• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pieczonogi

(1)
  • Dom z działką 8400m2 w Pieczonogach
    1 / 9
    Dom z działką 8400m2 w Pieczonogach

    Pieczonogi

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża działka 8400 m² | Potencjał inwestycyjny | Spokojna lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Pieczonogi, gmina Oleśnica...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż

    Bydłowa

    • 1 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu las i rzeka. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

  • Działka budowlana - Magierów

    Magierów

    • 59 000 zł cena
    • 1 512 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 3 działki o łącznej powierzchni 15 arów, w tym działka budowlana o powierzchni 7.64 ary. Działki są wyczyszczone, i uzbrojone: woda, gaz, prąd i kanalizacja ściekowa na d...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Oleśnica

    • 250 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 1 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka przemysłowo-usługowa wiele zastosowań!!

    Oleśnica

    • 3 901 660 zł cena
    • 27 869 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Cieśle (koło Oleśnicy) przy węźle Cieśle drogi ekspresowej S8.Działka z ogromnym potencjałem.Odległość od wybranych lokaliz...

  • Inwestycyjna działka na sprzedaż Oleśnica

    Oleśnica

    • 3 500 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Oleśnica.Działka z ogromnym potencjałem. W pełni ogrodzona z asfaltowym wjazdem i bramą wjazdową. Prąd na terenie działki,...

  • Ustronna Willa z basenem w środku miasta

    Oleśnica

    • 1 790 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!Zapraszam do składania ofert zakupu Luksusowej Willi w Oleśnicy, Dolnośląskie.Dom położony jest w spokojnej części Oleśnicy z bezpośrednim dostępem do Parku / Terenów Rek...

  • Nowe mieszkanie+ogródek+miejsce postojowe w cenie!

    Oleśnica

    • 509 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO W NASZYM BIURZE! KOLEJNY ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY! 14 nowych lokali z terminem odbioru początek 2027r!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezcz...

  • Dom Białoborze ul. Białoborze

    Białoborze

    • 580 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 1 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość w spokojnej miejscowości Białoborze dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 310 m (w tym 240 m mieszkalnych ) wraz z dużą działką zabudowaną (8...

  • Dom Białoborze ul. Białoborze

    Białoborze

    • 990 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 136 m (powierzchnia mieszkalna 112,4 m ), położonego na przestronnej działce o p...

  • Nowe mieszkanie 65,49m2+ogród !

    Oleśnica

    • 509 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PROMOCJA NA PIERWSZE 3 SZT. !!! Z ETAPU DRUGIEGO, ODDANIE DO UŻYTKOWANIA I KWARTAŁ 2027TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania...

  • Nowe mieszkanie 69,15m2+Taras+35m2 gratis!

    Oleśnica

    • 529 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    SPIESZ SIĘ, ZOSTAŁ OSTATNI LOKALTYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku pierwotnego (bez PCC) o powierzc...

  • Dom Strzelce ul. Strzelce

    Strzelce

    • 280 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 2 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w Strzelcach, w gminie Oleśnica, powiat staszowski, województwo świętokrzyskie. Cena: 280 000 zł Opis działki Powierzchnia: 0,...

  • Mieszkania dwupokojowe - Kopernika 16, Oleśnica

    Oleśnica » ul. Kopernika

    • 535 748 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędny...

  • Mieszkania trzypokojowe - Kopernika 16, Oleśnica

    Oleśnica » ul. Kopernika

    • 639 375 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Dom Pacanów ul. Słupska

    Pacanów » ul. Słupska

    • 695 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 1 931 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY W CENTRUM MIASTA PACANÓW. Oferujemy do sprzedaży trzypiętrowy budynek mieszkalno-usługowy, położony na działce o powierzchni 300m2, w ści...

  • Atrakcyjne mieszkanie z potencjałem w Dworku
    1 / 10
    Atrakcyjne mieszkanie z potencjałem w Dworku

    Kwasów

    • 80 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 1 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis nieruchomości: Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty: kameralnego, dwupokojowego mieszkania usytuowanego w zabytkowym dworku. To propozycja dla osób poszukujących niepowtar...

  • Działka dla dewelopera-bliźniaki,szeregi,domy !

    Oleśnica

    • 1 099 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu dwóch działek 92/4 oraz 92/7 w pakiecie (jedna działka to droga dojazdowa) pod zabudowę mieszkaniową.Idealna pod małą kameralną inwestycję deweloperską !!Na ost...

  • działka z domem
    działka z domem

    Książnice

    • 130 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek po byłym sklepie, murowany , ściana podwójna z pustaka z delatacją, strop betonowy ocieplony wełną mineralna 20 cm, Dach blacha trapezowa wykonana w 2019 roku, Okna drewn...

  • Rataje - działka na sprzedaż 972m2

    Oleśnica

    • 499 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 514 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana na Ratajach. W pełni nasłoneczniona, prostokątna, płaska. Dookoła jedynie zabudowa jednorodzinna.Działka ma 972 m2, kształt prostokąta.. Na działce są...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 12
    Dom na sprzedaż

    Oleśnica

    • 225 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 3 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom parterowy, mały, z lat 60-tych, murowany o powierzchni 65m, działka 700 m2 w Oleśnicy. Dom posiada dwa pokoje po ok 15 m2, kuchnię 11 m2, łazienkę 4 m2, korytarz...

  • Dom Pacanów
    1 / 5
    Dom Pacanów

    Pacanów

    • 490 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o charakterze usługowo-mieszkalnym o powierzchni ok. 155m2 zlokalizowany w centrum Pacanowa, w powiecie buskim. Dom usytuowany na działce o powierzchni 700m2 . W s...

  • Dom Pacanów
    1 / 4
    Dom Pacanów

    Pacanów

    • 230 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 3-pokojowy dom o powierzchni użytkowej ok. 73 m² , zlokalizowany w centrum Pacanowa . Nieruchomość w zabudowie szeregowej (segment środkowy), posadowiona na dział...

  • Dom Mietel gm. Stopnica
    1 / 13
    Dom Mietel gm. Stopnica

    Mietel

    • 295 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 210 m2 zlokalizowany w miejscowości Mietel gm. Stopnica, powiat buski. Budynek w stanie surowym otwartym, wykonany z pustaka, pokryty blachą,...

  • Centrum Oleśnicy | 37 m² | 2 pokoje

    Oleśnica » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 369 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy | Idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność z niskimi kosztami utrzymania? Ta o...

  • Działka Stare Folwarki gm. Stopnica
    1 / 4
    Działka Stare Folwarki gm. Stopnica

    Folwarki

    • 80 000 zł cena
    • 3 826 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3826 m2 zlokalizowana w miejscowości Kąty Stare-Folwarki, gm. Stopnica. Dla działki w 2017r. zostały wydane warunki zabudowy pod budowę domu je...

  • Kamienica w centrum Oleśnicy! Do własnej aranżacji

    Oleśnica

    • 2 290 000 zł cena
    • 483 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa cena!!!Zapraszam do składania ofert zakupu!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego typu Kamienica.Nieruchomość położona jest w Oleśnicy na...

  • Mieszkanie 2 pokoje, ul. Sucharskiego, piwnica!

    Oleśnica » ul. Sucharskiego

    • 439 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na ul. Sucharskiego w Oleśnicy.Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi lub dla osób ceniących sobie spokój i ciszę a zarazem szybki...

  • Oleśnica – sprzedaż udziału 1/4; 4 pokojowe

    Oleśnica

    • 299 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta skierowana do klientów gotówkowychOleśnica – sprzedaż udziału 1/4, 4‑pokojowe mieszkanie 62 m² w 4 lokalowej kamienicy.Szukasz komfortowej przestrzeni w świetnie skomuniko...

  • REZERWACJA. Dom wolnostojący Oleśnica

    Oleśnica

    • 539 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA NA DOM ORAZ DZIAŁKĘ DO 30.06.2026. Zapraszam do składania ofert zakupu domu wolnostojącego wraz z zabudowaniami w Oleśnicy, Dolnośląskie.Dom położony jest w spokojnej cz...

  • Mieszkanie do remontu-centrum Oleśnicy!

    Oleśnica » ul. Listopada

    • 295 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią z rynku wtórnego o powierzchni mieszkalnej 41,10 m2.Mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy przy ul. 11 Listopad...