• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Zielona Góra

(7)
  • Bezczynszowe 81 m² z 2 garażami
    1 / 12
    Bezczynszowe 81 m² z 2 garażami

    Zielona Góra

    • 769 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na parterze kameralnego domu dwulokalowego w cenionej, zielonej części Zielonej Góry – na Osiedlu Pta...

  • 2 pok. mieszkanie w Sulechowie k / Zielonej Góry !
    1 / 11
    2 pok. mieszkanie w Sulechowie k / Zielonej Góry !

    Zielona Góra

    • 334 410 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ALDAN Nieruchomości przedstawia do sprzedaży nowe lokale mieszkalne w stanie deweloperskim położone w nowoczesnym budynku z windą na Osiedlu Tkacka w Sulechowie k / Zielonej Góry....

  • Nowe mieszkanie - taras, ogród, miejsca postojowe
    Nowe mieszkanie - taras, ogród, miejsca postojowe

    Zielona Góra

    • 800 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ NA DOM ewentualnie na dwa mniejsze mieszkania lub jedno z dopłatą. Mieszkanie 68m2 (salon, kuchnia, przedpokój, 2 pokoje, łazienka z ubikacją, pralnia, duży t...

  • Apartament 2 pok. w Pogorzelicy z tarasem i ogródkiem !!!
    1 / 15
    Apartament 2 pok. w Pogorzelicy z tarasem i ogródkiem !!!

    Zielona Góra

    • 425 571 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży Apartamentów nad morzem w nowoczesnym i monitorowanym kompleksie Apartamentowców w miejscowości Pogorzelic...

  • Apartament  120m2 z ogródkiem, taras na Os. Słowackiego
    1 / 16
    Apartament 120m2 z ogródkiem, taras na Os. Słowackiego

    Zielona Góra

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem inwestycji jest kompleksowa rewitalizacja trzypiętrowego domu wielorodzinnego. Projekt obejmuje gruntowny remont wnętrz, kompleksowe wykonanie elewacji ,komfortowe ogrz...

  • 2 pokoje domek ogródek klimatyzacja Ochla
    1 / 4
    2 pokoje domek ogródek klimatyzacja Ochla

    Zielona Góra

    • 2 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mały przytulny, wolnostojący, komfortowo wyposażony i klimatyzowany domek z ogródkiem i własnym wejściem w Ochli przy przystanku autobusowym. Brak czynszu, osobne liczniki na prąd...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Zielona Góra

    • 650 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe w Nowej Soli na Chałubińskiego

    Nowa Sól

    • 249 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Nowej Soli koło Szpitala (ul. Chałubińskiego). Powierzchnia 50,95m2 i 4 piętro. Ekspozycja wschód-zachód. 2 jasne pokoje z od...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sulechów

    • 689 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sulechów

    • 689 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Sulechów

    • 849 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości