• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Przemyśl

(85)
  • Mieszkanie Przemyśl ul. Walerego Wróblewskiego

    Przemyśl » ul. Wróblewskiego

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WRÓBLEWSKIEGO - MIESZKANIE 2 -POK, PARTER 46,5M , LOGGIA Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne mieszka...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Stefana Rogozińskiego

    Przemyśl » ul. Rogozińskiego

    • 1 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie, ul. Rogozińskiego, Przemyśl Proponuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze bloku przy ul. Rogozińskiego (na Zasaniu). W niedalekie...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Aleksandra Dworskiego

    Przemyśl » ul. Dworskiego

    • 248 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2 pok. mieszkanie 56,68m, Dworskiego, Przemyśl Mieszkanie położone jest na 2. piętrze eleganckiej, odnowionej kamienicy przy ul. Dworskiego. To idealna propozycja dla...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Aleksandra Dworskiego

    Przemyśl » ul. Dworskiego

    • 239 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 2 pok. mieszkanie 46,17m, Dworskiego, Przemyśl Mieszkanie położone jest na 1. piętrze eleganckiej, odnowionej kamienicy przy ul. Dworskiego. To idealna propozycja dla...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Aleksandra Dworskiego

    Przemyśl » ul. Dworskiego

    • 324 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 3.pok.mieszkanie ,Dworskiego, Przemyśl Wyjątkowe i przestronne mieszkanie z duszą, położone na 1. piętrze eleganckiej, odnowionej kamienicy przy ul. Dworskiego. To id...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przemyśl

    • 505 410 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Nowa Inwestycja Osiedle „SZAFIROWE” w Przemyślu–ZAPRASZAMY!!
    1 / 3
    Nowa Inwestycja Osiedle „SZAFIROWE” w Przemyślu–ZAPRASZAMY!!

    Przemyśl

    • 423 453 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nowa Inwestycja Osiedle „SZAFIROWE” w Przemyślu–ZAPRASZAMY!! „SZAFIROWE” to osiedle składające się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, położone przy ul. Stanisł...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. 22 Stycznia

    Przemyśl » ul. Stycznia

    • 229 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 34,5 m | 1 piętro | gotowe do zamieszkania | niski czynsz | idealne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 34,5 m, zlokalizowane na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Przemyśl ul. Juliusza Słowackiego

    Przemyśl » ul. Słowackiego

    • 399 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe mieszkanie 61,5 m w sercu Przemyśla - idealne do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,5 m, zlokalizowane...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Franciszkańska

    Przemyśl » ul. Franciszkańska

    • 525 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok.65 m , położone na 2.piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Franciszkańskiej w Przemyślu, to doskonała propozycja dla osób ceni...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Władycze

    Przemyśl » ul. Władycze

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 60m na starówce z tarasem na panoramę Przemyśla UWAGA! Nowa, atrakcyjna cena świetna okazja! Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupozi...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Lwowska

    Przemyśl » ul. Lwowska

    • 299 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pok.mieszkanie w budynku + ogród + garaż, ul. Lwowska Przemyśl Na sprzedaż osobne 2-pok. mieszkanie w budynku, w którym znajduje się jeszcze dwa mieszkania. Dwupiętrowy budy...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Franciszkańska

    Przemyśl » ul. Franciszkańska

    • 427 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 53,39 m w ścisłym centrum z loggia, Franciszkańska, Przemyśl Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy u. Franciszkańskiej, usytuowane na c...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Kazimierza Opalińskiego

    Przemyśl » ul. Opalińskiego

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opalińskiego, 3-pok.mieszkanie, 60m po remoncie Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m, usytuowane na 4 piętrze w bloku przy ulicy Opalińskiego. Lo...

  • Mieszkanie Przemyśl Przemyśl ul. Moniuszki

    Przemyśl » ul. Moniuszki

    • 381 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m², usytuowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w Przemyślu. To idealne miejsce dla osób poszuku...

  • Mieszkanie Przemyśl Kazanów ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego

    Przemyśl » ul. Prądzyńskiego

    • 520 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam piętro domu 121 m + udział w działce, Kazanów, Przemyśl Ofertą sprzedaży jest duże przestronne mieszkanie, stanowiące samodzielne piętro w budynku o powierzchni 121,...

  • Mieszkanie 4 pokoje, Centrum, niedaleko Dworca Głównego
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokoje, Centrum, niedaleko Dworca Głównego

    Przemyśl

    • 695 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 4 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania bezpośrednio od właściciela – mieszkanie o pow. użytkowej ok 160 m2 Mieszkanie składa się z: · 4 przestronnych oddzielnych pokoi (salonu o powierzchni 43,50...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Stanisława Leszczyńskiego

    Przemyśl » ul. Stanisława Leszczyńskiego

    • 385 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pok. komfortowe mieszkanie 54m, ul. Leszczyńskiego, Przemyśl Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 54 m. Nieruchomość usytuowana jest na...

  • Mieszkanie Przemyśl rynek pierwotny ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska...

    Przemyśl » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 699 313 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 8 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe 3-pok.mieszkanie 83,75m na zielonym osiedlu, Przemyśl Materiały i wykończenie: Budynki zostały wykonane w wysokim standardzie, z wykorzystaniem materiałów najwyższej j...

  • Mieszkanie Przemyśl ul. pl. Rynek

    Przemyśl » rynek Rynek

    • 690 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie w Rynku, Przemyśl 3-pokojowe mieszkanie ma 98m i znajduje się na 1 piętrze kamienicy w samym centrum Przemyśla. Ekspozycją okien - n...