• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Przemyśl

(87)
  • Mieszkanie Przemyśl rynek pierwotny ul. Żołnierzy I Armii Wojska...

    Przemyśl » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 359 975 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 41,14m2 m2 nowym osiedlu, ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego, Przemyśl. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego bloku z windą i ma powierzchnie 41,14...

Przemyśl » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 374 850 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 42,84m2 na nowym osiedlu, Przemyśl. W ciągu ostatnich kilku lat powstały trzy budynki, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolic. Bu...

Przemyśl » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 501 084 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament 2 pokojowy (60,01m2), ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego, Przemyśl. Apartament znajduje się na 2.piętrze nowoczesnego bloku z windą i ma powierzchnie 60 m2....

Przemyśl » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 317 625 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe, 36,37m2, 1 piętro, ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego, Przemyśl W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym i sypialnym - 26,20 m2,...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Adama Mickiewicza

    Przemyśl » ul. Mickiewicza

    • 369 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Przemyśla. Mieszkanie znajduje się w centrum Przemyśla na ul. Mickiewicza. Dogodna lokalizacja - blisko liczne sklepy, punkty usługowe, Rynek st...

Przemyśl » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 293 650 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne osiedle w Przemyślu znajduje się przy ul. Żołnierzy 1.Armii Wojska Polskiego. Mieszkanie mieści się na parterze i ma powierzchnię 33,56 m: - salon z aneksem kuch...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Franciszkańska

    Przemyśl » ul. Franciszkańska

    • 465 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do sprzedania nietuzinkowe mieszkanie w centrum przy ul. Franciszkańskiej w Przemyślu. Mieszkanie ma powierzchnie 72 m2 i znajduje się na 2 piętrze pięknej odnowionej kam...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie w Radymnie 64m, balkon, piwnica, garaż

    Radymno

    • 320 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW W skład mieszkania wchodzi 3 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, osobne wc, balkon, piwnica oraz garaż. Mieszkanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego jest go...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nakło

    • 375 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Nakło

    • 195 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w centrum Radymna
    1 / 9
    Mieszkanie w centrum Radymna

    Radymno

    • 279 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ul. Rynek Radymno. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,38 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy, w samym sercu Radymna. Nieruchomość znajduje się w atrakc...

  • Mieszkanie 3 pokoje, Radymno (blisko Jarosław)
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokoje, Radymno (blisko Jarosław)

    Radymno

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w bloku na czwartym piętrze z widokiem na Pogórze Przemysko-Dynowskie. Trzy pokoje, duży salon z balkonem (loggią). Wymiary i rozkład pomieszczeń są pokazane na jednym z...

  • Mieszkanie Nehrybka

    Nehrybka

    • 219 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie bezczynszowe 60 m z tarasem i ogródkiem, Nehrybka, gm. Przemyśl Zapraszam do zapoznania się z ofertą bezczynszowego mieszkania, o łącznej powierzchni użytkowej 60 m...

  • Mieszkanie na sprzedaż 90,40 m² Radymno
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż 90,40 m² Radymno

    Radymno

    • 495 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe – 90,40m² Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 90,40 m², położone na dr...