• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Okup Wielki

(1)
  • Dom Okup Wielki gm. Łask
    Dom Okup Wielki gm. Łask

    Okup Wielki

    • 690 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż!!! Dom w stanie deweloperskim w powiecie łaskim w gminie łask-Okup Wielki. Budynek parterowy o pow. użytkowej 98m2, na działce 1285m2. Wybudowany w 2025r z pustaka cer...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    sprzedam dom jednorodzinny w cenie mieszkania

    Łask

    • 490 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny położony we wsi Borszewice ok 8km do Łasku. Dom ma 200 m2 i dwie kondygnacje, strych i piwnicę. Na każdej z kondygnacji są: 3 pokoje,kuchnia i łazienka....

  • Sprzedam mieszkanie 51m2, 3 pokoje, balkon - do zamieszkania

    Zduńska Wola

    • 340 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta bezpośrednia. Biurom pośrednictwa dziękuję. Sprzedam mieszkanie w ocieplonym bloku, mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania bez dodatkowego wkładu finansowego, idealne...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łask

    • 399 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • działka budowlana Rekreacyjna powiat Łaski gmina siędziejowice gr...

    Grabia

    • 95 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działka budowlano - rekreacyjną w miejscowości Grabia nad rzeką Grabią gm. Sędziejowice powiat łaski woj. łódzkie. Działka nr 175/1 - powierzchnia 1328m2. Cicha...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wiewiórczyn

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zduńska Wola

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łask

    • 899 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 135 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ***Przestronny dom w cichej i spokojnej okolicy***
    1 / 20
    ***Przestronny dom w cichej i spokojnej okolicy***

    Podłaszcze

    • 699 360 zł cena
    • 301 m2 powierzchnia
    • 2 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zduńska Wola

    • 320 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łask

    • 530 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 1 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łask

    • 725 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łask

    • 400 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dzialki
    1 / 5
    Dzialki

    Lichawa

    • 18 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 2 dzialki jedna 14 arow druga 25 arow są to łąki miedzy dzialkami plynie rzeka 18000zl za dwie dojazd jest z dwóch stron do dzialek

  • Działka Wronowice rynek pierwotny ul. Srebrna

    Wronowice » ul. Srebrna

    • 159 000 zł cena
    • 1 676 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni ok 1400m2 otoczonej pięknym krajobrazem przyrody oraz zabudową jednorodzinną. To i...

  • 1 / 2
    Działka na sprzedaż w Łasku

    Łask

    • 400 000 zł cena
    • 5 551 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 0.5551 ha szerokość przy ulicy 34,5 m długość 180 m cicha spokojna ulica Kilińskiego 82 w Łasku blisko do centrum. ul. Jana Kilińskiego 82, Łask, powiat łaski Na sprzed...

  • Działka budowlana Łask
    1 / 9
    Działka budowlana Łask

    Wola Łaska

    • 149 900 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE AKTUALNE Prąd i woda w drodze dojazdowej . Waruki zabudowy wydane. Uregulowany status własności.Sprzedam działkę budowlaną w Łasku.Działka położona vis a vis jednostki...

  • Łąki pod produkcję siana lub na KRUS
    1 / 3
    Łąki pod produkcję siana lub na KRUS

    Sędziejowice

    • 17 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąki nad rzeką Grabią Grunty rolne sklasyfikowane jako łąki o powierzchni 1500 m2 położone w obrębie Brody Emilianów, gmina Sędziejowice w województwie łódzkim Oferta obejmuje...

  • Magazyn wynajmę ŁASK
    Magazyn wynajmę ŁASK

    Łask

    • 1 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MAGAZYN do wynajęcia w ŁASKU (woj. Łódzkie) o powierzchni 120 m2. Budynek murowany, suchy. Lokal wolny od zaraz. Wystawiamy fakturę VAT Zapraszamy do obejrzenia lokalu po wcz...

  • Sprzedam Siedlisko
    Sprzedam Siedlisko

    Kolonia Bałucz

    • 550 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM SIEDLISKO • Kolonia Bałucz, powiat Łask Starszy Pan sprzeda urokliwe siedlisko położone w spokojnej okolicy Kolonia Bałucz (powiat Łask). Działki 405/1 406/7 W skład nie...

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 4
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 2 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia! Przestronne i wysokie mieszkanie 3 pokojowe w centrum Zduńskiej Woli. Lokal z oddzielnym wejściem na parterze. Brak czynszu administracyjnego! Składa się z: -po...

  • Dom Zduńska Wola
    1 / 11
    Dom Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 9 300 000 zł cena
    • 1 701 m2 powierzchnia
    • 5 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż! Atrakcyjna kamienica inwestycyjna z dużym potencjałem dochodowym. Teren dawnej fabryki Józefa Sznajdera. Działka o pow. 2368m2 przy ul. Kościelnej w Zduńskiej Woli....

  • Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy.
    1 / 15
    Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy.

    Zduńska Wola

    • 299 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż świetnie zlokalizowane, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 58.4 m2, położone na 4 piętrze przy ulicy Piłkarskiej w Zduńskiej Woli. Mie...

  • Sprzedam dzialke
    1 / 2
    Sprzedam dzialke

    Sędziejowice

    • 130 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dzialke w Dobrej gm sedziejowice powiat laski woj lodzkie dzialka ma 30arow czyli 3000m2 prad woda z studni podlaczenie wody kolo 3tys moj numer [tel]

  • Komfortowe mieszkanie z garażem.
    1 / 15
    Komfortowe mieszkanie z garażem.

    Łask

    • 495 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Miło mi zaprezentować ofertę sprzedaży pięknego mieszkania, zlokalizowanego w centrum Łasku, na Osiedlu Batorego, w nowoczesnym budownictwie, z garażem usytuowanym w bryle budunku....

  • Działka budowlana Rekreacyjna Grabia gmina siedziejowice
    1 / 14
    Działka budowlana Rekreacyjna Grabia gmina siedziejowice

    Grabia

    • 95 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [url]

  • Dom z widokiem na las.
    1 / 16
    Dom z widokiem na las.

    Łask

    • 839 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować ofertę nieruchomości na sprzedaż, pięknego, wolnostojącego jednorodzinnego domu, o pow. użytkowej 137.44 m2, położonego w spokojnej części Kolumny, zi...

  • Piękne mieszkanie na Przylesiu.
    1 / 16
    Piękne mieszkanie na Przylesiu.

    Łask

    • 650 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż, piękne, przestronne mieszkanie w Łasku, na Osiedlu Przylesie, na ul. Orzechowej, o pow. 76.3 m2 usytuowane na parterze, z dwoma balkonami i...

  • Działka 1387m² | WZ | 2 km od Łasku | cisza
    1 / 3
    Działka 1387m² | WZ | 2 km od Łasku | cisza

    Wola Łaska

    • 145 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestronna działka budowlana o powierzchni 1387 m² w spokojnej miejscowości Wola Łaska, z łatwym dojazdem utwardzoną drogą. Idealna pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni...

  • Przytulne mieszkanie w centrum.
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie w centrum.

    Łask

    • 305 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż komfortowe, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w Łasku, na pierwszym piętrze, w cztero piętrowym bloku przy ul. Natutowicz...

  • Dom jednorodzinny w urokliwej okolicy.
    1 / 15
    Dom jednorodzinny w urokliwej okolicy.

    Podłaszcze

    • 649 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dom o pow. użytkowej 116.41 m2, położony w Łasku-Podłaszcze, usytuowany na działce o pow. 1128 m2. Nieruchomość składa się z czterech pokoi,...