• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kleczewem

(90)
  • Mieszkanie na sprzedaż ul. Piłsudskiego Konin - I piętro

    Konin

    • 410 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w Koninie, przy ul. Piłsudskiego. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 59,4 m2, składa się z salonu połączonego z kuchnią oraz przedpokojem, t...

  • Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze
    1 / 17
    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze

    Konin

    • 435 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia M 3

    Konin

    • 1 250 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w bloku przy ul. 11 listopada. Mieszkanie rozkładowe. 42m2. Znakomita lokalizacja mieszkania niedaleko szkoły wyż...

  • Kawalerka na sprzedaż V osiedle

    Konin

    • 185 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerkę 24 m na V osiedlu w Koninie. Dogodna lokalizacja blisko sklepy, targ, kościół, PWSZ, przychodnie. Idealna pod wynajem lub dla starszej osoby, studentów. Dostępna...

  • Sprzedam mieszkanie 40 m², Konin (Gosławice)

    Konin

    • 145 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe w konińskich Gosławicach przy ul. Gosławickiej. Mieszkanie o powierzchni 40,26 m² znajduje się na pierwszym piętrze jednopiętrowego bu...

  • Sprzedam kawalerkę wraz z garażem

    Konin

    • 210 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerkę wraz z garażem przy ulicy Przemysłowej 6. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie 27m2 składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC, p...

  • posiadam do wynajecia
    posiadam do wynajecia

    Konin

    • 30 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    pokoje do wynajęcia w Koninie blisko Polomarket Biedronka galeria autobs PKP na każdy okres czasu--pokoje jedno dwu i trzyosobowe cena od 30zł/doba posiadam 15 miejsc-/ łóżek /

  • SPRZEDNA MIESZKANIE KONIN
    SPRZEDNA MIESZKANIE KONIN

    Konin

    • 330 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 55mkw w bloku na parterze (4 piętra), Konin 11 Listopada - 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka (razem z wc) i piwnica. Stan mieszkania bardzo dobry - do nie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam lub wynajmę mieszkanie w Warszawie

    Konin

    • 274 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 996 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Mam do zaoferowania następujące mieszkania w Warszawie: 1-pokojowe: od 274,900 zł za 25 m2 (10.996 zł/m2); 2-pokojowe: od 299.000 zł za 45 m2 (6.644 zł/m2); 3-pokojowe: od 293.1...

  • Sprzedam

    Konin

    • 200 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Konin ul Wyszyńskiego 48/76. piętro I . Do odświeżenia lub remontu . Po wymianie okien. Cena 200 000 tyś. Zł.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie w okolice Wrzesni, Goniczki

    Goniczki

    • 137 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Goniczki usytuowane są pare kilometrów od Wrzesni, niedaleko drogi 92. Mieszkanie (55m²) składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju i położona pod nią piwnica (22m²)...

  • Na sprzedaż działka budowlana - Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 112 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Stare Miasto, o powierzchni 1400 m2. Nieruchomość w kształcie trójkąta. Dla działki ustalono warunki zabudowy dla budynku mies...

  • PILNIE SPRZEDAM  !!!!!!!   269 tys.
    1 / 3
    PILNIE SPRZEDAM !!!!!!! 269 tys.

    Piotrków Kujawski

    • 269 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie dwupoziomowe z własną działką-99 tys.
    1 / 8
    Mieszkanie dwupoziomowe z własną działką-99 tys.

    Kryszkowice

    • 99 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3-pokojowe w Piotrkowie kujawskim
    1 / 5
    Mieszkanie 3-pokojowe w Piotrkowie kujawskim

    Piotrków Kujawski » ul. Piastowska

    • 370 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 59.40m2 w Słupcy
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie 59.40m2 w Słupcy

    Słupca

    • 350 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Słupcy – ul. Orzeszkowej 5/9, 62-400 Lokalizacja idealna do życia – blisko natury, centrum i najważniejszych udogodnień! ⸻ Lokalizacja: Mi...

  • Na sprzedaż mieszkanie z garażem w Paprotni gm.Krzymów
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie z garażem w Paprotni gm.Krzymów

    Paprotnia

    • 280 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,87 m², zlokalizowane w miejscowości Paprotnia przy ul. Wrzos...

  • Strzałkowo ul. Górna - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 15
    Strzałkowo ul. Górna - mieszkanie na sprzedaż

    Strzałkowo

    • 389 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż MIESZKANIE Z BALKONEM W STRZAŁKOWIE UL. GÓRNA znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku 2-piętrowym. Lokal posiada 3 pokoje, dużą kuchnię, łazienkę, odrębne...

  • Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu senioralnym
    1 / 15
    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu senioralnym

    Stare Miasto

    • 489 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam nowoczesne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na spokojnym, bezpiecznym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu parterowych domów w zabudowie szeregowej (ul. Promykowa 8 ,St...

  • Lokal mieszkalny - Janikowo

    Janikowo

    • 320 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 20 listopada 2025 r. na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym przy ul. Topolowej 3 w Janikowie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza...

  • Janikowo 54m2 M3 blok 2003r wys. parter balkon Zachodnia 5 NOWA C...

    Janikowo

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz w Janikowie dużego mieszkania 2-pokojowego w nowszym kamerlanym bloku , blisko parku i jeziora w Super Cenie ... zapraszam Dwu-pokojowe rozkładowe mieszkanie , w...

  • Sprzedaż mieszkania golejewo
    1 / 9
    Sprzedaż mieszkania golejewo

    Golejewo

    • 120 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam posiada mieszkanie dwupokojowe na parterze o powierzchni 37m golejewo kujawsko-pomorskie

  • sprzedam mieszkanie, bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie, bezczynszowe

    Strzałkowo

    • 180 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie BEZCZYNSZOWE / w bloku niskim jedno pietrowym .33m2 , pietro 1 cena 180.000tys. [do malej negocjacji] oferta prywatna .Jeden wlasciciel .Komfortowe po remonci...

  • Wynajem
    1 / 5
    Wynajem

    Stare Miasto

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia Pokój z łazienkom z dostępem do kuchni miejsce na parkingu .Budynek znajduje się przy CH Ferio Stare Miasto ul Czereśniowa 23a Cena.1100 bez dodatkowych opłat.tel [...

  • Na sprzedaż – część kamienicy Carini Sycylia
    1 / 15
    Na sprzedaż – część kamienicy Carini Sycylia

    Słupca

    • 308 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SYCYLIA Na sprzedaż – część kamienicy w sercu Carini | 73 000 EUR Wyjątkowa nieruchomość położona na malowniczej Starówce w Carini – klimatycznym miasteczku w pobliżu Palermo. Idea...

  • Na sprzedaż część kamienicy Carini Sycylia
    1 / 15
    Na sprzedaż część kamienicy Carini Sycylia

    Słupca

    • 308 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż – część kamienicy w sercu Carini | 73 000 EUR Wyjątkowa nieruchomość położona na malowniczej Starówce w Carini – klimatycznym miasteczku w pobliżu Palermo. Idealna prop...

  • Mieszkanie Oleśnica gm. Chodzież
    Mieszkanie Oleśnica gm. Chodzież

    Oleśnica

    • 310 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 3 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE Z GARAŻEM Oleśnica - 5 km od Chodzieży. Powiat chodzieski. woj. wielkopolskie PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE Z BALKONEM, POŁOŻONE NA PARTERZE NISKIEGO...

  • Mieszkanie w bloku
    Mieszkanie w bloku

    Strzałkowo

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam mieszkanie pow. 48,30 m2 zlokalizowane w Wólce . Obok droga (92) , blisko Strzałkowo , Słupca oraz Września . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze . Posiada 2 pokoje , ku...

  • Mieszkanie 3pokoje
    1 / 8
    Mieszkanie 3pokoje

    Słupca

    • 285 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam kompletnie wyposażone trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze,w pokojach i kuchni zabudowa meblowa, duży balkon, rolety zewnętrzne. Bardzo dobra lokalizacja. Więcej informacj...

  • Na sprzedaż budynek mieszkalny | Słupca, ul. 3 Maja 17
    Na sprzedaż budynek mieszkalny | Słupca, ul. 3 Maja 17

    Słupca

    • 719 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż budynek mieszkalny | Słupca, ul. 3 Maja 17 Cena : 719 000 zł (do małej negocjacji) Na sprzedaż budynek mieszkalny położony w świetnej lokalizacji – przy ul. 3 Maja 17 w...

  • Lokal mieszkalny do wynajęcia w Trzemesznie
    Lokal mieszkalny do wynajęcia w Trzemesznie

    Trzemeszno

    • 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w kamienicy. Lokal posiada pokój kuchnie i łazienkę w Trzemesznie.

  • Wynajmę kawalerkę
    Wynajmę kawalerkę

    Trzemeszno

    • 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny typu kawalerka z aneksem kuchennym łazienką w kamienicy Trzemeszno

  • Wynajmę kawalerkę
    Wynajmę kawalerkę

    Trzemeszno

    • 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Trzemesznie. Lokal znajduje się w kamienicy pokój kuchnia łazienka ogrzewanie piecowe

  • Na sprzedaż mieszkanie, Rawicz, ul. Dożynkowa
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie, Rawicz, ul. Dożynkowa

    Sierakowo

    • 775 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronny i wyjątkowo funkcjonalny lokal mieszkalny położony w Rawiczu przy ul. Dożynkowej, w kameralnym budynku czterolokalowym z 2021 roku. Mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie Hiszpania Torrevieja rynek pierwotny ul. C. Pitas

    Hiszpania

    • 245 000 € cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 017 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Luksusowy apartament na Costa Blanca Po...

  • Mieszkanie Hiszpania Denia rynek pierwotny ul. Carrer Falzia

    Hiszpania

    • 299 000 € cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 692 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Oferujemy nowoczesny apartament w pierw...

  • Mieszkanie Hiszpania Punta Prima rynek pierwotny ul. Carrer Mitja...

    Hiszpania » skwer de Veuster

    • 324 000 € cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 063 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Marzysz o własnym kącie w urokliwej His...

  • Mieszkanie Hiszpania Torre De La Horadada ul. C. Salar

    Hiszpania

    • 395 000 € cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 541 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5 % WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI. (KOSZTY OKOŁOTRANSAKYCJNE W TYM PODATEK VAT) Film nieruchomości: [url] przestronn...

  • Mieszkanie Hiszpania Torre De La Horadada rynek pierwotny ul. Av....

    Hiszpania » inne Las Wojnowski

    • 375 000 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 871 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Oferujemy Państwu piękny apartament na...

  • 60,09 m² wygody w JANIKOWIE | 3 pokoje gotowe do zamieszkania!

    Janikowo

    • 339 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Darek Gronowski
    Agent nieruchomości