• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sosnowiec
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Szprotawą

(12)
  • Mieszkanie, 50,20 m², Żagań

    Żagań

    • 35 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1)...

  • Wynajme mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Wynajme mieszkanie 2 pokojowe

    Przemków

    • 1 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajme mieszkanie 2 pokojowe, z kuchnia i lazienka o pow. 35 m kw. Pelne wyposazenie: lodowka 200 cm, pralka, meble pokojowe, kuchenne, kuchenka. Do wylacznej dyspozycji ogrodek o...

  • Mieszkanie Bobrzany gm. Małomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Bobrzany gm. Małomice,

    Bobrzany

    • 149 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w miejscowości Bobrzany (woj. lubuskie). Nieruchomość idealna...

  • ładne klimatyczne z kominkiem MIESZKANIE 2-pozimowe 95 m2
    ładne klimatyczne z kominkiem MIESZKANIE 2-pozimowe 95 m2

    Tomaszowo

    • 369 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 3 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    INWESTYCJA TOMASZOWO – ŻAGAŃ Zielona Góra – 45 km | Granica z Niemcami – 19 km Prosimy o niekontaktowanie się agentów i pośredników nieruchomości. Sprzedaż bezpośrednia – dziękuje...

  • Mieszkanie Świętoszów gm. Osiecznica,
    1 / 12
    Mieszkanie Świętoszów gm. Osiecznica,

    Świętoszów

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się w Świętoszowie. Mieszkanie znajduje się na I...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przemków

    • 69 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 1 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemków

    • 150 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przemków

    • 185 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świętoszów

    • 180 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 3 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemków

    • 185 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie

    Żagań

    • 290 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze z windą dla Osób Niepełnosprawnych o powierzchni 59.9w Żaganiu na ul Kochanowskiego 16. Sprzedaję na zasadzie połowę pieniędzy przy pod...

  • kawalerka na sprzedaż

    Żagań

    • 99 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 3 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam kawalerkę . Lokal mieści się na drugim pietrze budynku . Na nieruchomość składa się przedpokój, pokój, kuchnia i łazienka o łącznej powierzchni 29,4m², oraz pomieszczenia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 458 199 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 72,73 m2 usytuowanego na p...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 372 930 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 60,15 usytuowanego na pier...

  • Mieszkanie Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 125 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z dużym ogrodem - udział w nieruchomości, zakupu tylko za gotówkę! Położony ok. 9 kilometrów od Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 39m2, na którą składa się kuchn...

  • Ruszów, mieszkanie 3 pokojowe, parter

    Ruszów

    • 291 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal parterowy przy ul. Zgorzeleckiej 9 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni (łącznie powierzchnia użytkowa 67,50 m2). Oprócz mieszkania w skład sprzedaw...

  • Ruszów, mieszkanie 3 pokojowe 67,5 m2, parter

    Ruszów

    • 291 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal parterowy przy ul. Zgorzelecka 9 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni (łącznie powierzchnia użytkowa 67,50 m2). Oprócz mieszkania w skład sprzedawan...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 482 065 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji deweloperskiej przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 404 056 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 515 967 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 701 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji deweloperskiej przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania dwupokojowego o...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Mostowa

    • 430 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radwanice

    • 379 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bolesławice

    • 590 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,
    1 / 7
    Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,

    Szczytnica

    • 109 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 3 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronną, świetnie zlokalizowaną kawalerkę znajdujące się w Szczytnicy - blok 129. Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie Gromadka, 11 Listopada
    1 / 13
    Mieszkanie Gromadka, 11 Listopada

    Gromadka

    • 240 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 1 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położonego na parterze z ogródkiem i stawem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejs...

  • Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna
    1 / 11
    Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna

    Kruszyn

    • 1 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu kawalerki położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Kruszynie. Mieszkanie z parkingiem i dużym wspólnym ogrodem....

  • Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice
    1 / 11
    Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice

    Radwanice

    • 813 888 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 9 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie o powierzchni 84,69 m² z dodatkowym poddaszem 22,51 m² (gratis) z miejscem parkingowym oraz ogródkiem (42,99 m2)....

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka
    1 / 13
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka

    Trzebień

    • 1 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu, przestronnego 2 pokojowego mieszkania w Trzebieniu. Mieszkanie znajduje się na parterze w domu wielorodzinnym z osobnym wejści...

  • Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice
    1 / 11
    Mieszkanie Radwanice gm. Siechnice, Radwanice

    Radwanice

    • 702 912 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 629 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI Gorąco polecam przestronne mieszkanie narożne 73,22 m2 (+22,15 m2 antresoli do adaptacji GRATIS). W cenie mieszkania przynależne zadaszone miejsce parkingowe....

  • Sprzedam mieszkanie w Broniszowie
    Sprzedam mieszkanie w Broniszowie

    Broniszów

    • 250 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w miejscowości Broniszów woj.lubuskie,mieszkanie znajduje się w domu 3 rodzinnym ,garaż 22 m,piwnica 5.5m.mieszkanie posiada osobne wejście co jest atutem dla w...

  • Mieszkanie do remontu, 6 pomieszczeń, pow. 73.5 m²
    1 / 16
    Mieszkanie do remontu, 6 pomieszczeń, pow. 73.5 m²

    Wichów

    • 155 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 2 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy Państwu, nieruchomość mieszkalną do generalnego remontu, o powierzchni 73,5 m², z dodatkowymi 30 m² pom...

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec,

    Trzebień

    • 250 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, garażem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Trzebień k. Bol...

  • Mieszkanie Wysoka

    Wysoka

    • 360 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 15 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,47 m, położona na 2. piętrze zadbanego, kameralnego budynku w miejscowości Wysoka, przy ul. Brzozowej tuż przy grani...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 950 012 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 876 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośr...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 913 206 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 1 021 080 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 870 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Szczytnica

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja. W Szczytnicy znajduję się zjazdy z autostrady A4 i A18. W miejscowości tej jest bardzo dobrze rozwinięta strefa ekonomiczna...

  • Mieszkanie o metrażu domu  93 m² w Szczytnicy!
    Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy!

    Szczytnica

    • 415 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy! Marzysz o przestrzeni jak w domu, ale cenisz wygodę mieszkania w bloku? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoc...

  • MIESZKANIE PO REMONCIE  46 m²  SZCZYTNICA
    1 / 16
    MIESZKANIE PO REMONCIE 46 m² SZCZYTNICA

    Szczytnica

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica. Lokal jest po generalnym remon...

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka
    1 / 11
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec, Bolesławiecka

    Trzebień

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu,  2 pokojowego mieszkania w Trzebieniu. Mieszkanie znajduje się na parterze w domu wielorodzinnym z osobnym wejściem. Przytulna...

  • Przytulne, odnowione mieszkanie z potencjałem.
    Przytulne, odnowione mieszkanie z potencjałem.

    Ruszów

    • 210 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Mieszkanie po generalnym remoncie doskonała inwestycja lub idealne mieszkanie na start, w sercu spokojnego Ruszowa. Prezentujemy świeżo wyremontowaną nieruchomość o powierzchni 5...