mieszkanie na sprzedaż
17 wrz 2024

Mieszkanie Sopot ul. Antoniego Abrahama

Sopot ul. Abrahama
woj. Pomorskie pow. Sopot gm. Sopot
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 17 wrzesień 2024 17:30
2 999 000 zł 104 m2
2 999 000 zł 104 m2 28 837 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 104 m2
Cena za metr 28 837 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 2
ID oferty K36806873

Opis

Przedstawiam Państwu wyjątkowy Apartament który położony jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy kurortu - Górnym Sopocie, przy ul. Abrahama.

KUPISZ BEZ PROWIZJI!

PRZESTRZEŃ UŻYTKOWA:

Nieruchomość składa się z dwóch wewnętrznie niezależnych Apartamentów o powierzchni całkowitej 250 m2 podczas gdy powierzchnia użytkowa to 103,58 m2

Na pierwszym z nich znajdziemy:
- 7 Sypialni
- 3 Łazienki
- Aneks kuchenny

Na kolejnym znajdziemy:
- Sypialnie
- Aneks kuchenny
- Łazienkę
- Taras o powierzchni 30m2

LOKALIZACJA:
 
Mieszkanie znajduje się w Sopocie Górnym przy ulicy Abrahama. Okolica jest otulana zielenią, a sama nieruchomość znajduję się u podnóża lasu. Z pewnością jest to niepowtarzalna lokalizacja, doskonała dla osób ceniących sobie prawdziwą sopocką ciszę i komfort. Od pięknej piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie 20 minutowy spacer.

ATUTY:

W chwili obecnej nieruchomość stanowi pewne źródło dochodu, ponieważ zostało przeznaczone pod wynajem krótkoterminowy. W związku z tym istnieje możliwość zakupu mieszkania wraz z pełnym pakietem reklamowym:

- nazwa
- logo
- domena 
- konta na wielu portalach noclegowych

Aranżacja przestrzeni pozwala na prowadzenie gotowego biznesu.
Istnieje również możliwość powrotu do pierwotnego przeznaczenia obiektu i stworzenie komfortowej przestrzeni mieszkalnej.

Możliwość dokupienia dwóch osobnych garaży za dodatkowe 300000 zł.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!