• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Dziwnów

(89)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziwnów

    • 819 208 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 683 744 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 604 969 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 750 024 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dziwnów

    • 990 282 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Apartament z garażem przy plaży w Dziwnowie
    1 / 15
    Apartament z garażem przy plaży w Dziwnowie

    Dziwnów

    • 1 370 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 31 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT CAŁOROCZNY Z WIDOKIEM NA MORZE, OGRÓDKIEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM! Sprzedam apartament o pow. użytkowej ok.45. Apartament usytuowany jest w nowocze...

  • Lokal mieszkalny - Dziwnów

    Dziwnów

    • 348 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Bieńkowskiej sprzeda z wolnej ręki: a) prawo własności nieruchomości lokalowej mieszka...

  • Lokal mieszkalny - Dziwnów

    Dziwnów

    • 392 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal mieszkalny - Dziwnów

    Dziwnów

    • 436 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzywodzie

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! !
    1 / 15
    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! !

    Dziwnówek

    • 1 345 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    APARTAMENT Z PIĘKNYM I MALOWNICZYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! ! Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 38,60 m2 zlokalizowany na poziomie IX piętra w...

  • Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem

    Dziwnówek

    • 620 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Znakomita oferta-do rozsądnej negocjacji! Oferuję Państwu na sprzedaż przytulny apartament z balkonem na ogrodzonym, nowoczesnym osiedlu. Jest o powierzchni 41 m2, składa się z...

  • PIĘKNY WIDOK NA LAS SOSNOWY - 150 M OD MORZA
    1 / 16
    PIĘKNY WIDOK NA LAS SOSNOWY - 150 M OD MORZA

    Dziwnówek

    • 720 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament o pow. 41 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku rekreacyjno – wypoczynkowym wyposażonym w nowoczesn...

  • APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZALEW ! ! !
    1 / 16
    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZALEW ! ! !

    Dziwnówek

    • 750 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 40,19 m2 zlokalizowany na poziomie VI piętra w XI kondygnacyjnym budynku rekreacyjno – wypoczynkowym wyposa...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w Dziwnówku do wynajęcia
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe w Dziwnówku do wynajęcia

    Dziwnówek

    • 3 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe blisko centrum i morza do wynajęcia od 01.04.2026 r.woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. 31...

  • Dziwnówek - Wyjątkowy apartament bez prowizji
    Dziwnówek - Wyjątkowy apartament bez prowizji

    Dziwnówek

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu...

  • Dziwnówek - Wyjątkowy apartament 79m2 bez prowizji
    Dziwnówek - Wyjątkowy apartament 79m2 bez prowizji

    Dziwnówek

    • 855 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu rozci...

  • Horizon Park apartament przy PORTA MARE
    1 / 16
    Horizon Park apartament przy PORTA MARE

    Dziwnówek

    • 997 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 22 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Odkryj dwupoziomowy apartament (44,60 m²) w Dziwnówku, który łączy kameralny spokój z infrastrukturą wartą miliony. To inwestycja w standardzie Premium, gotowa na przyjęcie do 6 g...

  • Apartament 200 m od plaży i widok na wodę
    1 / 16
    Apartament 200 m od plaży i widok na wodę

    Dziwnówek

    • 549 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Inwestycja w zdrowie i przyszłość: Apartament Vela Mare w sercu powstającego Uzdrowiska!Szukasz miejsca, które łączy luksusowy wypoczynek z realnym zyskiem i dbaniem o zdrowie? Mam...

  • Mieszkanie w Dziwnówku do wynajęcia
    Mieszkanie w Dziwnówku do wynajęcia

    Dziwnówek

    • 3 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe umeblowane, oddzielnie WC i łazienka, balkon, piwnica, ogrzewanie i woda z sieci, blisko morza i centrum w Dziwnówku do wynajęcia na dłuższy okres. Koszt wyna...

  • Dziwnówek - mieszkanie 2 pokojowe
    Dziwnówek - mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnówek

    • 2 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe blisko morza i centrum do wynajęcia od 01.12.2027 r. dłuższy okres czasu. Ogrzewanie i woda z sieci. Koszt 2600 zł. na dzień dzisiejszy za miesiąc, w tym zawa...