• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Leszno

(11)
  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 375 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na trzecim piętrze zadbanego bloku w Lesznie, w rejonie ulicy bliskiej centrum. Mieszkanie znajduje się na popul...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 7
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 433 160 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,20 m², położone na nowym, starannie zaprojektowanym osiedlu Ostoja Przylesie w Lesznie - miejscu, które łączy nowoczesną architek...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 16
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 585 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z 2019 roku, położone w cenionej i spokojnej dzielnicy Leszno - Gronowo, przy ulicy Chocimskie...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 13
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 1 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

                             Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 47,14 m², usytuowane na parterze w kamienicy. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacj...

  • Mieszkanie Leszno Podwale,
    1 / 12
    Mieszkanie Leszno Podwale,

    Leszno

    • 569 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierz...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 359 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

              Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - idealne dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane w Leszni...

  • Mieszkanie Leszno Gronowo,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno Gronowo,

    Leszno

    • 669 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, praktycznie niezamieszkałe mieszkanie z 2022 roku, położone w kameralnym szeregu budynków w Lesznie (Gronowo). Lokal znajduje się na 1. piętrze niezależnego...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 10
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 382 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, przestronnego, klimatyzowanego mieszkania, które urzeka swoją wyjątkowością. Mieszkanie to jest idealnym rozwiązaniem dla...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 2
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 368 640 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w prestiżowym osiedlu Ostoja Przylesie w Lesznie, przy ul. Szpitalnej. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 381 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji - Gronowo Na sprzedaż oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkania w nowo wybudowanym bloku (2024). Mieszkania dostępne na...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 381 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym bloku z windą (rok budowy 2024), położone na I piętrze. Budynek znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy parku, co gwarantuje spok...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 460 000 € cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 169 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na morze w La Manga. Nowa, ekskluzywną inwestycję mieszkaniowa w pierwszej linii oszałamiającego Morza Śródziemnego, w rajskiej enklawie La Man...

  • Mieszkanie La Manga rynek pierwotny

    Gostyń

    • 460 000 € cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 694 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gostyń,
    1 / 7
    Mieszkanie Gostyń,

    Gostyń

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

     Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane w sercu Gostynia. To idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokum z dostępem do prywat...

  • Mieszkanie La Mata rynek pierwotny

    Gostyń

    • 150 000 € cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 239 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne apartamenty w centrum San Miguel de Salinas Costa Blanca, Hiszpania. Współczesne życie w zdrowym, śródziemnomorskim klimacie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątk...

  • Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów
    Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów

    Kościan

    • 398 160 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,00 m, położone na Osiedlu Literatów jednym z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych osiedli w Kościanie. To idealna pr...