• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czersk +20 km
  • Głusk
  • Zawidów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Świerzenko

(1)
  • Mieszkanie w budynku dwurodzinnym
    1 / 20
    Mieszkanie w budynku dwurodzinnym

    Świerzenko

    • 265 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sławno, mieszkanie 64,4 m2, trzy pokoje, I piętro, na sprzedaż

    Sławno

    • 249 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sławno, ul. Gdańska , woj. Zachodniopomorskie, mieszkanie trzypokojowe, 64,5 m2, na pierwszym piętrze, w kamienicy, blisko morza, na sprzedaż, 249 000,-Pln. Lokal mieszkalny o...

  • Mieszkanie na sprzedaż Miastko

    Miastko

    • 95 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie położone na I piętrze budynku przy ul. Podlaskiej. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 44 m2, Składa się z: - dwóch pokoi, - kuchni, - przedpokoju, - toale...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malechowo

    • 249 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sławno

    • 270 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sławno

    • 160 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 2 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sławno

    • 355 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Drzonowo

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sławno

    • 415 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sławno

    • 290 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biesowice

    • 180 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Biały Bór mieszkanie 3 pokojowe- sprzedam!
    1 / 12
    Biały Bór mieszkanie 3 pokojowe- sprzedam!

    Biały Bór

    • 350 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Pośrednikom dziękujemy! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Bia,łym Borze przy ulicy Norwida. mLokal znajduje się na parterze. Na powierzchnię 68,01 m2 składa się: - pokój 1- 19,63...

  • Wynajmę mieszkanie 3 pokoje Biały Bór
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie 3 pokoje Biały Bór

    Biały Bór

    • 1 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na ulicy Norwida w Białym Borze. W skład mieszkania wchodzą: - Salon w pełni umeblowany (narożnik, komoda, kredens, szafka pod telewizor, TV,...

  • Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Dobrociechy

    • 155 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone w miejscowości Dobrociechy, gmina Bobolice. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z...

  • Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu
    1 / 15
    Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu

    Bukowo

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe | 80,63 m² | Bukowo Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku w miejscowości Bukowo (gmina...

  • Kwasowo - 2 pokoje na I piętrze
    1 / 16
    Kwasowo - 2 pokoje na I piętrze

    Kwasowo

    • 160 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze zabytkowego pałacu, w malownicz...

  • NOWA CENA! Sławno - mieszkanie bezczynszowe w centrum!
    1 / 16
    NOWA CENA! Sławno - mieszkanie bezczynszowe w centrum!

    Sławno

    • 290 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zmiana ceny z 300 000 zł na 290 000 zł OFERTA BEZPOŚREDNIA – KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowe...

  • Gotowe do zamieszkania 2 pokoje | Parter | Sławno
    1 / 8
    Gotowe do zamieszkania 2 pokoje | Parter | Sławno

    Sławno

    • 235 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania 2 pokoje | Parter | Świetna lokalizacja – Sławno Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta...

  • Mieszkanie Parter Kępice  65,5 m2 -280 000 zł
    Mieszkanie Parter Kępice 65,5 m2 -280 000 zł

    Kępice

    • 280 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękne mieszkanie w domu dwurodzinnym  !! Nieruchomość  o powierzchni 65,48 m² położona w urokliwej miejscowości Kępice. Cena nieruchomości wynosi 280 000 PLN, co odpow...

  • Żegocino - mieszkanie na parterze z działką!
    1 / 16
    Żegocino - mieszkanie na parterze z działką!

    Żegocino

    • 160 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu dwupokojowe bezczynszowe mieszkanie w miejscowości Żegocino z odrębną działką położoną b...