• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Lubin

(45)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubin

    • 448 224 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubin

    • 455 196 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • LUBIN, ZALESIE - MIESZKANIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM

    Lubin

    • 360 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z NIE SZUKAJ DALEJ OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. ZALESIE.Mieszkanie na Zalesiu o pow. 51,4m2, Usytuowane na drugim piętrze - trzypiętrowego budynku na os. Zalesie I. Nier...

  • Mieszkanie 3 Pokojowe, 54m2, Lubin, os, Polne

    Lubin

    • 350 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI - BEZPOŚREDNIKÓW Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,68m² ( 3 pokoje, w tym salon z aneksem kuchennym); - balkon, - piwnica 4,37m², zabezpiecz...

  • mieszkanie własnościowe

    Lubin

    • 185 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    mieszkanie nie wymagające remontu. usytuowane na 9 piętrze. Okna od wschodu z pięknym widokiem na las, który można podziwiać z balkonu jednocześnie wypić kawę. Mieszkanie zadbane i...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 380 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polkowice

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 215 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 329 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Polkowice

    • 649 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Polkowice

    • 245 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kaźmierzów

    • 3 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polkowice

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 260 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Mieszkanie

    Polkowice

    • 315 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Skalników w Polkowicach. Mieszkanie o powierzchni 53,9 m2 składa się z przedpokoju, 3 oddzieln...

  • Sprzedam mieszkanie w Polkowicach
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w Polkowicach

    Polkowice

    • 420 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Polkowicach, własność odrębna 80,3m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w wieżowcu. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje z dużą kuchnią, powiększoną kosztem...

  • Sprzedam lub zamienie na mniejsze
    1 / 8
    Sprzedam lub zamienie na mniejsze

    Polkowice

    • 430 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Sprzedam lub zamienię mieszkanie w Polkowicach o powierzchni 87.5 m2. Mieszkanie jest na 7 piętrze . Kuchnia z jadalnią , 4 pokoje.na mniejsze do remontu Mieszkanie do kapitalnego...

  • Mieszkanie Polkowice ul. Krokusowa

    Polkowice » ul. Krokusowa

    • 249 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 67,55 m² - Polkowice Dolne, przy parku - do remontuNa sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m², położone w malowniczej...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza ul. Kmicica

    Polkowice » ul. Kmicica

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,4 m², położone na parterze w kameralnym bloku przy ul. Kmicica w Polkowicach.Idealne dla seniora, pary lub jako pierwsze mieszkanie - be...

  • Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice
    1 / 7
    Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice

    Lisowice

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oaza Spokoju z Własnym Ogrodem! Nowoczesne Apartamenty w Lisowicach k. Prochowic Szukają Państwo idealnego kompromisu między życiem w mieście a bliskością natury? Prezentujemy Pańs...

  • Lokal mieszkalny Komorniki blisko Polkowic 135 000 zł !!!
    1 / 11
    Lokal mieszkalny Komorniki blisko Polkowic 135 000 zł !!!

    Komorniki

    • 135 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny kawalerka jednopokojowa o powierzchni użytkowej: 35, 40 m2 w miejscowości Komorniki, gmina Polkowice, powiat polkowicki. Usytuowanie środkowe pierwsze...

  • Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie w Rynku w Polkowicach
    Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie w Rynku w Polkowicach

    Polkowice

    • 570 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Niskie opłaty

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Skalników

    Polkowice » ul. Skalników

    • 358 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zaprojektuj swoje wymarzone wnętrze - przestronne 62 m² z loggią w sercu PolkowicSzukasz bazy pod idealne mieszkanie dla rodziny lub dochodową inwestycję? Ta oferta przy ul. Skalni...

  • Sprzedam mieszkanie Polkowice Wołodyjowskiego 3 pokoje 1 pię
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Polkowice Wołodyjowskiego 3 pokoje 1 pię

    Polkowice

    • 345 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach przy ulicy Wołodyjowskiego w bloku 4 piętrowym na 1 piętrze. 44.8m2. Nowe okna drzwi i wszystkie instalacje. Wszystkie pokoje przystosowane do...

  • Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Polkowicach
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Polkowicach

    Polkowice

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze. Bardzo ustawie oba pokoje. Z kuchni i sypialni widać piękne wschody słońca. Z drugiego pokoju podziwiamy bajkowe zachody słońca. Balkon...

  • 2-pok mieszkanie sprzedam

    Polkowice

    • 268 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jasne 2-pok. mieszkanie na 3.piętrze w bloku. Cicha okolica ul.11 lutego. Mili sąsiedzi. Widok z sypialni na wschody słońca. Z drugiego pokoju - na zachody. Balkon jest oszklony, w...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. 3 Maja

    Polkowice » ul. Maja

    • 282 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,65 m², położone na I piętrze w budynku przy ul. 3 Maja w Polkowicach. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, który daje szerokie możl...

  • Mieszkanie Polkowice ul. Legnicka

    Polkowice » ul. Legnicka

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie na 4. piętrze!Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 44,53 m², położonego na IV piętrze budynku. Miesz...

  • Mieszkanie Polkowice Centrum ul. Głogowska

    Polkowice » ul. Głogowska

    • 360 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    w ofercie naszego biura ekonomiczne, przytulne mieszkanie na parterze 4-piętrowego bloku mieszkalnego przy ul. Głogowskiej w Polkowicach, w ścisłym centrum miasta. Na 49,15m2 skład...

  • Mieszkanie Polkowice Polkowice Dolne ul. Żarska

    Polkowice » ul. Żarska

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe, BEZCZYNSZOWE Mieszkanie na Parterze w nowym budownictwie! KAWALERKA w nowej CENIE... Dostosowane dla osób z niepełnosprawnością. Lokalizacja: ul. Żarska, PolkowicePowier...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza ul. Kmicica

    Polkowice » ul. Kmicica

    • 225 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,20 m² zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Kmicica 12, usytuowane na 3 piętrze w budynku z lat 70. Nieruchomość stanowi odrębną własność z c...

  • Funkcjonalne 2 pokoje | dwustronne | balkon | 1. piętro
    1 / 8
    Funkcjonalne 2 pokoje | dwustronne | balkon | 1. piętro

    Polkowice

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji Polkowic – przy ul. 3 Maja. *** Lokal do remontu *** Cena do negocjacji *** Pierwsze zdjęcie w ogłos...

  • Mieszkanie Polkowice, Skrzetuskiego
    Mieszkanie Polkowice, Skrzetuskiego

    Polkowice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m², położone na 1. piętrze przy ul. Skrzetuskiego. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni...

  • Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica
    Mieszkanie Polkowice Sienkiewicza, Kmicica

    Polkowice

    • 215 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,4 m², położone na parterze w kameralnym bloku przy ul. Kmicica w Polkowicach. Idealne dla seniora, pary lub jako pierwsze mieszkanie - b...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje Polkowice Skrzetuskiego
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje Polkowice Skrzetuskiego

    Polkowice

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż prywatna mieszkanie oddaję odrazu po podpisaniu aktu. Mieszkanie puste bez zbędnych rzeczy co umożliwia natychmiastową aranżację i remont według własnych potrzeb. Zaprasza...