• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Plewiska

(2)
  • Dwupokojowe z ogródkiem, miejsce parkingowe.
    Dwupokojowe z ogródkiem, miejsce parkingowe.

    Plewiska

    • 529 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż, Komorniki, Plewiska

    Plewiska

    • 445 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 41 m2 z ogrodem ok. 30 m2! Plewiska, ul. Kminkowa. Jedynie 3 minuty od Poznania, ciche miejsce położone wśród innych bloków. Zobacz, jak przygo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mosina

    • 345 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Komorniki

    • 530 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 5 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 415 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wynajęcia

    Poznań

    • 2 150 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    ATRAKCYJNE 2-pokojowe mieszkanie z OGRÓDKIEM na WYNAJEM | 34,61 m2 | SUPER lokalizacja | RATAJE Dostępne od 01.06.2024 r. BLOK I POŁOŻENIE Mieszkanie znajduje się w 5-piętrowy...

  • Mieszkanie na wynajem, Poznań, Nowe Miasto

    Poznań

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 pokojowe, 40,6 m2, umeblowane | Nowe Budownictwo | Poznań Rataje, ulica Wagrowska 12 | Ogródek | NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. Fotografie Panoram...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Grunwald

    Poznań

    • 325 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na sprzedaż | Ul. Głogowska, Poznań | Idealne dla studentów ! NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZD...

  • Mieszkanie Poznań Jeżyce rynek pierwotny ul. Jana Henryka Dąbrows...

    Poznań » Jeżyce » ul. Dąbrowskiego

    • 583 947 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    # Jeżyce# centrum# kompletne mieszkanie# okna na południe# ogródek 47m2, w tym taras 5m2# miejsce na szafę przy wejściu# pozwolenie na montaż rolet zewnętrznych# prosto od dewelope...

  • Mieszkanie Komorniki,
    1 / 13
    Mieszkanie Komorniki,

    Komorniki

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 66,13 m², położony w spokojnej części podpoznańskich Komornik, z bardzo dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz dogodnym dojazde...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany,
    1 / 9
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany,

    Poznań

    • 627 666 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dlaczego JASIELSKA to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% PCC i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku PCC...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany,
    1 / 9
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany,

    Poznań

    • 469 364 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany,
    1 / 8
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany,

    Poznań

    • 516 607 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 4
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 1 050 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 18 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,41 m², zlokalizowanego na parterze kameralnego budynku przy ul. Ziębickiej 30 w Poznani...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 1 015 065 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Ziębicka 30 - Twoja enklawa spokoju w Poznaniu Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej części Poznania, w otoczeniu, które zachwyca bliskością natury. To idealne miejsce...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 721 484 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek F lokal: FB.0.5, ogródek nr 1: 8,1 m, taras (zadaszony): 12,50 m, ogródek nr 2: 14,80 m ( w tym taras: 5,90 m ) UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszka...

  • Pokój w szeregowcu w Zalasewie
    1 / 15
    Pokój w szeregowcu w Zalasewie

    Zalasewo

    • 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz komfortowego pokoju w okolicach Poznania? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy do wynajęcia pokój o powierzchni 15 m2 w nowoczesnym domu w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu...