• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nakło

(4)
  • Dom Nakło Nakło

    Nakło

    • 280 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 243 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | Dom Szeregowy Nakło Oferuję dom szeregowy w Nakle o powierzchni 66 m2 w skład domu wchodzi ; 3 pokoje kuchnia piwnica łazienka korytarz działka 5 arowa Nieruc...

  • Działka Nakło

    Nakło

    • 230 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działka rolno-budowlana 53 ar - Nakło | uzbrojona | ogrodzona | bez prowizji Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Na sprzedaż atrakcyjna działka rol...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Nakło

    • 195 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nakło

    • 375 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom

    Kalników

    • 180 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania pow.80m2 z możliwością zagospodarowania poddasza dom posiada 2pok. Kuchnia łazienka przedpokój ganek kotłownie wyposażony...

  • sprzedam dom w Nehrybce 2 km do Przemyśla

    Nehrybka

    • 400 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na pięknej 30 ar. działce, Do remontu CO.

  • do sprzedania dom w Nehrybce

    Nehrybka

    • 700 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedanie dom w odległości 5 km od centrum Przemyśla, 6 pokoi, 2 łazienki, strych użytkowy, piwnica, 30 ar działki budowlanej, sprzedaz bezposrednia tel. [tel]

  • Działka inwestycyjna Młyny Korczowa przy zjazd A4 - Ukraina
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Młyny Korczowa przy zjazd A4 - Ukraina

    Młyny

    • 2 450 000 zł cena
    • 20 434 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Właściciel sprzeda: Działkę usługowo-przemysłową o powierzchni ponad 2 hektarów położona w miejscowości Młyny/Korczowa gmina Radymno. Działka doskonale skomunikowana, usytuowana p...

  • Dom Bolestraszyce

    Bolestraszyce

    • 1 600 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam stylowy i nowoczesny dom z działką, Bolestraszyce. Sprzedam nowoczesny dom wybudowany na 13-arowej działce w Bolestraszycach w okolicach Przemyśla (7 km). Cała posesj...

  • Sprzedam działkę inwestycyjno- budowlaną Młyny Korczowa

    Młyny

    • 192 000 zł cena
    • 350 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Sprzedam działkę bez pośredników. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie dużego parkingu dla tirów, centrum handlowego Korczowa Dolina, niedaleko jest hotel oraz wiele...

  • Lokal KOrczowa Korczowa

    Korczowa

    • 2 100 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Działka wraz z dwoma halami o powierzchni 840 m2. w Korczowej. Blisko granicy oferta atrakcyjna . Oferuję Ziemię plus Dwie Halę magazynowe o powierzchni 840 m...

  • Dom Nehrybka ul. Juliusza Słowackiego

    Nehrybka » ul. Słowackiego

    • 690 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 1 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam 3 lokale usługowe i mieszkalne w Nehrybce ok. Przemyśla. Budynek jest usytuowany przy głównej drodze na wyjeździe z Przemyśla. W sprzedawanej części są: - trzy...

  • Lokal Nehrybka ul. Juliusza Słowackiego

    Nehrybka » ul. Słowackiego

    • 690 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 1 255 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Sośnica

    • 625 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Ujkowice

    • 550 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom Hruszowice Hruszowice

    Hruszowice

    • 370 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom Hruszowice o powierzchni 200 m2. Oferuję dom o powierzchni około 200 m2 w skład domu wchodzi. 4 pokoje 2 łazienki korytarz garaż piwnica garderoba. Nieruc...

  • Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w Tuczempach – z M
    1 / 4
    Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana w Tuczempach – z M

    Tuczempy

    • 186 584 zł cena
    • 2 248 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tuczempy. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2248 m², położonej w miejscowości Tuczempy. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijaj...

  • Działki budowlane w Tuczempach – atrakcyjne lokalizacje,
    1 / 6
    Działki budowlane w Tuczempach – atrakcyjne lokalizacje,

    Tuczempy

    • 115 000 zł cena
    • 1 349 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tuczempy. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchniach od 1349 m² do 2279 m², zlokalizowanych w spokojnej, a zarazem dynamicznie rozwijającej...

  • Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca
    1 / 7
    Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

    Chotyniec

    • 310 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 134 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Chotyniec. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku handlowo-usługowego położonego w samym centrum malowniczej wsi Chotyniec. Nieruchomość stanowi dosko...

  • Działka Budowlana - Korczowa gm. Radymno
    Działka Budowlana - Korczowa gm. Radymno

    Korczowa

    • 45 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 37 arów pod teren zabudowy mieszkaniowej/usługowej. Obok działki droga lokalna. Działka nr 77 w miejscowości Korczowa gm. Radymno.

  • Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia
    1 / 16
    Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

    Laszki

    • 530 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany murowany dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony posadowiony na prostokątnej działce 7,82 ara / 782 m2 - zapraszam do miejscowości Laszki - wsi...

  • Sprzedam działkę o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław
    Sprzedam działkę o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław

    Laszki

    • 62 000 zł cena
    • 1 329 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 13,29 ar położonej w miejscowości Laszki gm. Laszki. Prezent...

  • Sprzedam mieszkanie o pow. 43,40 m2 Wietlin Osada
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie o pow. 43,40 m2 Wietlin Osada

    Wietlin

    • 189 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Wietlin Osada około 15 km od miasta Jarosław Prezentowan...

  • Dom Wietlin Wietlin

    Wietlin

    • 730 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Komfortowy dom 180 m² | 6 pokoi | Wietlin | Wprowadź się od zaraz Okolice Jarosławia Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powi...

  • Dom Orły

    Orły

    • 1 390 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 8 035 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KOMFORTOWY DOM W ORŁACH NA DUŻEJ DZIAŁCE Zapraszam do zapoznania się z ofertę sprzedaży przestronnego domu, zlokalizowanego w miejscowości Orły w niedalekiej odległości od Pr...

  • Mieszkanie Nehrybka

    Nehrybka

    • 219 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie bezczynszowe 60 m z tarasem i ogródkiem, Nehrybka, gm. Przemyśl Zapraszam do zapoznania się z ofertą bezczynszowego mieszkania, o łącznej powierzchni użytkowej 60 m...

  • Dom Kalników ul. Kalników

    Kalników

    • 380 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 4 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w Kalnikowie o powierzchni 81,36 m2 położonego na bardzo ładnej płaskiej działce o wymiarze 32a. Dom z lat 70 tych, murowany...

  • Dom Orły

    Orły

    • 9 500 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynajmę komfortowy dom, Orły, Przemyśl Wynajmę nowoczesny i komfortowy dom w Orłach (gm. Przemyśl). Dom posiada 5 sypialni, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, 3 WC. Do...

  • Dom Kuńkowce

    Kuńkowce

    • 580 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kuńkowce - dom jednorodzinny z halą i budynkami gospodarczymi Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny z dużym potencjałem inwestycyjnym - idealny do prowadzenia działalności g...

  • Działka Krówniki

    Krówniki

    • 349 000 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 681 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 51 arów ,położoną w malowniczej miejscowości Krówniki ,zaledwie kilka minut od centrum Przemyśla Działka: -powierzchnia 5100...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Kaszyce

    • 100 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana 708/15 w miejscowości Kaszyce k.Jarosław. Działka uzbrojona z wjazdem bezpośrednio z drogi powiatowej. Posiadam niezbędna dokumentację w celu uzyska...

  • Sprzedam działkę 16ar z warunkami zabudowy.
    1 / 2
    Sprzedam działkę 16ar z warunkami zabudowy.

    Skołoszów

    • 50 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno budowlana 16 ar.w centrum wioski koło obwodnicy ,posiadam warunki zabudowy . może się budować tylko osoba będąca rolnikiem. Nr działki 905/1 w Skołoszowie tel.[tel]

  • Dom Łuczyce

    Łuczyce

    • 490 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przytulny dom o powierzchni 70m2 w Łuczycach Opis: Komfortowy i przytulny dom przeszedł generalny remont w 2023 r. Budynek murowany położony na działce o powierzch...

  • Nieruchomość w miejscowości Wysocko
    Nieruchomość w miejscowości Wysocko

    Wysocko

    • 95 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Syndyk masy upadłości Agnieszki Rząsy osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składa...