mieszkanie na sprzedaż
5 lip 2021

Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

woj. Dolnośląskie pow. bolesławiecki gm. bolesławiecki
Dodane 4 lata temu, Poniedziałek, 5 lipiec 2021 16:20
364 994 zł 58 m2
364 994 zł 58 m2 6 293 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 58 m2
Cena za metr 6 293 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 1
ID oferty K18245539

Opis

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu.
Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 58,87 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze
Do Państwa dyspozycji:
- korytarz 8,30
- sypialnia 10,04
- sypialnia 9,09
- salon z aneksem kuchennym 25,82
- łazienka 5,61
- balkon 8,28
Obecnie rozpoczęła się budowa drugiego z zaplanowanych bloków czteropiętrowych, a już dziś jest możliwość rezerwacji poszczególnych mieszkań o urozmaiconym metrażu. Każdy z lokali na parterze będzie posiadał dostęp do przynajmniej jednego dużego tarasu, natomiast mieszkania usytuowane na poszczególnych piętrach będą posiadały balkon. W budynku zamontowane zostanie ogrzewanie gazowe. Blok czteropiętrowy o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych będzie zaopatrzony w windę, oraz miejsca postojowe w parkingu podziemnym i komórki lokatorskie. Cały teren zostanie ogrodzony, a wjazd zabezpieczony bramą na pilota co zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców.
Dobra komunikacja i bliskość miasta to dodatkowe atuty proponowanej inwestycji. Nowoczesna forma i prostota z połączeniem obowiązujących standardów to idealna propozycja dla osób ceniących komfortowe rozwiązania.
Miejsce postojowe w garażu podziemnym za dodatkową opłatą w cenie 35 000 zł.
Planowany termin oddania budynku na przełomie III Q 2022r

Więcej informacji pod nr tel. Pokaż numer telefonu

Informacje dotyczące opisu nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.