• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Radkowem

(41)
  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Kłodzko

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie w Kłodzku przy Rynku, przy ulicy Chrobrego....

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 320 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż mieszkanie w Nowej Rudzie ul. Kościelna 5
    1 / 8
    Na sprzedaż mieszkanie w Nowej Rudzie ul. Kościelna 5

    Nowa Ruda

    • 105 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 1 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż niskoczynszowe mieszkanie do remontu o powierzchni 71,4 m2. Zlokalizowane jest na trzecim piętrze w kamienicy znajdującej się na ul. Kościelnej 5 w centrum Nowej Rudy....

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, al. 1000-lecia
    1 / 15
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, al. 1000-lecia

    Polanica-Zdrój

    • 745 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA !!! Mieszkanie 57,4 m2 Polanica -Zdrój/ Parkowa Polana Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji uzdrowiska Polanica- Zdrój. Mieści się w jednym z budynków otoczonych...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłodzko

    • 260 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłodzko

    • 689 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłodzko

    • 425 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłodzko

    • 320 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 650 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polanica-Zdrój

    • 859 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 230 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 280 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 280 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kłodzko

    • 290 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polanica-Zdrój

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 270 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 2 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 676 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Poradnictwo Majątkowe - Krystyna Lichman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 498 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Oferta

    Kłodzko

    • 1 111 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Firma BLACK DIAMOND sp. z o. o. to wiarygodny i kompetentny partner, który pomaga kupić, sprzedać, wynająć nieruchomości na terenie Polski. Dzięki naszej wieloletniej obecności na...