• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do remontu Słupsk

(5)
  • Słupsk, Szkolna 74,13 m² Kamienica 2 pokoje
    1 / 14
    Słupsk, Szkolna 74,13 m² Kamienica 2 pokoje

    Słupsk

    • 340 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słupsk, 2 pokoje, 74 m² w kamienicy przy ul. Szkolnej - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Duże, ustawne pokoje – dwa po ok. 27 m² każdy! - Mieszkanie z ogromnym potencjałem a...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Słupsk

    • 230 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe (32m), parter + piwnica. Osiedle zatorze. Mieszkanie do remontu. Świetna lokalizacja, w pobliżu przystanek autobusowy z większością linii, sklepy or...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Słupsk

    • 250 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Słupsk

    • 749 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Słupsk

    • 165 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustka

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ustka, Słupska
    1 / 8
    Mieszkanie Ustka, Słupska

    Ustka

    • 289 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A m...

  • Mieszkanie Ustka, Grunwaldzka
    1 / 11
    Mieszkanie Ustka, Grunwaldzka

    Ustka

    • 269 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak c...