• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wąsoszem

(13)
  • Mieszkanie Bojanowo,
    1 / 9
    Mieszkanie Bojanowo,

    Bojanowo

    • 239 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Do sprzedania mieszkanie mieszczące się na parterze kamienicy w samym centrum Bojanowa. Kamienica przeszła w ostatnim czasie kap...

  • Mieszkanie Góra,
    1 / 10
    Mieszkanie Góra,

    Góra

    • 190 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,1 m², położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod...

  • Mieszkanie Cieszkowice gm. Wąsosz,
    1 / 15
    Mieszkanie Cieszkowice gm. Wąsosz,

    Cieszkowice

    • 309 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 2 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 119,70 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w spokojn...

  • Mieszkanie w Górze 53,22 m2 na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie w Górze 53,22 m2 na sprzedaż

    Góra

    • 149 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy lokal mieszkalny dwupokojowy o powierzchni 53, 22 m2, usytuowany na pierwszym piętrze w przedwojennym budynku dwukondygnacyjnym wielorodzinnym przy ul. Podwal...

  • Mieszkanie Bojanowo,
    1 / 10
    Mieszkanie Bojanowo,

    Bojanowo

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,20 m², położone na parterze kamienicy w samym sercu Bojanowa. To doskonała pr...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rawicz

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    KANCELARIA PRAWNA GRZEGORZ CHOJACZYK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rawicz

    • 2 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    KANCELARIA PRAWNA GRZEGORZ CHOJACZYK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rawicz

    • 1 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rawicz

    • 1 500 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rawicz

    • 1 350 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie BOJANOWO wielkopolskie DOSTĘPNE OD ZARAZ
    Sprzedam mieszkanie BOJANOWO wielkopolskie DOSTĘPNE OD ZARAZ

    Bojanowo

    • 280 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    CENA DO NEGOCJACJI. TAKŻE Z WYPOSAŻENIEM I UMEBLOWANIEM. Sprzedam mieszkanie BEZCZYNSZOWE w atrakcyjnej cenie mieszkanie na wysokim parterze w budynku jednopiętrowym w centrum mias...

  • Atrakcyjne, jasne mieszkanie

    Żmigród

    • 280 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania atrakcyjne, bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku, do którego przynależy piwnica, a główne wejście zabezpieczono domofonem....

  • Mieszkanie 53,7m2 własnościowe bezczynszowe w Góra powiat górowsk...

    Góra

    • 170 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie własnościowe, bezczynszowe w kamienicy centrum miasta przy Pl. Bolesława Chrobrego (Rynek) 2/2 piętro. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,7m2 dwupoz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Leszno, Austriacka
    1 / 13
    Mieszkanie Leszno, Austriacka

    Leszno

    • 631 275 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, prestiżowe osiedle w Lesznie, w najlepszej i najbardziej pożądanej lokalizacji miasta. OSIEDLE LNIANE zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja skł...

  • Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,
    Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,

    Henrykowo

    • 260 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości w Henrykowie - 5 minut od Leszna. Nieruchomość to idealna opcja dla osób poszukując...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gogolewo

    • 1 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    KANCELARIA PRAWNA GRZEGORZ CHOJACZYK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 381 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym bloku z windą (rok budowy 2024), położone na I piętrze. Budynek znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy parku, co gwarantuje spok...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 381 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji - Gronowo Na sprzedaż oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkania w nowo wybudowanym bloku (2024). Mieszkania dostępne na...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 2
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 368 640 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w prestiżowym osiedlu Ostoja Przylesie w Lesznie, przy ul. Szpitalnej. Mieszkanie jest...

  • 2 Pokoje Ogród Miejsca Postojowe Stodoła Garderoba

    Piotroniowice

    • 490 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 Pokoje Ogród Miejsca Postojowe Stodoła GarderobaPiotroniowice - woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Wołów2 Pokoje z możliwością zrobienia trzeciegoSalon z kuchnią i wyspą Ogród...

  • 3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem Rynek

    Prusice » rynek Rynek

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem i dodatkowymi pomieszczeniami – Prusice, Rynek Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w kamienicy przy samym Rynku w Prusicach. To prz...

  • Mieszkanie Przybyszewo gm. Święciechowa,
    1 / 8
    Mieszkanie Przybyszewo gm. Święciechowa,

    Przybyszewo

    • 195 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 47 m² (powierzchnia całkowita 55 m² wraz z pomieszc...

  • Mieszkanie z zadaszonym tarasem - 1 piętro

    Leszno » ul. Leszczyńskich

    • 429 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z zadaszonym tarasem i własnym pomieszczeniem gospodarczym – I piętro, Leszczyńskich 34 Cena: 489.000 zł Powierzchnia: 53,88 m² + pomieszczenie gospodarcze 4,03 m² + tar...

  • Mieszkanie ze słonecznym tarasem i garderobą 2p.

    Leszno » ul. Leszczyńskich

    • 429 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z garderobą i słonecznym tarasem – II piętro, Leszczyńskich 34 Cena: 489 000 złPowierzchnia: 58,44 m² + taras Zachodnie słońce na Twoim tarasie. Cisza, przestrzeń, świat...

  • Tak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie

    Słączno

    • 239 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Możliwość zakupu przez Cudzoziemców! Zapraszam na prezentację mieszkania, znajdującego się w miejscowości Słączno, 10 km od Milicza. Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące...

  • Apartament 90 m² | Centrum| Garaż| Wysoki standard

    Leszno » ul. Skarbowa

    • 897 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament premium w centrum miasta | ul. Skarbowa | 90,75 m² | miejsce w garażu | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90,75 m², położ...

  • Nowe 3‑pok. mieszkanie 57,5 m² z balkonem

    Leszno

    • 486 319 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 57,53 m² | 1. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m² | Leszno / Święciechowa | bez PCCSzukasz ustawnego mieszkania w nowym budynku, które możesz szybko wyposażyć i zamie...

  • Mieszkanie Gogolewo gm. Krobia,
    1 / 12
    Mieszkanie Gogolewo gm. Krobia,

    Gogolewo

    • 290 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie - Gogolewo, powiat gostyński Powierzchnia: 78,2 m² Lokalizacja: Gogolewo, powiat gostyński P...

  • Mieszkanie Leszno Podwale,
    1 / 6
    Mieszkanie Leszno Podwale,

    Leszno

    • 365 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE, PIERWSZE PIĘTRO! Oferujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,5 m², znajdujące się na PIERWSZYM piętrze wielorodzinnego b...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 380 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Leszno, ul. Szybowników | Bezczynszowe Oferuję na sprzedaż  lokal mieszk...

  • Mieszkanie Leszno Gronowo,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno Gronowo,

    Leszno

    • 669 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, praktycznie niezamieszkałe mieszkanie z 2022 roku, położone w kameralnym szeregu budynków w Lesznie (Gronowo). Lokal znajduje się na 1. piętrze niezależnego...

  • 2 Pokoje Ogród Miejsca Postojowe Stodoła Garderoba

    Piotroniowice

    • 479 900 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 359 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

              Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - idealne dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane w Leszni...

  • 47,49 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze

    Leszno » ul. Przemysłowa

    • 403 665 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 47,49 m² | 1. piętro | klimatyzacja | gotowe do zamieszkania | bez PCC | LesznoNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,49 m², zlokalizowane...

  • Kawalerka Idealna Pod Wynajem, Bez Nakładów

    Ścinawa

    • 124 975 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka Idealna Pod Wynajem, Bez NakładówCzynsz 297,58 + media.Ogródek działkowy dzierżawiony od gminy bezpośrednio przy budynku.Liczne miejsca parkingowe, teren ogrodzony,obecni...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 469 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Marzysz o wygodnym, przestronnym mieszkaniu w jednej z najbardziej cenionych części Leszna? Ta propozycja zdecydowanie zasługuje...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 349 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu miasta - ul. Grunwaldzka Szukasz miejsca, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodat...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 13
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 1 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

                             Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 47,14 m², usytuowane na parterze w kamienicy. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacj...

  • przestronne, 64m2 , jasne mieszkanie - ul. Rejtana
    1 / 12
    przestronne, 64m2 , jasne mieszkanie - ul. Rejtana

    Leszno

    • 435 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Leszno - ul. Rejtana 3-pokojowe mieszkanie , IV piętro, duży balkon -- pow. 64m2 -- cena: 435.000 zł oferujemy 3-pokojowy lokal mieszkalny w Lesznie. powierzchnia: 64 m2 - czwa...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 12
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 369 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz swojej własnej, przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni? To właśnie tutaj! Położone w świetnej okolicy - w Lesznie na ul...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 429 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po remoncie- Leszno, ul. Prochownia Szukasz miejsca, do którego możesz wejść i od razu poczuć...

  • Leszno oddam w najem
    1 / 10
    Leszno oddam w najem

    Leszno

    • 1 950 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę dla singla lub pary bardzo przytulną i klimatyczną nową, bezczynszową kawalerkę, świetna lokalizacja w centrum, 1 piętro przy pl. Metziga 11. W mieszkaniu o powierzchni 27m...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 375 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na trzecim piętrze zadbanego bloku w Lesznie, w rejonie ulicy bliskiej centrum. Mieszkanie znajduje się na popul...