• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Boguszyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Chrząstowo

(1)
  • Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 11
    Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,

    Chrząstowo

    • 146 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Bezczynszowa kawalerka z ogrodem i wiatą w Chrząstowie - ogrzewana kominkiem! Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie w nowym budownictwie z duzym ogrodkiem.

    Śrem

    • 340 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam bardzo atrakcyjne mieszkanie na parterze w nowym budownictwie na Jezioranach blisko jeziora, bez czynszu, częściowo umeblowane. Osiedle monitorowane. Miejsce parkingowe na...

  • Sprzedam działkę budowlanym na nowym osiedlu domków jednorodzinny...

    Luciny

    • 93 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Luciny, gmina Śrem. Bliskość Zaniemyśla ( 5 km) oraz Poznania powoduje ,że jest to miejsce idealne do życia . Powierzchnia...

  • Siedlisko w ładnej okolicy gm. Gniewoszów.

    Zwola

    • 179 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 315 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z drewna do remontu na wsi na działce 0,4 ha położonej w malowniczej części gm. Gniewoszów 120 km. od Warszawy, 33 km. od Kazimierza Dolnego, 30 km. od KozienicDom:-powierzchn...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Śrem

    • 1 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam  3 pokojowy dom w zabudowie szeregowej
    Sprzedam 3 pokojowy dom w zabudowie szeregowej

    Błażejewo

    • 525 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Luciny gm. Śrem,
    1 / 9
    Działka budowlana Luciny gm. Śrem,

    Luciny

    • 180 000 zł cena
    • 866 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 13/7 zlokalizowaną w Lucinach przy ul. Akacjowej (tył działki od ulicy Wspólnej) (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: Śrem...

  • Mieszkanie Śrem,
    1 / 15
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 400 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż jasne i przytulne 3- pokojowe mieszkanie mieszczące się w Śremie na ul. Konstytucji 3 Maja. Mi...

  • Dom Wieszczyczyn gm. Dolsk,
    1 / 15
    Dom Wieszczyczyn gm. Dolsk,

    Wieszczyczyn

    • 615 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką i garażem - Wieszczyczyn ! Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej miejs...

  • Dom Błażejewo gm. Dolsk,
    1 / 15
    Dom Błażejewo gm. Dolsk,

    Błażejewo

    • 1 050 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 4 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Świetna oferta - DWA domy, duża, zadbana działka i STAW !! Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę dwóch domów wolnostojących w...

  • Dom Śrem,
    1 / 11
    Dom Śrem,

    Śrem

    • 680 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 2 290 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom w budowie - w świetnej lokalizacji !! Śrem - ul. Piaskowa Przedstawiam Państwu na sprzedaż budynek jednorodzinny, wolnosto...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż nową inwestycję domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej znajdujących się w miejscowości Zbrudzewo. Dokładnie w "starej" części Zbrudzewa - na...

  • Sprzedam działkę ROD w Śremie nad jeziorem
    1 / 6
    Sprzedam działkę ROD w Śremie nad jeziorem

    Śrem

    • 65 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD im Kopernika o powierzchni 248m2 w Śremie blisko jeziora.Działka w pełni zagospodarowana,gotowa do użytkowania,idealna do wypoczynku.Zainteresowane...

  • Działka ROD 385m2 z altaną 30,6m2 w Śremie
    1 / 14
    Działka ROD 385m2 z altaną 30,6m2 w Śremie

    Śrem

    • 52 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD 385m2 "Na Zboczu" w Śremie, z altaną murowaną, przy ul. Chełmońskiego, wjazd od strony "Strzelca". Altana 30,6m2 podpiwniczona z pom. gospodarczym, małym tarasem, aneks...

  • DZIAŁKA ROD w Śremie niedaleko jezioro - Sprzedam

    Śrem

    • 55 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD im St.Staszica o powierzchni 388m2 w Śremie niedaleko jeziora. Działka w pełni zagospodarowana,gotowa do użytkowania,idealna do wypoczynku. N...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 449 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż bliźniak 48,20 m² z ogrodem - Zbrudzewo, powiat śremski Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźni...

  • Działka budowlana Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 3
    Działka budowlana Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 235 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1 010 m² w Zbrudzewie k/ Śremu. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 12/20 zlokalizowaną w Zbrudzewie na ul. Rubinowej - nieopodal las...

  • Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,
    1 / 5
    Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,

    Nowieczek

    • 159 000 zł cena
    • 956 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę o powierzchni 956m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/46 w kształcie ściętego prostokąta. Przybliż...

  • Działka inwestycyjna Sroczewo gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 14
    Działka inwestycyjna Sroczewo gm. Książ Wielkopolski,

    Sroczewo

    • 275 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Sroczewie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: Książ Wielkopolski). Odległość od Książa Wielkopolskiego 6 km...

  • Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,
    1 / 4
    Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,

    Nowieczek

    • 129 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę o powierzchni 715 m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/55 w kształcie prostokąta. Przybliżone wymi...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 14
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 895 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego na nowym osiedlu w miejscowości Zbrudzew...

  • Dom Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 8
    Dom Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,

    Jarosławki

    • 200 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Domek letniskowy - Jarosławki - między miejscowościami Śrem, a Książ Wlkp. Na sprzedaż - domek na skarpie o powierzchni użytkow...

  • Mieszkanie Śrem,
    1 / 14
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 340 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,10 m2 , położone na czwartym piętrze w bloku po termomod...

  • Działka budowlana Konarzyce gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 5
    Działka budowlana Konarzyce gm. Książ Wielkopolski,

    Konarzyce

    • 147 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 31/2 zlokalizowaną w Konarzycach. Konarzyce to wieś położona w województwie wielkopolskim, w powiecie śremskim, w gminie Książ Wi...

  • Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 15
    Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,

    Jarosławki

    • 419 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Klimatyczny lokal mieszkalny z przynależnym ogrodem | Spokój, natura i świetna lokalizacja - Jarosławki  Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej j wraz z pomieszczenia...

  • Dom Zbrudzewo gm. Śrem,
    Dom Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 468 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Zbrudzewo k. Śremu  Dostępna PRAWA STRONA Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej, zlok...

  • Dom Książ Wielkopolski,
    1 / 15
    Dom Książ Wielkopolski,

    Książ Wielkopolski

    • 630 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż duża nieruchomość o szerokich możliwościach w Książu Wielkopolskim Nasze biuro oferuje dom jednorodzinny wolnostoją...

  • Działka budowlana Sosnowiec gm. Śrem,
    1 / 7
    Działka budowlana Sosnowiec gm. Śrem,

    Sosnowiec

    • 380 000 zł cena
    • 4 410 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o powierzchni 4410 m² Oferuję Państwu do sprzedaży działkę numer 22/4 zlokalizowaną w Pyszącej przy ul. Rycerskiej (woj. wielkopolskie, powiat śremski, gmina Śrem)....

  • Dom Błażejewo gm. Kórnik, Osiedle Przylesie
    1 / 16
    Dom Błażejewo gm. Kórnik, Osiedle Przylesie

    Błażejewo

    • 849 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ ZAREZERWOWANA . Posiadam inny szereg na tej samej ulicy, zapraszam do kontaktu. NA SPRZEDAŻ piękny sielankowy dom położony w miejscowości Błażejewo, w gminie Kórnik,...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Zbrudzewo

    Zbrudzewo

    • 287 300 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 1 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OBWIESZCZENIE Syndyk masy ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w trybie ofertowego przetargu pisemnego, prawo własności do ½ części nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr 13...

  • Mieszkanie Śrem,
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 495 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę klimatycznego mieszkania mieszczącego się w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Śremu na ul. Mic...