• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Janikowo +20 km
  • Ruda Śląska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Janikowem

(139)
  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 6
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 285 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok.48m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w zadbanym boku na os. Rąbin - jednej z najbardziej cenionych dzielnic INOWROCŁAWIA. Uk...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 5
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 499 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PRZESTRONNE 3 POKOJE Z BALKONEM I KLIMATYZACJĄ | 61,77 m | OSIEDLE SOLNO INOWROCŁAW Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,77 m, położone na...

  • Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Piechcin

    • 369 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ️SPRZEDAM MIESZKANIE W PIECHCINIE️, - 68 M, ( BEZ POŚREDNIKÓW) 3 POKOJE Z KUCHNIĄ, UBIKACJA, ŁAZIENKA OSOBNO - MIESZKANIE NA PARTERZE, 3 ŁADNE SŁONECZNE I USTAWIE POKOJE ( 20...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 7
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 230 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m, położone na II. piętrze w bloku na Osiedlu Toruńskim w INOWROCŁAWIU. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Okna PCV. Niski czyn...

  • Rąbin | 2 pokoje, garderoba | 53,85 m² w bloku z 2009 roku
    1 / 11
    Rąbin | 2 pokoje, garderoba | 53,85 m² w bloku z 2009 roku

    Inowrocław

    • 345 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz po pracy i po prostu czujesz, że jesteś u siebie. Przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu – wygodny salon, funkcjonalna kuchni...

  • 56 m² - 3 pokoje w bloku z 2014 roku.
    1 / 14
    56 m² - 3 pokoje w bloku z 2014 roku.

    Inowrocław

    • 447 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Są mieszkania, które po prostu „działają”. Dobre światło o poranku i przestrzeń, w której czujesz się swobodnie. To 3-pokojowe mieszkanie to propozycja dla kogoś, kto szuka doskona...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 10
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 579 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 91 m osiedle zamknięte w Inowrocławiu! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na 3. piętrze (poddaszu) w spokojnej części miasta. Funkcjonalny układ...

  • ***Mieszkanie 72m2, 4 pokoje, po kapitalnym remonc
    1 / 16
    ***Mieszkanie 72m2, 4 pokoje, po kapitalnym remonc

    Inowrocław

    • 259 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentuję Państwu bezczynszowe mieszkanie położone na parterze w kamienicy w bliskiej odległości centrum Inowrocławia. W mieszkaniu znajdziemy 4 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc ora...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia
    1 / 5
    Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia

    Barcin

    • 255 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Barcin Sprzedam Nowe Mieszkanie 50m2, bezczynszowe. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka... Mały ogródek. Miejsce parkingowe . W okolicy kościół, sklepy,...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 7
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 245 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,46 m, położone na IV piętrze w bloku na Osiedlu Piastowskim w INOWROCŁAWIU. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na balko...

  • mieszkanie z prywatną działką
    1 / 13
    mieszkanie z prywatną działką

    Barcin

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z prywatną działką – rzadkość, która znika z rynku 53,19 m² | 3 pokoje | bezczynszowe | prywatna działka 358 m² Dąbrówka Barcińska | 370 000 zł Większość mieszkań końc...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 13
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 339 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 58 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanym bloku na Osiedlu Toruńskim w INOWROCŁAWIU. Układ pomieszczeń: * salon z wyj...

  • Wykończony apartament, 3 pokoje, osiedle Solno
    1 / 16
    Wykończony apartament, 3 pokoje, osiedle Solno

    Inowrocław

    • 699 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ASK Premium Development ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 3-pokojowy środkowy apartament w zabudowie szeregowej znajdujący się na piętrze z przynależnym miejscem postojowym na...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 9
    Mieszkanie na sprzedaż

    Mogilno

    • 175 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Mogilnie na poddaszu, blisko centrum miasta,po generalnym remoncie, wymieniona instalacja gazowa, elektryczna i wodna. Ogrzewanie elektryczne podłogowe w kuch...

  • Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Mogilna - gotowe do zamieszkania!
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Mogilna - gotowe do za...

    Mogilno

    • 267 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Mogilna o powierzchni 37,5m2. Usytuowane na czwartym piętrze, to nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie jest...

  • Okazja! Mieszkanie z balkonem, 3 pokoje Ul. Kleeberga,
    1 / 8
    Okazja! Mieszkanie z balkonem, 3 pokoje Ul. Kleeberga,

    Inowrocław

    • 298 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ogłoszenie od osoby prywatnej - bez prowizji, pośrednikom dziękuje za telefony. Jestem pod telefonem każdego dnia do 21.30 - także w weekendy. Posiadam wirtualny spacer po nieruch...

  • Janikowo 54m2 M3 blok 2003r wys. parter balkon Zachodnia 5 NOWA C...

    Janikowo

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz w Janikowie dużego mieszkania 2-pokojowego w nowszym kamerlanym bloku , blisko parku i jeziora w Super Cenie ... zapraszam Dwu-pokojowe rozkładowe mieszkanie , w...

  • Lokal mieszkalny - Janikowo

    Janikowo

    • 320 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 20 listopada 2025 r. na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym przy ul. Topolowej 3 w Janikowie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza...

  • Mieszkanie Broniewice

    Broniewice

    • 395 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowym budynku na nowym osiedlu w Broniewicach. Mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 61,47m2 usytuowane na PIERWSZYM pięt...

  • Inowrocław mieszkanie do wykończenia
    Inowrocław mieszkanie do wykończenia

    Inowrocław

    • 186 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 50 m w Inowrocławiu na 1 piętrze dwa pokoje kuchnia łazienka. Mieszkanie w trakcie remontu. Nowe instalacje . Mieszkanie bezczynszowe