• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Byczyną

(25)
  • Sprzedam mieszkanie w Świniarach Wielkich

    Świniary Wielkie

    • 100 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Sprzedam mieszkanie do remontu w Świararach Wielkich. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne, składa się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i odzielnej toalety. Wielkość...

  • Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 24 221 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marty Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej, zabud...

  • Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 48 443 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 72 665 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 96 887 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Jaworzno Bankowe

    Jaworzno Bankowe

    • 11 826 000 zł cena
    • 73 000 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    IDEALNA OFERTA DLA INWESTORA! Teren przemysłowo-usługowy o łącznej powierzchni 7.3 ha zlokalizowany przy drodze krajowej nr 42 i 43 w gminie Rudniki, miejscowość Jaworzno Bank...

  • Sprzedam Gospodarstwo rolne Bobrowa z plantacja Paulownia, opolsk...

    Bobrowa

    • 399 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dom na sprzedaż 160,13 m², oferta nr 497792 nowość
    Dom na sprzedaż 160,13 m², oferta nr 497792 nowość

    Mnichowice

    • 990 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Gotowy dom wolnostojący o powierzchni 160 m2 Mnichowice-  jest to wieś położona w gminie Żórawina , która charakteryzuje się kameralna zabudową domów jednorodzinnych ot...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sokolniki

    • 925 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 4 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Osiek

    • 240 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom w cenie mieszkania!
    1 / 6
    Dom w cenie mieszkania!

    Gumnisko

    • 360 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Bralin

    • 299 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom w spokojnej okolicy - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 11
    Dom w spokojnej okolicy - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 740 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się ofertą domu mieszkalnego wraz z dużą działką położonego w gminie Babiak. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 130 m2 w...

  • Działka Baranów

    Baranów

    • 835 000 zł cena
    • 33 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R.Wyjątkowo atrakcyjna działka siedliskowa dla ludzi lubiących spokój i ciszę, chcących jednocześnie blis...

  • Działka Baranów

    Baranów

    • 5 850 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Do sprzedania 14 ha ziemi rolnej w Baranowie 7 km od Grodziska Maz(.możliwość przekwalifikowania) Gru...

  • SPRZEDAŻ -działka budowl. o pow. 979 m2. Mechnice

    Mechnice » ul. Polna

    • 176 220 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 979 m2. - Mechnice gmina Dąbrowa, 3 km od Opola. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,79 ar, zlokalizowaną w miejscowości M...

  • SPRZEDAŻ-działka budowlana pow. 779 m2. Mechnice

    Mechnice » ul. Polna

    • 140 220 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 779 m2. - Mechnice gmina Dąbrowa, 3 km od Opola. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 7,79 ar, zlokalizowaną w miejscowości...

  • Na Sprzedaż Barokowy Dwór Biskupice, Opolskie.

    Radłów

    • 3 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania barokowy dwór z parkiem w Biskupicach k. Olesna, woj. opolskie. Zabytkowa nieruchomość wybudowana w połowie XVIII wieku, położona w spokojnej miejscowości, wśród star...

  • Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska
    Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska

    Mroczeń

    • 979 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa Mroczeń (gmina Baranów, powiat Kępno). Sprzedam dużą działkę budowlano-usługową dla inwestora/dewelopera. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomo...

  • Działka inwestycyjna
    Działka inwestycyjna

    Pieczyska

    • 448 400 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 0,60 ha. Numer działki 740. Położona blisko Wieruszowa.Z działki utwardzoną drogą gminną szybki dojazd na węzeł szybkiego ruchu autostrady S8. Linia...

  • LEŚNA OPOLSKIE domek letniskowy z działką
    1 / 7
    LEŚNA OPOLSKIE domek letniskowy z działką

    Leśna

    • 240 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy w trakcie budowy zaawansowanie około 90% , istnieje możliwość dokończenia budowy zgodnie z życzeniem . Powierzchnia zabudowy 35 m2 parter i 25 m2 antresola na podd...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 39 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 41 arów, obok działka 60 arów, możl...

  • 1 / 4
    Działki leśne- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 42 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż dwie działki leśne w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działek - 49 arów ( 34 i 15 arów )...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 49 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 60 arów, obok działka 41 arów możli...

  • Józefów (pow. zgierski) - działkę sprzedam
    1 / 3
    Józefów (pow. zgierski) - działkę sprzedam

    Józefów

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Józefowie, powiat zgierski (łódzkie)! Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta działka o powierzchni 1000 m² to doskonały...

  • działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 3
    działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 50 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 998 m², zlokalizowana 350m od jeziora w malowniczej miejscowości Brzezie, w gminie Babiak. To doskonała propozycja dla osób szukających...

  • Józefów - sprzedam działkę (pow. zgierski)
    1 / 3
    Józefów - sprzedam działkę (pow. zgierski)

    Józefów

    • 350 000 zł cena
    • 1 678 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce na wymarzony dom! Na sprzedaż działka o regularnym kształcie — położona w malowniczej miejscowości Józefów (gm. Zgierz), zaledwie kilkanaście minut od Łodzi. Spok...

  • Łąka pod produkcję siana lub na KRUS
    1 / 4
    Łąka pod produkcję siana lub na KRUS

    Józefów

    • 64 000 zł cena
    • 11 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunty rolne sklasyfikowane jako łąki i pastwiska o powierzjchni 1,16 ha położone w Józefowie Widawskim/ gmina Widawa/ powiat łaski/ województwo łódzkie Oferta obejmuje 3 działki...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Mikorzyn

    • 159 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    domek letniskowy, w ośrodku wypoczynkowym w Mikorzynie koło Kępna nad jeziorem, 2 pokoje, w jednym z pokoi kominek, kuchnia, łazienka, zadaszony taras, grunt dzierżawa od gminy Kęp...

  • Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna
    1 / 4
    Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna

    Mikorzyn

    • 140 000 zł cena
    • 1 386 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz dla siebie i dla swojej rodziny działki budowlanej w spokojnej miejscowości zaledwie 10 km od miasta Kępno? Chciałbyś/abyś zamieszkać na tworzącym się nowym i młodym os...

  • Dom Mikorzyn

    Mikorzyn

    • 550 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 2 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w budowie z budynkiem komercyjnym Przedstawiamy Państwu o fertę sprzedaży dwóch nieruchomości w Mikorzynie obejmującą dom jednorodzinny oraz budynek...

  • Sprzedam dom/ bliźniak wraz z działką
    1 / 5
    Sprzedam dom/ bliźniak wraz z działką

    Osiek

    • 475 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowa cena: Nowa cena Dom posiada parter czyli salon, duży pokój i mały, kuchnie,przedpokój prowadzący na taras, pom. gosp. ,łazienkę z kabiną prysznicową oraz klatkę schodową.na g...

  • Domek z dużą działką - Sadogóra. Okazja!
    Domek z dużą działką - Sadogóra. Okazja!

    Sadogóra

    • 44 000 zł cena
    • 2 377 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom z działką w miejscowości Sadogóra (woj. Wielkopolskie). Dom do gruntownego remontu, duża działka 0,24 ha. Dom w stanie takim jaki widać na zdjęciach, można wyremontow...

  • Dom Brzezie

    Brzezie

    • 1 260 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój kawałek nieba na ziemi Napisać, że jest to urokliwy dom z własną linią brzegową jeziora to jak nic nie napisać. Nieruchomość ta jest wręcz wtopiona w okoliczn...

  • Kawalerka w centrum Bralina z najemcą, pewny dochód pasywny
    1 / 9
    Kawalerka w centrum Bralina z najemcą, pewny dochód pasywny

    Bralin

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o wysokim potencjale inwestycyjnym, położone w centrum Bralina. Świetna propozycja dla singla, dla pary, a nawet dla pary z dzieckiem ze...