mieszkanie na sprzedaż
12 maj 2026

Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Odświeżone 12 godzin temu, Wtorek, 12 maj 2026 11:31
1 690 000 zł 85 m2
1 690 000 zł 85 m2 19 883 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 85 m2
Cena za metr 19 883 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K37450013

Opis

Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!!
MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ
Sprzedam prawdziwą perlę wśród warszawskich nieruchomości.
Mieszkanie znajduje się na parterze przedwojennej, modernistycznej kamienicy wzniesionej
według projektu znanego warszawskiego architekta Bohdana Pniewskiego znanej jako
”Dom pod Jelonkiem” (róg Tamki i Smulikowskiego). Elewacja kamienicy obłożona eleganckim piaskowcem ucierpiała podczas wojny i zachowała się jedynie na wysokości parteru (świeżo odrestaurowana). Wzniesiony w 1938r. ”Dom Pod Jelonkiem” był zaprojektowany jako budynek biurowo – mieszkalny.
Oferowany lokal ma rozkład idealnie nadający się na biuro, kancelarię ale też może świetnie służyć jako mieszkanie, wykorzystujące jego oryginalny i niepowtarzalny charakter.
Istnieje wiele możliwości przearanżowania mieszkania, np. : 4-pokojowe (salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie) lub salon z otwartą kuchnią (powiększona o służbówkę) i 2 sypialnie ( w tym jedna z dużą garderobą).
Na pewno wymyślisz najlepsze dla Ciebie rozwiązanie architektoniczne.
Mieszkanie położone w samym sercu Powiśla : obok Bulwary Wiślane, Elektrownia Powiśle, biblioteka UW, w pobliżu teatry, muzea, galerie ,wiele kawiarni, restauracji i świetna atmosfera Powiśla.
- cena 1 690 000 - do negocjacji
- powierzchnia 85 m2
- wysoki parter
- topowa lokalizacja – metro 150m od nieruchomości
- 3 niezależne pokoje, widna kuchnia, służbówka , łazienka ( wanna +prysznic włoski) , oddzielne WC z małą umywalką