• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bochnia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Płock

(14)
  • Posiadam do wynajęcia mieszkanie.
    Posiadam do wynajęcia mieszkanie.

    Płock

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowoczesne, ciche i słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie. Lokalizacja: ul. Jana Pawła II 21D, Podolszyce Południe Rok budowy: 2016 Piętro: 1 Mieszkanie...

  • Przytulna kawalerka mieszkanie dla studenta, firm +Parking
    1 / 10
    Przytulna kawalerka mieszkanie dla studenta, firm +Parking

    Płock

    • 1 480 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szukasz niedużego, komfortowego mieszkania na wynajem w Płocku? Sprawdź naszą ofertę – kawalerka przy ul. Północnej to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących spokój, funkcjonalno...

  • Płock, Bielska - komfortowe mieszkanie do wynajęcia
    1 / 8
    Płock, Bielska - komfortowe mieszkanie do wynajęcia

    Płock

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Agencja CENTRUM Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie w budynku zbudowanym od podstaw, w otoczeniu odnowionych kamienic na Starym Mieście. Pięknie zaprojektowana klatka scho...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Płock

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe , umeblowane , osiedle Dobrzyńska. Blisko sklepy, przedszkole, Politechnika, dojazd do mazowieckich. Zapraszam

  • DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 33M2 PARTER W CWNTRUM PŁOCKA
    1 / 16
    DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 33M2 PARTER W CWNTRUM PŁOCKA

    Płock

    • 2 450 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    WYNAJEM PRYWATNY ( BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW Z TYTŁU PROWIZJI DLA NAJEMCY ) MAM DO WYNAJĘCIA małe, przytulne mieszkanko w samym centrum Płocka, i pomimo tego że jest to środek miast...

  • Mieszkanie Płock Podolszyce Południowe
    1 / 8
    Mieszkanie Płock Podolszyce Południowe

    Płock

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz kawalerki do wynajęcia? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Płock - Podolszyce Południe, ul. Jana Pawła II 92 * Mieszkanie jednopokojowe - 30 m² - oddzielna, funk...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock » Wyszogrodzka

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Uczniom lub Studentom w Płocku wynajmę pokój z kuchnią

    Płock

    • 450 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Uczniom lub Studentom w Płocku wynajmę pokój z kuchnią oddzielnym niekrępującym wejściem w domku jednorodzinnych w pobliżu Centrum miasta Jagielonki Szkoły Mundurowych PUL I Medycz...

  • Uczniom lub Studentom w Płocku wynajmę pokój z kuchnią

    Płock

    • 450 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Lokal 2poziomowy 56m2 stancja pokój dla Pracownik
    Mieszkanie Lokal 2poziomowy 56m2 stancja pokój dla Pracownik

    Płock

    • 550 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Pokój wolny od ręki, proszę dzwonić w godzinach 11-20, preferowani obecnie pracownicy. Wynajmuje obecnie spawacz, oraz 2 pokój spawacz z partnerką- oboje palący. Można palić w nier...

  • Do wynajęcia 2 nieduże pokoje na Dobrzyńskiej
    Do wynajęcia 2 nieduże pokoje na Dobrzyńskiej

    Płock

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do wynajęcia 2 nieduże pokoje na Dobrzyńskiej, umeblowane wraz ze sprzętem AGD. Jest balkon , dużo zieleni. Dostępne od zaraz. Cena 1500,00 +media.

  • Do wynajęcia 2 małe pokoje na Dobrzyńskiej,12 letni blok
    Do wynajęcia 2 małe pokoje na Dobrzyńskiej,12 letni blok

    Płock

    • 1 400 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do wynajęcia nieduże 2 pokoje na Dobrzyńskiej, umeblowane ,wymalowane sciany ,z długim balkonem.Jest sprzet AGD. Jest ogród i ławeczka do odpoczynku.Cena do uzgodnienia.

  • Do wynajęcia pokój dla 2 os
    Do wynajęcia pokój dla 2 os

    Płock

    • 2 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia od zaraz pokój dla 2 os(preferowane kobiety) na os Międzytorze w Płocku.Dostęp do kuchni,toaleta,łazienka+pralka+suszarka.Blisko do dw.PKP i autobusowego oraz przystan...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę mieszkanie w bloku
    Wynajmę mieszkanie w bloku

    Gostynin

    • 1 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę kawalerkę w bloku, w pobliżu centrum Gostynina od 01 kwietnia 2025 roku. Mieszkanie urządzone.

  • Wynajmę oficynę
    1 / 16
    Wynajmę oficynę

    Gostynin

    • 2 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę oficynę na ogrodzonej posesji 300m gaz,prąd , woda kuchnia i łazienka wyposażona pralka lodówka