• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Środą Wielkopolską

(81)
  • 2 pokojowe mieszkanie 38 m2, ul. Staszica, Kórnik

    Kórnik

    • 300 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe - pokój z aneksem kuchennym i balkonem, sypialnia, łazienka i korytarz, o łącznej pow. 37,6 m2., przy ul. Staszica w Kórniku. Do mieszkania należy pi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 3 Pok.os.Poznańskie Poznań/Czapury Bez PCC Gotowe

    Czapury

    • 294 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ PCC ! POLECAM NA SPRZEDAŻ bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie w STANIE DEWELOPERSKIM, położone na II piętrze w nowym budynku na os. Poznańskim tuż przy lesie na pograniczu Po...

  • 1 / 4
    ?Sprzedam Pilnie Mieszkanie po remoncie ?

    Kołaczkowo

    • 120 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po remoncie nowy piec co nowa elektryka hydraulika centralne ogrzewanie nowy komin rynny ocieplone styropianem tynk szlachetny okna pcv panele podłogowe płytki, murowana...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Komorniki

    • 530 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 5 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Czapurach na Osiedlu Poznańskim

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Czapurach na Osiedlu Poznańskim Zapraszam do zapoznania się z reklamą w formie: 1. WIRTUALNY SPACER (KLIKNIJ LUB KOPIUJ)– [url] 2. FILM (KLIKNI...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 415 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe w świeżo oddanym bloku

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w świeżo oddanym bloku w Czapurach! Bliskość natury! Wolne od 01.06.2024r NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. WIRTUALNY SPACER (...

  • 2 pokojowe mieszkanie na wynajem tuż przy lesie Czapury

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE P...

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE POZNAŃSKIE LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Czapurach na Osiedlu Poznańskim tuż przy lesie. W najbliższej...

  • Urocze mieszkanie w Pakszynie
    1 / 20
    Urocze mieszkanie w Pakszynie

    Pakszyn

    • 250 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • MOSINA (GW), CZAPURY MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

    Czapury

    • 345 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• NOWE MIESZKANIE- szukamy pierwszego lokatora! Mieszkanie umeblowa...

    Czapury

    • 1 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    NOWE MIESZKANIE- szukamy pierwszego lokatora! Mieszkanie umeblowane i wyposażone | Poznań Starołęka - Czapury - OKAZJA NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. Fotografie...

  • 5539|Poznań, Starołęka Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 325 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 14 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kawalerka umeblowana wyposażona | Nowe Budownictwo | Poznań Starołęka - Czapury - GOTOWIEC INWESTYCYJNY - Mieszkanie jest wynajęte - możliwość cesji umowy najmu. NOWE formy REKL...

  • 5538|Mosina (gw), Czapury Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 325 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

• 5547|Mosina (gw), Czapury Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 575 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 456 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GÓRNY SEGMENT DOMU W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ |GOTOWY DO WPROWADZENIA - NIE WYMAGA ŻADNYCH NAKŁADÓW FINANSOWYCH | CZAPURY K. POZNANIA UL. JAGODOWA| 68,5 m2 | 4 POKOJE | Z D...

  • Mieszkanie Sprzedaż, Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie na wynajem, Czerwonak

    Czerwonak

    • 1 490 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KAWALERKA NA WYNAJEM W PEŁNI WYPOSAŻONA | CZERWONAK - UL. SŁONECZNA | ŚWIEŻO PO REMONCIE | Wolne od 01.10.2024r. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE WIRTUALNY SPAC...

  • Mieszkanie na sprzedaż Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Syndyk sprzeda udział 1/8 w mieszkaniu

    Kocanowo

    • 24 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda 1/8 części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer 1, położonego w Kocanowie, stanowiące...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Gwiazdowo rynek pierwotny ul.

    Gwiazdowo

    • 339 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie prosto od dewelopera - wyjątkowa okazja! Prowadzę sprzedaż całego projektu - zadzwoń i zapytaj o dostępne opcje.  tel.: +48 [tel]Bez prowizji - brak ukrytych kosztów.Be...

  • Mieszkanie Komorniki,
    1 / 13
    Mieszkanie Komorniki,

    Komorniki

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 66,13 m², położony w spokojnej części podpoznańskich Komornik, z bardzo dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz dogodnym dojazde...

  • Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,
    1 / 15
    Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,

    Rąbiń

    • 179 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rąbiń (gmina Krzywiń, powiat kościański, województwo wielkopolsk...

  • Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 11
    Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,

    Chrząstowo

    • 146 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Bezczynszowa kawalerka z ogrodem i wiatą w Chrząstowie - ogrzewana kominkiem! Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 15
    Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,

    Jarosławki

    • 419 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Klimatyczny lokal mieszkalny z przynależnym ogrodem | Spokój, natura i świetna lokalizacja - Jarosławki  Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej j wraz z pomieszczenia...

  • Mieszkanie Gwiazdowo gm. Kostrzyn, Półwiejska
    1 / 15
    Mieszkanie Gwiazdowo gm. Kostrzyn, Półwiejska

    Gwiazdowo

    • 345 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje z balkonem i ogródkiem! Zapraszam do zapoznania się oferty sprzedaży przytulnego 3-pokojowego mieszkanie z ogródkiem, usytuowanego w świetnej lokalizacji blisko Poznania...

  • Nowa kawalerka z balkonem
    1 / 15
    Nowa kawalerka z balkonem

    Czapury

    • 269 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 12 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam mam na sprzedaż kawalerke 22 metry plus balkon 5 metrow w stanie deweloperskim na 1 piętrze w bloku(16b) 3 piętrowym w Czapurach na osiedlu poznańskim 700 metro od Poznania...

  • NAJTANIEJ nowe mieszkania - ostatnie dostępne -PAWŁOWICE
    1 / 13
    NAJTANIEJ nowe mieszkania - ostatnie dostępne -PAWŁOWICE

    Pawłowice

    • 247 457 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pawłowice - (11km od Leszna) 18 NOWYCH lokali mieszkalnych --- pozostało 5 DOSTĘPNYCH >> CENA : 5.300 zł brutto / 1m2 oraz 5.800zł brutto / 1m2+ piwnice, ogródki, miejsca parkingow...

  • Pokój (z osobnym wejściem) w domu wolnostojącym z mediami
    1 / 8
    Pokój (z osobnym wejściem) w domu wolnostojącym z mediami

    Wiórek

    • 1 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Pokój jednoosobowy, ok. 20 m2, w pełni umeblowany, z osobnym wejściem bezpośrednio z klatki schodowej. Pokój z dostępem do aneksu kuchennego, widocznego na zdjęciu, oraz do wspóln...

  • MIESZKANIE NA WYNAJEM | GWIAZDOWO | KOŁO KOSTRZYNA | 2 POKOJE |...

    Gwiazdowo

    • 1 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE NA WYNAJEM | GWIAZDOWO | KOŁO KOSTRZYNA | 2 POKOJE | 35,28 m² | KOMFORTOWY UKŁAD | NOWE MIESZKANIE- ZOSTAŃ PIERWSZYM NAJEMCĄ ! Na wynajem przytulne i funkcjonalne m...

  • Mieszkanie Komorniki ul. Krokusowa

    Komorniki » ul. Krokusowa

    • 890 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament w szeregowcu o powierzchni ok. 80 m² z garażem (16,5 m²) w bryle budynku oraz trzema balkonami, położony na kameralnym Osiedlu Zac...