mieszkanie na sprzedaż
15 maj 2026

Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Jana I Jędrzeja Śniadeckich

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 3 godziny temu, Piątek, 15 maj 2026 15:20
1 120 000 zł 47 m2
1 120 000 zł 47 m2 23 830 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 47 m2
Cena za metr 23 830 zł/m2
Pokoje Kawalerka
Piętro 1
ID oferty K37534699

Opis

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,52 m2 usytuowane na 1. piętrze budynku, mieszczącego się tuż przy Politechnice Warszawskiej oraz I linii metra, na warszawskim Śródmieściu.

Na lokal składają się:
- Przestronny salon z aneksem kuchennym
- Łazienka z prysznicem i pralką
- Korytarz z wnęką na szafę
- Istnieje możliwość wydzielenia osobnej sypialni

Kapitalna Lokalizacja!
W pobliżu wszystkie niezbędne udogodnienia, takie jak: sklepy spożywcze, piekarnie, mnóstwo kawiarenek, lokale usługowe, bary, restauracje, placówki edukacyjne i medyczne, a także punkty o walorach turystycznych i historycznych. 5 min pieszo na Politechnikę warszawską.

Przystanki autobusowe i tramwajowe:
3 min pieszo do przystanku tramwajowego - Plac Politechniki 
6 min tramwajem do Dworca Centralnego
5 min pieszo do stacji metra Politechnika
Lokal idealny pod inwestycję na wynajem krótko lub długoterminowy (wysoka stopa zwrotu) lub na własne cele mieszkaniowe.

Czynsz administracyjny - 900zł (w tym zaliczka na wodę i ogrzewanie).

Pełna własność z księgą wieczystą. 

Cena: 1 120 000 zł 

Zapraszam do kontaktu i na prezentację Nieruchomości.

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Numer oferty: 135490
  • Kawalerka na sprzedaż o powierzchni 47 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Warszawa, osiedle Śródmieście, ul. Śniadeckich
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze