• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Nowym Miasteczkiem

(25)
  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 540 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Atrakcyjne, klimatyczne 5-pokojowe mieszkanie w centrum Nowej Soli - 105 m² Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w Nowej Soli na Chałubińskiego

    Nowa Sól

    • 249 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Nowej Soli koło Szpitala (ul. Chałubińskiego). Powierzchnia 50,95m2 i 4 piętro. Ekspozycja wschód-zachód. 2 jasne pokoje z od...

  • Wynajmę kawalerkę w Kożuchowie
    Wynajmę kawalerkę w Kożuchowie

    Kożuchów

    • 950 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajmę kawalerkę w Kożuchowie. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

  • Szukam mieszkania do wynajęcia 3 pokoje

    Kożuchów

    • 2 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Szukam mieszkania do wynajęcia 3 Pokoje

  • Szukam mieszkania

    Nowa Sól

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Szukam mieszkania do wynajęcia 2pokoje z akceptacją psa do 1800zł. O informacje proszę przez email

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 470 744 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    "Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących s...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego

    Głogów

    • 380 032 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,38 m² usytuowane na 3 piętrze  w Głogowie przy ul. Bolesława Śmiałego. Mieszkanie o powierzchni 59,38 m² składa...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 360 696 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego
    1 / 3
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego

    Głogów

    • 486 720 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego, deweloperskiego 3- pokojowego z oddzielną kuchnią o powierzchni 74.88m2 Mieszkanie znajduję się na III piętrze z an...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świętoszów

    • 180 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 3 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głogów

    • 288 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chocianów

    • 210 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chocianów

    • 310 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Głogów

    • 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Głogów

    • 259 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chocianów

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kaźmierzów

    • 3 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 473 708 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 641 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głogów

    • 256 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świętoszów gm. Osiecznica,
    1 / 12
    Mieszkanie Świętoszów gm. Osiecznica,

    Świętoszów

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronne, świetnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się w Świętoszowie. Mieszkanie znajduje się na I...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 12
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52m2, zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Saturna...

  • Mieszkanie Wilków gm. Złotoryja, Brata Alberta
    1 / 11
    Mieszkanie Wilków gm. Złotoryja, Brata Alberta

    Wilków

    • 110 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    *** NOWA CENA *** OKAZJA INWESTYCYJNA!!! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić od A do Z, w atrakcyjnej cenie i z niskimi opłatami? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 2 p...

  • Lokal mieszkalny Komorniki blisko Polkowic 135 000 zł !!!
    1 / 11
    Lokal mieszkalny Komorniki blisko Polkowic 135 000 zł !!!

    Komorniki

    • 135 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny kawalerka jednopokojowa o powierzchni użytkowej: 35, 40 m2 w miejscowości Komorniki, gmina Polkowice, powiat polkowicki. Usytuowanie środkowe pierwsze...

  • Na sprzedaż mieszkanie (5 pokoi!) + ogródek
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie (5 pokoi!) + ogródek

    Chocianów

    • 365 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 4 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,59 m², zlokalizowane w miejscowości Chocianów (woj. dolnośląskie, pow. po...

  • Mieszkanie Bobrzany gm. Małomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Bobrzany gm. Małomice,

    Bobrzany

    • 149 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w miejscowości Bobrzany (woj. lubuskie). Nieruchomość idealna...

  • MIESZKANIE 40,40 m2 Z KLIMATYZACJĄ DO WYNAJĘCIA CENTRUM
    1 / 7
    MIESZKANIE 40,40 m2 Z KLIMATYZACJĄ DO WYNAJĘCIA CENTRUM

    Głogów

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI O POWIERZCHNI 40, 40 m2 Z KLIMATYZACJĄ NA I PIĘTRZE BUDYNKU DO WYNAJĘCIA. Lokal mieszkalny dwupokojowy zlokalizowany w centrum Głog...

  • Mieszkanie Głogów Stare Miasto, Kotlarska
    1 / 15
    Mieszkanie Głogów Stare Miasto, Kotlarska

    Głogów

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    DOSTĘPNE OD ZARAZ. Jeżeli szukasz w pełni wyposażonego mieszkania do wynajęcia, w którym od pierwszej chwili poczujesz się jak w domu - ta oferta jest dla Ciebie. To miejsce łączy...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 471 580 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Sprzedam mieszkanie w Broniszowie
    Sprzedam mieszkanie w Broniszowie

    Broniszów

    • 250 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w miejscowości Broniszów woj.lubuskie,mieszkanie znajduje się w domu 3 rodzinnym ,garaż 22 m,piwnica 5.5m.mieszkanie posiada osobne wejście co jest atutem dla w...

  • Mieszkanie Wysoka

    Wysoka

    • 360 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 15 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,47 m, położona na 2. piętrze zadbanego, kameralnego budynku w miejscowości Wysoka, przy ul. Brzozowej tuż przy grani...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 950 012 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 876 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośr...

  • Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 913 206 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 1 021 080 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa
    Mieszkanie Wysoka gm. Kobierzyce, Chabrowa

    Wysoka

    • 870 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Słoneczne mieszkanie - Głogów, Aleja Wolności!
    Słoneczne mieszkanie - Głogów, Aleja Wolności!

    Głogów

    • 260 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Świetna oferta dla singla, pary, młodej rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Sprawdzi się także dla osób, które chcą mieszkać w samym sercu Głogowa, mając w...