mieszkanie na sprzedaż
10 lut 2026

Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Podwale Staromiejskie

Gdańsk Śródmieście ul. Podwale Staromiejskie
woj. Pomorskie pow. Gdańsk gm. Gdańsk
Dodane 3 miesiące temu, Wtorek, 10 luty 2026 21:30
825 000 zł 60 m2
825 000 zł 60 m2 13 750 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 60 m2
Cena za metr 13 750 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K37452934

Opis

MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, doskonale położone, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 60,16 m2. W jego skład wchodzą:

- 3 pokoje (16,77 m2, 14,74 m2 oraz 10,56 m2); w każdym z nich wolnostojące szafy ułatwiające przechowywanie,
- kuchnia (8,62 m2) z meblami w zabudowie, sprzętem AGD i oknem,
- łazienka (3,38 m2) z WC, prysznicem, pralką, umywalką, lustrem, grzejnikiem drabinkowym,
- przedpokój (6,05 m2).

Całe umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostają w mieszkaniu i są objęte jego ceną. Instalacja elektryczna częściowo wymieniona na miedzianą. Na podłogach panele oraz płytki. Wysokość pomieszczeń: 2,73 m. Ogrzewanie miejskie, natomiast ciepła woda podgrzewana przez bojler elektryczny. Okna są plastikowe, a ich wystawa południowa i północna.

Do mieszkania przynależy ponadto piwnica (ok. 3,00 m2).

Opłaty administracyjne: 1000 zł/miesiąc (w tym m. in.: zimna woda, ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości).

Termin wydania: do uzgodnienia.

BUDYNEK: mieszkanie mieści się na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy z lat 60-tych XX wieku, którą wykonano z cegły, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Ogólny stan całej nieruchomości należy uznać za bardzo dobry. Dach i elewacja po remoncie. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Klatka czysta i zadbana. Do wspólnego użytku mieszkańców także suszarnia. W podwórzu znajdziemy miejsca postojowe dostępne tylko dla mieszkańców budynku, a w pobliżu nieruchomości ogólnodostępne miejsca postojowe (strefa płatnego parkowania).