• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zabrze +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Międzyzdroje

(53)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 2 820 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 40 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 704 640 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 642 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 458 490 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 850 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 448 980 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • 0% prowizji - bezpośrednio od właściciela
    1 / 11
    0% prowizji - bezpośrednio od właściciela

    Międzyzdroje

    • 918 222 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 24 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    DBSP Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na plaży z wysoką rentownością
    Apartament na plaży z wysoką rentownością

    Międzyzdroje

    • 936 774 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 24 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    DBSP Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyzdroje

    • 1 050 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 28 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Międzyzdroje - piękna kawalerka dla kelnera lub kelnerki
    Międzyzdroje - piękna kawalerka dla kelnera lub kelnerki

    Międzyzdroje

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Międzyzdroje - 200 m od plaży. Do wynajęcia umeblowana kawalerka , osobne niezależne wejście. .Apartament wyposażony w : aneks kuchenny , łazienka , taras . Ogrzewanie gazowe...

  • Luksusowe mieszkanie dla firm
    Luksusowe mieszkanie dla firm

    Międzyzdroje

    • 2 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Międzyzdroje - 200 m od plaży. Do wynajęcia od 01.03.2026 umeblowany apartament - studio z kominkiem. Do dyspozycji najemcy : aneks kuchenny wyposażony w lodówkę , zmywarkę , pra...

  • Mieszkanie - studio z tarasem i ogrodem dla pracownika firmy
    Mieszkanie - studio z tarasem i ogrodem dla pracownika firmy

    Międzyzdroje

    • 2 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Międzyzdroje - wynajmę ekskluzywnie umeblowany apartament - studio z kominkiem o powierzchni 35 qm z oddzielnym wejściem , nowoczesna łazienka , aneks kuchenny , taras , kam...

  • Mieszkanie dla pracowników Międzyzdroje
    Mieszkanie dla pracowników Międzyzdroje

    Międzyzdroje

    • 35 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę ładne mieszkanie dla pracowników w Międzyzdrojach. Pełne wyposażenie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • WYMIENIE SIE(ZAMIENIE)lub WYNAJME

    Świnoujście

    • 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYMIENIE SIE(ZAMIENIE)lub WYNAJME!! MIESZKANIE 42M2 (2 POKOJE) w SWINOUJSCIU na PODOBNE w WARSZAWIE (ZOLIBORZ kub CENTRUM) OKOLO +-1 rok!!! Z opcja zamiany na stałe!!!Oferta wazna...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 270 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 30 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 899 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świnoujście

    • 650 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 29 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 248 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 33 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 800 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świnoujście

    • 2 750 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 20 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świnoujście

    • 539 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 22 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 350 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 498 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świnoujście

    • 1 899 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 32 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzywodzie

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 575 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 23 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 459 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świnoujście

    • 395 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świnoujście

    • 743 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Apartament dla 4 osób
    1 / 5
    Apartament dla 4 osób

    Świnoujście

    • 120 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka umeblowana z aneksem kuchennym i słonecznym balkonem i oczywiście łazienką. Dogodne położenie, 15 min do plaży, obok plac zabaw, sklepy gastronomia. Mieszkanie z pełnym w...

  • Mieszkanie Świnoujście, Plac Wolności
    1 / 6
    Mieszkanie Świnoujście, Plac Wolności

    Świnoujście

    • 428 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w Centrum Świnoujścia z widokiem na Starówkę Mieszkanie o powierzchni 29,45 m2 położone na 1 piętrze budynku w Centrum Świnoujścia. Nieruchomość składa się: - Salon z an...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 15
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 515 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Świnoujściu. Lokal idealny dla rodziny, p...

  • 2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja
    1 / 16
    2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja

    Kołczewo

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem – Kołczewo, ul. Słoneczna 6 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać. Nieprzypadkowo Ko...

  • ładne mieszkanie 100m do morza ul.Żeromskiego, Świnoujście
    1 / 8
    ładne mieszkanie 100m do morza ul.Żeromskiego, Świnoujście

    Świnoujście

    • 320 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Budynek:Świnoujście ul. Żeromskiego 29 /apartament 07/ [email] tel:48 [tel] Marzena Karpińska w sezonie zapraszamy na pobyty w cyklach niedziela-niedziela, 100 m od plaży, w niewi...

  • 300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia
    1 / 9
    300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia

    Świnoujście

    • 855 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 25 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    300m od plaży ️ / 33m2, które zarabia Premium studio w Świnoujściu - ul. Juliusza Słowackiego 5 min pieszo do promenady i plaży Gotowe pod najem krótkoterminowy Wysoki standar...

  • Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino
    1 / 13
    Mieszkanie Świnoujście, Monte Cassino

    Świnoujście

    • 613 283 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 43,90 m², zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Monte Cassino 7 w Świnoujście....

  • Mieszkanie Świnoujście, Bolesława Chrobrego
    1 / 5
    Mieszkanie Świnoujście, Bolesława Chrobrego

    Świnoujście

    • 829 401 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 25 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.33 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wcho...

  • Apartament w Apart Park Albus miejsce parkingowe.
    1 / 16
    Apartament w Apart Park Albus miejsce parkingowe.

    Świnoujście

    • 1 179 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 30 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej – Świnoujście, Apart Park Albus. Istnieje możliwość jednorazowego zakupu dwóch lub trzech apartamentów na atrakcyjnych warunkach....

  • Atrakcyjny Apartament w Baltik Park Rubus, parking
    1 / 16
    Atrakcyjny Apartament w Baltik Park Rubus, parking

    Świnoujście

    • 970 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej – Świnoujście, Apart Park Rubus. Na sprzedaż elegancki apartament w prestiżowym kompleksie Apart Park, w budynku Rubus. To idealn...

  • Mieszkanie 3 pokojowe blisko granicy- Świnoujście
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe blisko granicy- Świnoujście

    Świnoujście

    • 429 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 50 m² mierzone po podłodze, położone na piątym piętrze w budynku z windą, który przeszedł termomodernizację. To mieszkanie...

  • Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.
    1 / 14
    Plac Wolności 2 pokoje wyjątkowe miejsce Centrum.

    Świnoujście

    • 489 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pięknie urządzone mieszkanie z sypialną w Sercu Świnoujścia – Twoje wymarzone Miejsce Nad Morzem ! Oferujemy na sprzedaż w pełni i atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni 3...

  • Baltic Park Molo, Apartament z tarasem.
    1 / 16
    Baltic Park Molo, Apartament z tarasem.

    Świnoujście

    • 1 790 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 33 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pierwsza linii zabudowy, wyjątkowa oferta dwupokojowego apartamentu w pełni wyposażony, garderoba, trzynasto metrowy taras, widok na promenadę. Idealny jako inwestycja na wynajem l...

  • Wyjątkowy, dwupoziomowy lokal mieszkalny z tarasem
    1 / 13
    Wyjątkowy, dwupoziomowy lokal mieszkalny z tarasem

    Świnoujście

    • 2 625 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny położony w malowniczej części Świnoujścia – nad Kanałem Piastowskim, przy skrzyżowaniu ul. Marynarzy i Wybrzeża Władysława IV. Z okien i ta...