• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Lesznem

(15)
  • 2 pokoje, ogród, miejsce postojowe, parter

    Święciechowa » ul. Owocowa

    • 419 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,89 m², położone na parterze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Owocowej 2A/6 w Święciechowie. To propozycja dla osób, które szuk...

  • Mieszkanie Rydzyna,
    1 / 2
    Mieszkanie Rydzyna,

    Rydzyna

    • 317 942 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Boles...

  • Klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy - Wschowa
    1 / 5
    Klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy - Wschowa

    Wschowa

    • 115 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kamienica jest po termomodernizacji – elewacja jest czysta i zadbana (co widać na zdjęciach), a wejście do klatki prezentuje się bardzo schludnie. To rzadkość w tego typu budownict...

  • Mieszkanie Bojanowo,
    1 / 9
    Mieszkanie Bojanowo,

    Bojanowo

    • 239 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Do sprzedania mieszkanie mieszczące się na parterze kamienicy w samym centrum Bojanowa. Kamienica przeszła w ostatnim czasie kap...

  • Mieszkanie Wschowa,
    1 / 9
    Mieszkanie Wschowa,

    Wschowa

    • 279 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal o powierzchni 57,98 m², położony na 1 piętrze kamienicy z 1930 roku, w ścisłym centrum Wschowy, przy ul. Nowy...

  • Mieszkanie Wojnowice gm. Osieczna,
    1 / 10
    Mieszkanie Wojnowice gm. Osieczna,

    Wojnowice

    • 298 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Witamy w 3-pokojowym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Wojnowic. To idealne miejsce dla rodziny, z...

  • Mieszkanie Poniec,
    1 / 9
    Mieszkanie Poniec,

    Poniec

    • 210 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 2 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie bezczynszowe w centrum miasta  Szukasz mieszkania z klimatem, dużą przestrzenią i własnym ogró...

  • Mieszkanie Bojanowo,
    1 / 10
    Mieszkanie Bojanowo,

    Bojanowo

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,20 m², położone na parterze kamienicy w samym sercu Bojanowa. To doskonała pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Przybyszewo gm. Święciechowa,
    1 / 8
    Mieszkanie Przybyszewo gm. Święciechowa,

    Przybyszewo

    • 195 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 47 m² (powierzchnia całkowita 55 m² wraz z pomieszc...

  • Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego
    1 / 6
    Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego

    Rydzyna

    • 466 875 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ul...

  • Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego
    1 / 6
    Mieszkanie Rydzyna, Bolesława Chrobrego

    Rydzyna

    • 325 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Bolesława Chrobrego - nowocz...

  • Mieszkanie Rydzyna,
    1 / 5
    Mieszkanie Rydzyna,

    Rydzyna

    • 453 296 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Boles...

  • Mieszkanie Rydzyna,
    1 / 5
    Mieszkanie Rydzyna,

    Rydzyna

    • 527 373 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe na pierwszym piętrze zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ul...

  • Sprzedam mieszkanie BOJANOWO wielkopolskie DOSTĘPNE OD ZARAZ
    Sprzedam mieszkanie BOJANOWO wielkopolskie DOSTĘPNE OD ZARAZ

    Bojanowo

    • 280 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    CENA DO NEGOCJACJI. TAKŻE Z WYPOSAŻENIEM I UMEBLOWANIEM. Sprzedam mieszkanie BEZCZYNSZOWE w atrakcyjnej cenie mieszkanie na wysokim parterze w budynku jednopiętrowym w centrum mias...

  • Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,
    Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,

    Henrykowo

    • 260 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości w Henrykowie - 5 minut od Leszna. Nieruchomość to idealna opcja dla osób poszukując...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 53,7m2 własnościowe bezczynszowe w Góra powiat górowsk...

    Góra

    • 170 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie własnościowe, bezczynszowe w kamienicy centrum miasta przy Pl. Bolesława Chrobrego (Rynek) 2/2 piętro. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,7m2 dwupoz...

  • Mieszkanie 50 m² ul. Hutnika z balkonem i piwnica BEZ POŚREDNIKA

    Gostyń

    • 199 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowny Kliencie, Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: Gostyń, ul. Hutnika 3B. W zasięgu ręki znajdują się, obiekty...

  • Mieszkanie na sprzedaż

    Gostyń

    • 250 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Górnej. Lokal o powierzchni 42m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku. Składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i przestronn...

  • Mieszkanie Gostyń,
    1 / 6
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze 3 pokoje po remoncie, centrum, ostatnie piętro. To mieszkanie ma wszystko, czego dziś się szuka: świetną lokalizację, gotowy st...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brylewo

    • 229 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gogolewo

    • 1 250 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    KANCELARIA PRAWNA GRZEGORZ CHOJACZYK
    Biuro nieruchomości

  • PRZESTRZENNE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | KOŚCIAN UL. BĄCZKOWSKIEGO |...

    Kościan

    • 799 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PRZESTRZENNE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | KOŚCIAN UL. BĄCZKOWSKIEGO | 149,23m2 | 4 POKOJE | DUŻY OGRÓD | BALKON | DUŻO NATURALNEGO ŚWIATŁA | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | NOWE STANDARD...

  • Mieszkanie na wynajem Kościan

    Kościan

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia NOWE mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Nacławskiej 94b | Duże, przestronne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie | Pełna infrastruktura handlowo-usługowa | Do miesz...

  • Mieszkanie na wynajem, Kościan

    Kościan

    • 1 600 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia świeżo wyremontowana Kawalerka przy ul. Prostej | Duże, przestronne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie 40 m2 | Pełna infrastruktura handlowo-usługowa | Zostań...

  • Mieszkanie Gostyń,
    1 / 12
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 319 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,5 m², z czterema pokojami położone na pierwszym piętrze, znajduje się w sercu Dusiny. To idylliczne miejsce cechuje się bliskością n...

  • Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 519 000 € cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 179 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż apartamenty z widokiem na morze w La Manga. Przedstawiamy Państwu nowy projekt w bezkonkurencyjnej lokalizacji z najlepszymi widokami na morze! Bądź nowym właścici...

  • Mieszkanie Ujazdowo gm. Włoszakowice,
    1 / 13
    Mieszkanie Ujazdowo gm. Włoszakowice,

    Ujazdowo

    • 340 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy Ujazdowa, zaledwie 15 m...

  • Mieszkanie Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice, Dworcowa
    1 / 14
    Mieszkanie Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice, Dworcowa

    Boszkowo

    • 550 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 19 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nowoczesny apartament nad jeziorem - HORIZON PARK, Boszkowo Na sprzedaż wyjątkowy, nowy apartament położony nad samym brzegiem jeziora w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Bo...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 10
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 290 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,18 m² wraz z piwnicą, usytuowane...

  • Mieszkanie Gogolewo gm. Krobia,
    1 / 12
    Mieszkanie Gogolewo gm. Krobia,

    Gogolewo

    • 290 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie - Gogolewo, powiat gostyński Powierzchnia: 78,2 m² Lokalizacja: Gogolewo, powiat gostyński P...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 11
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 310 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,7 m², usytuowane na IV piętrze w zadbanym, 4-piętrowym...

  • Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 460 000 € cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 169 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na morze w La Manga. Nowa, ekskluzywną inwestycję mieszkaniowa w pierwszej linii oszałamiającego Morza Śródziemnego, w rajskiej enklawie La Man...

  • Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 460 000 € cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 694 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Wilków gm. Złotoryja, Brata Alberta
    1 / 11
    Mieszkanie Wilków gm. Złotoryja, Brata Alberta

    Wilków

    • 110 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    *** NOWA CENA *** OKAZJA INWESTYCYJNA!!! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić od A do Z, w atrakcyjnej cenie i z niskimi opłatami? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 2 p...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 11
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 335 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - os. Jagiellońskie, Kościan Na sprzedaż świetnie usytuowane mieszkanie o powierzchni 52,30 m², położone na 4 piętrze w czteropiętrowym...

  • Mieszkanie w Górze 53,22 m2 na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie w Górze 53,22 m2 na sprzedaż

    Góra

    • 149 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy lokal mieszkalny dwupokojowy o powierzchni 53, 22 m2, usytuowany na pierwszym piętrze w przedwojennym budynku dwukondygnacyjnym wielorodzinnym przy ul. Podwal...

  • Mieszkanie Cieszkowice gm. Wąsosz,
    1 / 15
    Mieszkanie Cieszkowice gm. Wąsosz,

    Cieszkowice

    • 309 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 2 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 119,70 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w spokojn...

  • Mieszkanie Góra,
    1 / 10
    Mieszkanie Góra,

    Góra

    • 190 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,1 m², położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 14
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 395 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie spółdzielcze o powierzchni 63,6 m², położone w Kościanie na osiedlu Piastowskim, na 2. piętrz...

  • Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,
    1 / 15
    Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,

    Rąbiń

    • 179 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rąbiń (gmina Krzywiń, powiat kościański, województwo wielkopolsk...

  • Mieszkanie Racot gm. Kościan,
    1 / 13
    Mieszkanie Racot gm. Kościan,

    Racot

    • 112 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta mieszkania w Racocie Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania położonego w malowniczym Racocie, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Mieszkanie Gostyń,
    1 / 7
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

     Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane w sercu Gostynia. To idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokum z dostępem do prywat...

  • Mieszkanie Gostyń,
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 425 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronne mieszkanie w kamienicy - duży potencjał aranżacyjny. Jeśli szukasz mieszkania z klimatem, wysokimi sufitami i możli...

  • Mieszkanie La Mata rynek pierwotny

    Gostyń

    • 150 000 € cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 239 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne apartamenty w centrum San Miguel de Salinas Costa Blanca, Hiszpania. Współczesne życie w zdrowym, śródziemnomorskim klimacie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątk...

  • Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów
    Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów

    Kościan

    • 398 160 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,00 m, położone na Osiedlu Literatów jednym z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych osiedli w Kościanie. To idealna pr...