• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Zgierz

(4)
  • wynajmę mieszkanie w Zgierzu
    1 / 8
    wynajmę mieszkanie w Zgierzu

    Zgierz

    • 1 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry, Oferuje do wynajęcia lokal mieszkalny w Zgierzu. Położony na osiedlu 650-lecia, okolica basenu. Lokalizacja: liczne sklepy, przychodnia, apteki, pływalnia, dogodna kom...

  • Przytulne, świeże mieszkanie
    1 / 8
    Przytulne, świeże mieszkanie

    Zgierz

    • 2 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko odnowione, widne i przestrzenne 3-y sypialniowe, duży pokój gościnny z balkonem i nowa kuchnia. Mieszkanie będzie dostępne do wynajęcia...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Zgierz

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie po remoncie o powierzchni 37m2, na trzecim piętrze z balkonem zlokalizowane przy ul. Dubois w Zgierzu- spokojna okolica, piękne widoki. Mieszkanie...

  • Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią do sprzedania w Zgierz...

    Zgierz

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    feruję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą oraz dużą LOGGIĄ 5,5 m2, któte jest położone na osiedlu 650-lecia przy ul.L. St...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 9
    Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Łodzi na ul. Wróbla. Mieszkanie jest na II piętrze świeżo po remoncie. Dzięki położeniu mieszkania od strony podwórk...

  • Bez pośredników

    Łódź

    • 218 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam! Mam na sprzedaż mieszkanie na zielonym osiedlu Łódż- Bauty, przy ul Turoszowskiej .jest to kawalerka na parterze w 4 piętrowym bloku, składa się z pokoju , kuchni ,łazie...

  • 1 / 4
    Nowe kawalerki na wynajem blisko UMED CKD

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pierwszy najem. Do wynajęcia kawalerki z balkonem o powierzchni ok. 31-35 m2 ( umeblowane i wyposażone) położone w dzielnicy Łódź – Widzew przy UMED CKD ul.Czechosłowacka 36 w 2-p...

  • ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska
    1 / 11
    ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2,usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone kuchenka gazowa,czajnik, lodówka,...

  • Przytulne M-3 po remoncie 37m2 z balkonem

    Łódź

    • 318 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Dąbrowie o powierzchni 37,2 m2, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Miesz...

  • Mieszkanie 26 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.3

    Łódź

    • 350 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Lokal usytuowany w budynku mieszkalnym murowanym, czterokondygnacyjnym, z 1937 roku, wyposażonym w instalację elektryczną, woda czerpana ze zdroju ulicznego, wc suche poza budynkie...

  • Jasne, pozytywne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Rydla / Dąb...

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam do wynajmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Lucjana Rydla, w Łodzi (Dąbrowa / Górna). Ogłoszenie z pierwszej ręki, bez pośredników. Dostępne od zaraz. Optymis...

  • Wynajme pokój Pani
    1 / 4
    Wynajme pokój Pani

    Łódź

    • 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajme 1pokój z 3 w kamienicy 3 piętrowej przy manu fakturze wszystkie wygody w pierwszym pokoju mieszka pani nie konfliktową pracująca cały dzień niema jej w domu niskie opłaty

  • Grudzińskiego 57, Bałuty, 3 pokoje z balkonem
    1 / 10
    Grudzińskiego 57, Bałuty, 3 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Grudzińskiego 57 na Bałutach, położone w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją z pozostałymi...

  • Kawalerka 34m2
    1 / 15
    Kawalerka 34m2

    Łódź

    • 2 150 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 34m2 w apartamentowcu z 2023r centrum miasta przy ul wysokiej 24 gotowe do wprowadzenia cena najmu 1550 tel [tel]

  • Atrakcyjne mieszkanie 140m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114
    Atrakcyjne mieszkanie 140m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114

    Łódź

    • 3 600 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 140m2, znajdujące się w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej (obok Pasażu Schillera) w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy...

  • Atrakcyjne mieszkanie 95m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114
    1 / 8
    Atrakcyjne mieszkanie 95m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 95m2, znajdujące się w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej (obok Pasażu Schillera) w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z...

  • 2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum
    1 / 11
    2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum

    Łódź

    • 2 450 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu...

  • Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość
    1 / 12
    Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy do wynajęcia od MARCA super przytulne 2-pokojowe mieszkanko 45 m2 na Bałutach ul. Bojowników Getta Warszawskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z cegły️ Sk...

  • Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją
    1 / 8
    Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    owoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Klimatyzacja | 5 piętro | Winda | Apartamentowiec Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po świeżym remoncie, zlokalizowane na...

  • Legionów 18, Centrum, funkcjonalne studio
    1 / 10
    Legionów 18, Centrum, funkcjonalne studio

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne studio przy ul. Legionów 18 w Łodzi, idealne dla studenta lub osoby pracującej, z miejskim ogrzewaniem, pełnym wyposażeniem oraz...

  • TANIO M2(13 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE
    1 / 8
    TANIO M2(13 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE

    Łódź

    • 850 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    TANIO M2(14 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE. Ul. Lutomierska - 300 m do Manufaktury. Są meble, pralka , lodówka. . Czynsz 592 zł z ogrzewaniem. Kaucja zwrotna 1500 z...

  • Obywatelska 67, Górna, jasna kawalerka
    1 / 9
    Obywatelska 67, Górna, jasna kawalerka

    Łódź

    • 750 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przyjazna dla zwierząt, z balkonem przy ul. Obywatelskiej 67 w Łodzi. Nieruchomość: Jednopokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem...

  • Duża kawalerka z balkonem, Centrum, Pomorska 45A
    1 / 9
    Duża kawalerka z balkonem, Centrum, Pomorska 45A

    Łódź

    • 1 430 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasna i w pełni wyposażona kawalerka w apartamentowcu przy ul. Pomorskiej 45A w Łodzi, idealna dla jednej osoby lub pary, w ścisłym centrum miasta, z szyb...

  • Apartament 83 m² z garażem – City Park, Centrum
    1 / 16
    Apartament 83 m² z garażem – City Park, Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Duży, przestronny apartament 3 pokojowy, o powierzani 82,68 m² na wynajem w centrum Łodzi. Idealne dla osób ceniących nowoczesność, bezpieczeństwo i wygodę życia w centrum miasta....

  • Sacharowa 107, Widzew, 3 pokoje z widokiem na park
    1 / 10
    Sacharowa 107, Widzew, 3 pokoje z widokiem na park

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Sacharowa 107, w dzielnicy Widzew, blisko Parku Widzewskiego. Nieruchomość: Powierzchnia 56m2. Mieszkanie znajd...

  • 2 pokoje, nowe 2024, blisko centrum Łodzi
    1 / 12
    2 pokoje, nowe 2024, blisko centrum Łodzi

    Łódź

    • 2 250 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajmu komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 38,37 m², położone na 1. piętrze w nowym, 10-piętrowym bloku przy ulicy Srebrzyńskiej na Polesiu w Łodzi...

  • NOWY loft blisko CENTRUM, salon, sypialnia, m.parkingowe
    1 / 16
    NOWY loft blisko CENTRUM, salon, sypialnia, m.parkingowe

    Łódź

    • 2 950 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, stylowe, dwupoziomowe mieszkanie w unikatowej inwestycji Widzewska Manufaktura – w pięknie zrewitalizowanym budynku. Zaledwie 10 minut tramwajem do centrum. Industrialny char...

  • Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.
    1 / 8
    Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.

    Łódź

    • 1 720 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia nowa kawalerka z ogródkiem w apartamentowcu z miejscem postojowym przy ul. Wołowej 2E w Łodzi. Nieruchomość: Powierzchnia 26m2. Pr...

  • Kawalerka przy UMed, wolna od zaraz, Legionów 75
    1 / 8
    Kawalerka przy UMed, wolna od zaraz, Legionów 75

    Łódź

    • 1 230 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna i zadbana kawalerka przy ul. Legionów 75 w Łodzi, dostępna od zaraz, w świetnej lokalizacji blisko Uniwersytetu Medycznego oraz Manufaktury. Ni...

  • Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park
    1 / 10
    Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-26! Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Grota-Roweckiego 21, w spokojnej części Łodzi, niedaleko...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Okoniowa
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Okoniowa

    Łódź

    • 3 300 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! For English please call me at +48 [tel] Mieszkanie dostępne od 01 czerwca. Umowa najmu na minimum 12...

  • Kosmonautów 8, Kurak/Górna, 2 pokoje, 45m2
    1 / 10
    Kosmonautów 8, Kurak/Górna, 2 pokoje, 45m2

    Łódź

    • 1 680 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-23 Do wynajęcia w pełni umeblowane, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe przy ul. Kosmonautów 8 w Łodzi, w świetnej lokalizacji blisko terenów zielony...

  • Piotrkowska dwa pokoje 52m2 centralne ogrzewanie. Parking
    1 / 11
    Piotrkowska dwa pokoje 52m2 centralne ogrzewanie. Parking

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam do wynajęcia dwa pokoje 52m2 znajdujące się przy ulicy Piotrkowskiej. Osobno łazienka i WC. Duża narożna wanna. Centralne ogrzewanie. W sypialni nowy materac 160x200 i 25cm gru...