj. podlaskie), przy ulicy Kolejowej, o pow. 138 m2 (wymiary ok. 17 x 8 m), czyli np. pod garaż, kontener, przyczepę, itp. Nr g...

  • Działka budowlana 7 km od Tlenia

    Zdroje

    • 148 995 zł cena
    • 3 311 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w kameralnym kompleksie w miejscowości Zdroje, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica słyn...

  • Sprzedam siedlisko w Orzechówce gmina Rajgród, jezioro Tajno
    1 / 3
    Sprzedam siedlisko w Orzechówce gmina Rajgród, jezioro Tajno

    Orzechówka

    • 430 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4800 m², położona w malowniczej miejscowości Orzechówka (gmina Rajgród), w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego, tuż nad jeziorem Tajn...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka-pole nad Kanałem Augustowskim.
    Działka-pole nad Kanałem Augustowskim.

    Mikaszówka

    • 150 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę-pole nad Kanałem Augustowskim. Środek Puszczy Augustowskiej. 3600 m2. Obszar Natura 2000. Dojazd drogą leśną i polną. Działka-pole to skarpa i łąka podmokła zarośn...

  • Sprzedam pośiadłość 7800m.
    1 / 16
    Sprzedam pośiadłość 7800m.

    Rudawka

    • 349 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piękne śiedlisko do zamieszkania lub letnia rezydencja,w domu znajdują się 3 pokoje,kuchnia, łazienka plus poddasze do własnej aranżacji. Na działce znajdują się trzy stod...

  • Duże mieszkanie w centrum Augustowa
    1 / 12
    Duże mieszkanie w centrum Augustowa

    Augustów

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum miasta o powierzchni 88 m + piwnica 5 m(zapisana w akcie notarialnym). Mieści się na drugim piętrze, nad mieszkaniem znajduje się stryc...

  • Nieruchomości
    1 / 8
    Nieruchomości

    Augustów

    • 520 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty.Mieszkanie położone na 3 piętrze, składa się z salonu i trzech sypialni, oddzielnej kuchni oraz oddzi...

  • Działka budowlana nad jeziorem k/Augustowa
    1 / 13
    Działka budowlana nad jeziorem k/Augustowa

    Gorczyca

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną na każdą kieszeń nad jeziorem Orlim i Kanałem Augustowskim, a jednocześnie zlokalizowaną przy samej Puszczy Augustowskiej. ! W przypadku...

  • Mieszkanie Augustów, Ziołowa
    1 / 3
    Mieszkanie Augustów, Ziołowa

    Augustów

    • 580 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie d...

  • Mieszkanie Augustów, Mjr. Henryka Sucharskiego
    Mieszkanie Augustów, Mjr. Henryka Sucharskiego

    Augustów

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - funkcjon...

  • Mieszkanie Augustów, Turystyczna
    Mieszkanie Augustów, Turystyczna

    Augustów

    • 266 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2 pokoje | 44,5 m² | 3...

  • Dom Sucha Rzeczka gm. Płaska,
    Dom Sucha Rzeczka gm. Płaska,

    Sucha Rzeczka

    • 1 250 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 5 842 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesny dom w sercu...

  • Mieszkanie Augustów, 1 Pułku Ułanów Krechowieckich
    Mieszkanie Augustów, 1 Pułku Ułanów Krechowieckich

    Augustów

    • 359 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Między dwoma jeziorami...

  • Mieszkanie Augustów, Norwida
    Mieszkanie Augustów, Norwida

    Augustów

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w ś...

  • Mieszkanie Augustów, Osiedlowa
    Mieszkanie Augustów, Osiedlowa

    Augustów

    • 454 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie 3-pokojowe...