• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nagoszyn
  • Gościno
  • Kołaczyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Mała

(2)
  • Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.
    1 / 12
    Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.

    Mała

    • 125 059 zł cena
    • 2 151 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ŁADNYCH, WIDOKOWYCH DZIAŁEK 21.5a, BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC. Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a w...

  • Działka rolna pod Inwestycje, rekreacje, kurs
    1 / 7
    Działka rolna pod Inwestycje, rekreacje, kurs

    Mała

    • 19 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania grunt rolny znajdujący się w miejscowości Mała gmina Ropczyce powiat Ropczycko-Sędziszowski. Działka o pow. 28 arów porośnięta samosiejkami (możliwość wykarczowania)....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Brzeziny podkarpackie
    1 / 6
    Działka budowlana Brzeziny podkarpackie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 65 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piękną działkę budowlaną z Wz 12 arów z możliwością zabudowy i projektem na dom.Widok na góry zachwycający na 360 stopni.Dojazd drogą gminną utwardzoną i odśnieżoną zimą...

  • 1 / 2
    Działka wielopole skrzyńskie wielopole skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 19 000 zł cena
    • 3 878 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | DZIAŁKA ZADRZEWIONA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE 37,90 ARA W SPRZEDAŻY DZIAŁKA O POWIERZCHNI 37,90 ARA ZALESIONA O OZNACZENIU GRUNTU RIVa,RIVb,RVI POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE...

  • Działka Wielopole Skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 11 580 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | DZIAŁKA 11,58 ARA W WIELOPOLE SKRZYŃSKIE W SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM O NIEREGULARNYM KSZTAŁCIE I POWIERZCHNI 11,58 ARA. DZIAŁKA Z OZNACZENIEM GRUNTU ŁV, BEZ...

  • 1 / 2
    Działka Wielopole Skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 11 660 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | DZIAŁKA/ ŁĄKA 11,63 ARA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE. W ofercie naszego biura posiadamy działkę - łąkę o powierzchni 11,63 ara. Łąka z dobrym dojazdem, ze słupem energetycznym inne...

  • 1 / 2
    Działka Wielopole Skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 16 140 zł cena
    • 1 614 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | DZIAŁKA W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM 16,14 AR W SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM O POWIERZCHNI 16,14 ARA. BEZ MEDIÓW, Z DOBRYM DOJAZDEM OZNACZENIE GRUNTU : RIVa...

  • Braciejowa - działka na sprzedaż numer B – 222.2 G
    1 / 8
    Braciejowa - działka na sprzedaż numer B – 222.2 G

    Braciejowa

    • 149 580 zł cena
    • 2 493 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 24,93 ar położoną w miejscowości Braciejowa w drodze na Kałużówkę. Dokładna jej powierzchnia zostanie określona po podziale g...

  • Działka Brzeziny Mały Dział

    Brzeziny

    • 140 000 zł cena
    • 14 712 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Wielopole Skrzyńskie - działka 1,47 ha z warunkami zabudowy Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę działki w Wielopolu Skrzyńskim. Działka budowlan...

  • Zjawiskowa nieruchomość z bajecznym ogrodem!
    1 / 20
    Zjawiskowa nieruchomość z bajecznym ogrodem!

    Kamienica Górna

    • 1 180 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Głobikowa - działka na sprzedaż z WZ
    1 / 8
    Głobikowa - działka na sprzedaż z WZ

    Głobikowa

    • 79 000 zł cena
    • 1 510 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 15,10 ar położoną w Głobikowej, gmina Dębica. Media: sieć energetyczna - w zasięgu około 30m, sieć wodociągowa - bezpośrednio...

  • Działka Brzeziny

    Brzeziny

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Brzeziny - zaciszna działka w malowniczej okolicy na sprzedaż Oferuję do sprzedaży cztery działki budowlane w Brzezinach. Każda z nich ma kształt prostokąta o wymiarach...

  • 1 / 4
    Działka Wielopole Skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 16 400 zł cena
    • 2 803 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działka rolna nad rzeką - Wielopole Skrzyńskie Przedstawiam Państwu ofertę dwóch działek rolnych - łąk o łącznej powierzchni 28, 03 ara 1 - 11,63 ara ŁV 2 -...

  • Gumniska gm. Dębica działka 12 ar
    Gumniska gm. Dębica działka 12 ar

    Gumniska

    • 120 000 zł cena
    • 1 281 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży widokową działkę budowlaną, zlokalizowaną w odległości ok 4km od centrum Dębicy. Nieruchomość o powierzchni 12,81ar, i przybliżonych wymiarach 24x46m, o nach...

  • Dom Grudna Dolna ul.

    Grudna Dolna

    • 2 500 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o zamieszkaniu w podgórskiej krainie?Potrzebujesz weekendowej ostoi spokoju z widokiem na wzgórza?A może myślisz o inwestycji w luksusowe apartamenty pod ciemnym niebem?Mam...

  • Dom, 218,72 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 596 100 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • Działka, 25 600 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 179 200 zł cena
    • 25 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dom, 41,44 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 760 970 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 561 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka, 900 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 7 480 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny
    1 / 16
    Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny

    Brzeziny

    • 86 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DZIAŁEK ROLNYCH W GMINIE WIELOPOLE SKRZYŃSKIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ODROLNIENIA. Oferujemy do sprzedania dwie działki rolne 86a i 1,13ha w miejscowości Brzeziny- gmina Wielopole Skr...

  • Działki budowlane, 16 ar, Stasiówka, gm. Dębica
    1 / 12
    Działki budowlane, 16 ar, Stasiówka, gm. Dębica

    Stasiówka

    • 125 000 zł cena
    • 1 597 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej, malowniczej i widokowej miejscowości Stasiówka, oddalonej zaledwie 10 km od centrum Dębicy. To idealne miejsce dla os...

  • Działka rolna Dębica Gumniska
    1 / 4
    Działka rolna Dębica Gumniska

    Gumniska

    • 199 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 26 arów , położonej w miejscowości Gumniska ,gmina Dębica , w powiecie dębickim . Do działki prowadzi droga d...

  • Sprzedam 48 arów działka pod zabudowe
    1 / 6
    Sprzedam 48 arów działka pod zabudowe

    Wielopole Skrzyńskie

    • 4 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 48 arów działka pod zabudowę w całości lub na działki w Wielopolu Skrzyńskim.Dojazd drogą asfaltową.Uzbrojenie po drugiej stronie drogi.Cena 4000 za ar

  • Działki pod zabudowe 0,65 arów
    1 / 3
    Działki pod zabudowe 0,65 arów

    Wielopole Skrzyńskie

    • 3 500 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 65 arów ziemi w całosci lub na działki w Wielopolu Skrzyńskim.Cena 3500 zł za ar.Uzbrojone woda i prad na działce.

  • Działka Glinik

    Glinik

    • 40 000 zł cena
    • 9 850 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Glinik, gm. Wielopole Skrzyńskie - dwie działki rolne o powierzchni łącznej 98,5 ara z dojazdem drogą gruntową; teren lekko pochyły. Cena za całość: 40 000 zł - do negocjacji. P...

  • Luksusowy posiadłość z widokiem na wzgórza
    1 / 16
    Luksusowy posiadłość z widokiem na wzgórza

    Grudna Dolna

    • 2 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o zamieszkaniu w podgórskiej krainie? Potrzebujesz weekendowej ostoi spokoju z widokiem na wzgórza? A może myślisz o inwestycji w luksusowe apartamenty pod ciemnym niebem?...

  • Dom Kamienica Górna gm. Brzostek,
    Dom Kamienica Górna gm. Brzostek,

    Kamienica Górna

    • 879 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamienica Górna, w gminie Brzostek, usytuowany na przestronnej działce z dodatkowym gruntem o pote...