• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Brzozowem

(29)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krosno

    • 210 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 379 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krosno

    • 349 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży niezwykle przestronnego mieszkania, położonego na parterze 3 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego w Jasienicy Rosielnej. Nieruchomość o powierzchni 1...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niewistka

    • 129 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 1 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 329 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam

    Krosno

    • 350 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM MIESZKANIE NA OSIEDLU MARKIEWICZA Cena: 350 000 Sprzedam mieszkanie własnościowe spółdzielcze przy Ul.boh.westerplatte o pow.49m/2 na drugim piętrze ocieplonego bloku.Mi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Mieszkanie 67m2, 3 pokojowe, winda, 7 piętro, łazienka i wc osobn...

    Krosno

    • 365 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, 67m2, 7 piętro z windą, w bardzo dobrej lokalizacji, piękne widoki z balkonu, Krosno, Piastowska, bezpośrednio od właściciela, z założoną...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie

    Sanok

    • 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania. 4 pokoje z meblami,kuchnia z meblami, dwa przedpokoje i 4 szafy nowe,wszystko w cenie. Między 3-8 min-zlobek,przeczkole,szkoła po...

  • Na sprzedaż Mieszkanie os.Posada Sanok

    Sanok

    • 250 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe Mieszkanie, po częściowym remoncie. Mieszkanie na ul. Robotniczej os. Posada M posiada 40mkw powierzchni użytkowej +balkon+ przynależna piwnica. Miejsce...

  • Sprzedam lub wynajmę mieszkanie w Warszawie

    Sanok

    • 274 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 996 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Reprezentuję Biuro Nieruchomości TopBrokers.pl W ofercie sprzedaży mamy 6.493 mieszkania w całej Warszawie, w cenie od 6.644,44 zł/m2. Polecamy także sprzedaż lub wynajem domów,...

  • NOWA INWESTYCJA, MIESZKANIA W SZCZEPAŃCOWEJ OSIEDLE KWIATOWE
    1 / 10
    NOWA INWESTYCJA, MIESZKANIA W SZCZEPAŃCOWEJ OSIEDLE KWIATOWE

    Szczepańcowa

    • 370 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    POZNAJ SWOJE PRZYSZŁE MIESZKANIE  I INWESTYCJĘ W PRZYSZŁOŚĆ NA "OSIEDLU KWIATOWYM" MIESZKANIA W BUDYNKU NR 5 ZOSTAŁY SPRZEDANE. MIESZKANIE W BUDYNKU NR 1 ZOSTAŁO ZAREZERWOWANE. MI...

  • Wyjątkowy apartament 74m2 z ogródkiem Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 516 841 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Witaj w naszym magicznym azylu, gdzie natura i luksus spotykają się w doskonałej harmonii! Przedstawiam Ci wyjątkowe mieszkania na sprzedaż, położone w malowniczym Tarnowcu, na Osi...

  • Wyjątkowy apartament 78 m2, Tarnowiec Os. Zdrojowe

    Tarnowiec

    • 563 472 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Apartamenty Zielone Marzenie
    1 / 19
    Apartamenty Zielone Marzenie

    Brzezówka

    • 271 990 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 913 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wysoka Strzyżowska

    • 250 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Boguchwała

    • 310 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowe apartamenty w Sanoku przy ul. Kwiatowej
    Nowe apartamenty w Sanoku przy ul. Kwiatowej

    Sanok

    • 457 500 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jedlicze

    • 165 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem
    Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem

    Leszczawa Dolna

    • 170 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 983 zł/m2 cena za metr

Lesko

    • 249 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Lesku Osiedle Smolki na I piętrze
    Mieszkanie w Lesku Osiedle Smolki na I piętrze

    Lesko » ul. Smolki

    • 320 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 49m2 na Wójtostwie w Sanoku
    Mieszkanie 49m2 na Wójtostwie w Sanoku

    Sanok

    • 319 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w domu na parterze przy Parku w Sanoku
    1 / 17
    Mieszkanie w domu na parterze przy Parku w Sanoku

    Sanok

    • 240 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie  50 m  dla rodziny i pod inwestycję
    Mieszkanie 50 m dla rodziny i pod inwestycję

    Lesko

    • 347 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartament 88,41 m2 dwupoziomowy.

    Tarnowiec

    • 565 824 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze sko...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 6
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 392 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy nowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na parterze kameralnego budynku w inwestycji Apartamenty nad Sanem - w malowniczej, zielonej okoli...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 10
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 558 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m² z dwoma tarasami, położone w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty nad Sane...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 13
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 695 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m², z dwoma przestronnymi tarasami, zlokalizowane w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty...

  • Na sprzedaż mieszkanie 50,2 mkw. na parterze, centrum Sanoka
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 50,2 mkw. na parterze, centrum Sanoka

    Sanok

    • 495 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 mkw., położone na parterze przy ulicy Jasnej 9, w centrum Sanoka, stanowiące odrębną nieruchomość z księgą wieczystą. Mieszkani...

  • Mieszkanie Lesko Lesko
    1 / 11
    Mieszkanie Lesko Lesko

    Lesko

    • 650 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m², z dwoma przestronnymi tarasami, zlokalizowane w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty...

  • Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.

    Tarnowiec

    • 620 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. DO ZAMIESZKANIA. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 14
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 310 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Lesku przy ul. Smolki 7, na I piętrze w zadbanym budynku, znajdującym się na jednym z największych i najlepiej r...

  • Mieszkanie Jedlicze,
    Mieszkanie Jedlicze,

    Jedlicze

    • 270 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 31 m², zlokalizowana przy ul. Łukasiewicza 65 w miejscowości Jedlicze. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po generalnym rem...

  • Mieszkanie Lesko
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 352 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m², położone przy ul. Bieszczadzkiej na cenionym osiedlu Dolina Sanu w Lesku. Lokal znajduje się na II piętr...

  • Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała
    1 / 7
    Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała

    Mogielnica

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA. DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie

    Rymanów-Zdrój

    • 627 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku w Rymanowie Zdroju o powierzchni 57.4m2, II piętro, 3 pokojowe ,kuchnia ,łazienka i oddzielna ubikacja, piwnica. Parking przy bloku. Do remontu łazienk...

  • Mieszkanie Dukla, Trakt Węgierski
    Mieszkanie Dukla, Trakt Węgierski

    Dukla

    • 330 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dukli przy ul. Trakt Węgierski o powierzchni użytkowej 51,63 m...