• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Bornem Sulinowem

(16)
  • Komfortowe 40 m² z sypialnią. Niskie opłaty
    1 / 9
    Komfortowe 40 m² z sypialnią. Niskie opłaty

    Szczecinek

    • 1 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 40 m², zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Wyszyńskiego, na czwartym piętrze budynku mieszkalnego. Lokal składa...

  • Mieszkanie bezczynszowe w domku.
    1 / 13
    Mieszkanie bezczynszowe w domku.

    Szczecinek

    • 350 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Akacjowej, stanowiące całą górę domu. Budynek jest ocieplony, posiada całkowicie wymieniony dach, a w 2021...

  • Mieszkanie 3 pokojowe/ parter/ balkon/ po remoncie
    Mieszkanie 3 pokojowe/ parter/ balkon/ po remoncie

    Szczecinek

    • 426 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na parterze idealne dla rodzin, osób starszych lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal przeszedł remont, dzięki czemu jest got...

  • Jasne i ustawne mieszkanie w centrum miasta
    1 / 7
    Jasne i ustawne mieszkanie w centrum miasta

    Szczecinek

    • 239 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,74 m2, zlokalizowane przy ulicy Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze, co czyni ją idealnym wyborem dla o...

  • Mieszkanie 4 pokoje I piętro w Szczecinku
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokoje I piętro w Szczecinku

    Szczecinek

    • 575 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 79,40m2, położone jest na I piętrze, w bloku wielorodzinnym na osiedlu Kołobrzeska. Nieruchomość składająca się z : - przestronnego, słonecznego salonu (2...

  • Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Szczecinku
    Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Szczecinku

    Szczecinek

    • 399 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,20 m², położone przy ulicy Kopernika, w zacisznym otoczeniu, zapewniając spokój i harmonię a z drugiej strony dobre skomunikowanie blisko c...

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie.
    1 / 13
    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

    Szczecinek

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w dobrze skomunikowanej części Szczecinka, przy ul. Kopernika. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym i składa...

  • Słoneczne mieszkanie do własnej aranżacji.
    Słoneczne mieszkanie do własnej aranżacji.

    Szczecinek

    • 185 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,19 m², położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku, w samym centrum miasta. bardzo dobry, rozkładowy układ – do każdego pomieszc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Słoneczne 54 m² z loggią-Twoja oaza blisko centrum
    1 / 15
    Słoneczne 54 m² z loggią-Twoja oaza blisko centrum

    Szczecinek

    • 364 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz balansu między miejskim rytmem a domowym wyciszeniem? To mieszkanie o powierzchni 54,4 m² na 3. piętrze łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością, będąc idealnym wyborem dl...

  • Enklawa spokoju- designerskie 2 pokoje z ogródkiem
    1 / 15
    Enklawa spokoju- designerskie 2 pokoje z ogródkiem

    Szczecinek

    • 343 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy wyjątkowe, 45,5- metrowe mieszkanie w odnowionej kamienicy, gdzie historyczna dusza budynku spotyka się z nowoczesnym designem. To idealna propozycja dla wymagającego...

  • Przytulne mieszkanie z garażem
    1 / 8
    Przytulne mieszkanie z garażem

    Szczecinek

    • 259 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,90 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy przy ul. Sikorskiego 6. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - oddziel...

  • Duże 3 pokojowe mieszkanie na parterze.
    1 / 16
    Duże 3 pokojowe mieszkanie na parterze.

    Szczecinek

    • 450 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Obniżka CENY !!! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecinka. Klimatyczna nieruchomość 2 lata temu przeszła gruntowny remont. Nowa instalacja elektryczna o...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 8
    Mieszkanie do wynajęcia

    Szczecinek

    • 1 200 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2 pokoje łazienka balkon kuchnia. 4 piętro blisko sklepy, przystanek,szkoła.

  • Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winniczna, Szczecinek
    1 / 9
    Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winniczna, Szczecinek

    Szczecinek

    • 285 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum Szczecinka, przy ul. Winnicznej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym budynku i jest po generalnym remoncie...

  • 2-pokojowe w świetnej lokalizacji, blisko jeziora
    1 / 12
    2-pokojowe w świetnej lokalizacji, blisko jeziora

    Szczecinek

    • 235 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Już czas na własne "cztery kąty"? Poznaj mieszkanie, które spełni oczekiwania wymagających. Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie z balkonem położone na III piętrze w IV-pięt...

  • Kawalerka 1100
    Kawalerka 1100

    Szczecinek

    • 1 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka do wynajęcia kaucja 1100zl . Koszt najmu 1100zl .bez czynszowa z ogrzewaniem w cenie, dodatkowo światło woda ,śmieci. Lokalizacja ul. warcislawa .nie umeblowane

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajme

    Okonek

    • 700 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajme mieszkanie w centrum Okonka Ogrzewanie piec centralnego ogrzewania

  • Wynajme

    Okonek

    • 700 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajme mieszkanie, centrum Okonka Ciepłe,przytulne mieszkanie Niskie opłaty

  • Sprzedam mieszkanie do remontu w samym centrum Jastrowia

    Jastrowie

    • 155 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum Jastrowia. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, 56,8 m². Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Jedno okno wychodzi na ulicę...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrowie

    • 379 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrowie

    • 135 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrowie

    • 225 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarne

    • 199 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrowie

    • 189 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Drzonowo

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr

Barwice

    • 149 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sprzedam mieszkanie w Barwicach okazyjna cena,proszę dzwonić po więcej informacji 3 pokoje,kuchnia,łazienka

  • Lokal mieszkalny - Sośnica

    Sośnica

    • 9 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk zaprasza do składania ofert na zakup udziału w wysokości 1/5 części w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 2 stanowiącego odrębną nieruchomość, o powierzchni użytkowej 56...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w Kłodzinie koło Przelewic
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe w Kłodzinie koło Przelewic

    Kłodzino

    • 160 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ofertą jest sprzedaż mieszkania dwupokojowego w miejscowości Kłodzino koło Przelewic w zachodniopomorskim. Mieszkanie o powierzchni 57m2 jest usytuowane na parterze w budynku czter...