• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zawidowem

(48)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 689 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 450 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kancelaria Obrotu Nieruchomościami OSCAR s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zgorzelec

    • 397 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    FHU Impet Krzysztof Kwiatkowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zgorzelec

    • 449 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 4 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 335 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Bogatynia ul. Tadeusza Kościuszki

    Bogatynia » ul. Kościuszki

    • 990 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 2 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania budynek dwupiętrowy wolnostojący, - dwa mieszkania plus lokal handlowy 100m/2 na parterze. - Wszystkie lokale wynajęte - stali najemcy. Przed budynkiem możliwość...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 300 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie po remoncie z garażem!

    Gryfów Śląski

    • 266 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomości Grzywińscy przedstawiają Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w centrum miasta Gryfowa Śląskiego. Mieszkanie o powierzchni 63 m...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stary Węgliniec

    • 130 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 1 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Kup mieszkanie inwestycyjne w Świeradowie Zdroju!
    1 / 16
    Kup mieszkanie inwestycyjne w Świeradowie Zdroju!

    Świeradów-Zdrój

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż, przedstawiamy Państwu, inwestycyjne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Świeradowie-Zdroju, powiat lubański, woj....

  • Kawalerka 20.90 m Radostów średni
    1 / 11
    Kawalerka 20.90 m Radostów średni

    Radostów Średni

    • 70 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kawalerka o powierzchni 20,90 m², usytuowana na parterze budynku wielorodzinnego w malowniczej miejscowości - Radostów Średni, gmina Lubań. Jest to nieruchomość, która dzięki swoj...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    Mieszkanie na sprzedaż

    Porajów

    • 185 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem – Porajów, os. Osiedle Piastowskie Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem – Porajów,...

  • Mieszkanie Węgliniec,
    Mieszkanie Węgliniec,

    Węgliniec

    • 350 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 69,96 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze kameralnego, czterolokalowego bu...

  • Mieszkanie na wynajem.
    1 / 16
    Mieszkanie na wynajem.

    Gryfów Śląski

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dostępne od zaraz przytulne mieszkanie 2-pokojowe w stylu retro – centrum Gryfowa, Najem okazjonalny. Do wynajęcia pr...

  • Funkcjonalne M2 na parterze - 50m2
    1 / 16
    Funkcjonalne M2 na parterze - 50m2

    Świeradów-Zdrój

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w sercu Gór Izerskich. Doskonała inwestycja dla osób szukających swojego miejsca w górach, dla par czy rodzin...

  • Apartament górski z sauną 3 pokojowy z parkingiem
    1 / 16
    Apartament górski z sauną 3 pokojowy z parkingiem

    Świeradów-Zdrój

    • 575 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie własnościowe / górski apartament z sauną. Mieszkanie...