• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świeradowem-Zdrojem

(38)
  • Apartament z widokiem na góry! Gotowa inwestycja
    Apartament z widokiem na góry! Gotowa inwestycja

    Szklarska Poręba

    • 739 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 423 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Wyjątkowy Apartament w Szklarskiej Porębie Design, Widok i Gotowa Inwestycja 45 m² 739 000 PLN Są nieruchomości, które się ogląda i są takie, które się zapamiętuje. Ten apartam...

  • Mieszkanie Leśna
    Mieszkanie Leśna

    Leśna

    • 800 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 2 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

     Chcesz jednocześnie mieszkać i zarabiać na najmie krótkoterminowym ! To ta oferta jest dla Ciebie ! Mieszkanie możliwie do podziału na dwa lokale mieszkalne. Jedno mieszkanie -p...

  • Mieszkanie na wynajem.
    1 / 16
    Mieszkanie na wynajem.

    Gryfów Śląski

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dostępne od zaraz przytulne mieszkanie 2-pokojowe w stylu retro – centrum Gryfowa, Najem okazjonalny. Do wynajęcia pr...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 462 692 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.1.2, taras: 9,40 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na Y...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 441 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.1.5, taras: 9,40 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na Y...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 426 200 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 749 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 1, lokal "turystyczny" nr 1.3.1, balkon: 7,01 m. Cena ofertowa zawiera 23% podatku VAT pełne zestawienie dostępnych apartamentów na...

  • Mieszkanie Szklarska poręba, ul. Muzealna

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 518 058 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 4, lokal nr 4.1.1, taras: 28,66 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 449 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.2.4, balkon: 3,97 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 679 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.3.3, balkon: 7,88 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 702 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 004 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.3.2, balkon: 7,88 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 473 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.2.5, balkon: 3,97 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 446 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.1.4, taras: 8,92 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na Y...

  • Stylowy apartament Szklarska Poręba!
    1 / 15
    Stylowy apartament Szklarska Poręba!

    Szklarska Poręba

    • 629 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wygoda, komfort oraz bezpieczeństwo to atuty tej oferty. Apartament w Szklarskiej Porębie zlokalizowany są przy ulicy Szosa Czeska. Jest to malowniczo położone miasto na pograniczu...

  • Mieszkanie Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze
    1 / 14
    Mieszkanie Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze

    Szklarska Poręba

    • 899 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w Szklarskiej Porębie Osiedle Podgórze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w malownicze...

  • Apartament 2pok PANORAMA na Karkonosze Szklarska Poręba + pa
    1 / 7
    Apartament 2pok PANORAMA na Karkonosze Szklarska Poręba + pa

    Szklarska Poręba

    • 3 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta bezpośrednia. Bez prowizji. Dwupokojowy apartament 35,55 m2 położony na 2 piętrze nowego apartamentowca (2021) przy ul. Waryńskiego 1A w Szklarskiej Porębie. Tuż przy szlaka...

  • Apartament w Crystal Resort – basen,sauny,jacuzzi
    1 / 15
    Apartament w Crystal Resort – basen,sauny,jacuzzi

    Szklarska Poręba

    • 574 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkowy apartament, położony w nowoczesnym kompleksie Crystal Resort, przy ul. Kołł...

  • Apartament 3pok OSADA GÓRSKA parking PIĘKNY!!! 0%
    1 / 16
    Apartament 3pok OSADA GÓRSKA parking PIĘKNY!!! 0%

    Szklarska Poręba

    • 619 990 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulny i nowy trzypokojowy apartament 34,57 m2 z ogródkiem, położony na 1 piętrze apartamentowca kompleksu Osada Górska (2023) przy ul. Wlastimila Hofmana w Szklarskiej...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 550 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 750 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 650 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości