• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Pszczyną

(58)
  • BEZCZYNSZOWY lokal w centrum miasta
    1 / 13
    BEZCZYNSZOWY lokal w centrum miasta

    Bielsko-Biała

    • 350 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Oferta sprzedaży bezczynszowego lokalu o powierzchni 38,75m2 w centrum Bielska-Białej ul. Szkolna 1D Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy bezczy...

  • Centrum, bezpłatny parking, do remontu
    1 / 16
    Centrum, bezpłatny parking, do remontu

    Bielsko-Biała

    • 8 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Centrum | Bezpłatny parking | Hala 1000 m² do remontu idealna pod Twoją działalność! Do wynajęcia część wyjątkowej hali o powierzc...

  • Lokal handlowo usługowy
    1 / 13
    Lokal handlowo usługowy

    Bielsko-Biała

    • 1 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na wynajem lokal handlowo - usługowy, położony w Bielski-Białej, dzielnica Hałcnów, przy ul. Wyzwolenia. Powierzchnia lokalu 30,80 m2, nie...

  • Lokal użytkowy Tychy Śródmieście
    1 / 8
    Lokal użytkowy Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 3 563 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal! W doskonałej lokalizacji! Z osobnym wejściem dla jedynie dwóch lokali! Z własnym miejscem parkingowym! Lokal nr 15 o powierzchni 74,24 m2 składa się z:...

  • Kamienica inwestycyjna – centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Kamienica inwestycyjna – centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 5 500 000 zł cena
    • 784 m2 powierzchnia
    • 7 016 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Kamienica inwestycyjna ścisłe centrum Bielska-Białej | Dolne Przedmieście | TOP lokalizacja Na sprzedaż zabytkowa kamienica użytkowo-mies...

  • Wyjątkowy lokal 53m2 w Bielsku-Białej na sprzedaż!
    1 / 16
    Wyjątkowy lokal 53m2 w Bielsku-Białej na sprzedaż!

    Bielsko-Biała

    • 299 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferuję wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 53m2, zlokalizowany przy ulicy Trzech Diamentów 2, na osiedlu Polskich Sk...

  • Wynajmę lokal dom w Tychach pod działalność
    Wynajmę lokal dom w Tychach pod działalność

    Tychy

    • 2 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal pod działalność handlową gastronomię biura usługi itp. Lokal znajduje się na parterze budynku domu. W lokalu znajdują się wszystkie media prąd woda ogrzewanie CO , WC...

  • Lokal użytkowy Tychy H
    1 / 12
    Lokal użytkowy Tychy H

    Tychy

    • 11 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal dwupoziomowy o pow. 294 m2. Parter 94 m2 ( stan idealny) + 1 piętro 200m2 (otwarta pow. plus biuro, toaleta pojedyncza oraz toaleta kilkustanowiskowa), połączony schodami wew...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Obiekt Lokal 250 m² z ogrodem i parkingiem
    1 / 16
    Obiekt Lokal 250 m² z ogrodem i parkingiem

    Bielsko-Biała

    • 12 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Lokal 250 m² z ogrodem Krakowska, Bielsko-Biała Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 250 m², zlokalizowany w Bielsku-Białe...

  • NAJEM • Prestiżowa kamienica w Bielsku-Białej
    1 / 16
    NAJEM • Prestiżowa kamienica w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 5 693 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] NAJEM ok 126,51 m². Parter Prestiżowa kamienica w centrum Bielska-Białej 3 Maja 17 Cena najmu: 5693 zł netto + media ( 45 zł netto/m2) Ka...

  • Prestiżowy lokal z garażem podziemnym, centrum
    1 / 16
    Prestiżowy lokal z garażem podziemnym, centrum

    Bielsko-Biała

    • 5 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] Jeśli zależy Ci na prestiżowym, nowoczesnym i komfortowym lokalu dla Ciebie i Twoich klientów, w świetnej lokalizacji w centrum Bielska-B...

  • NAJEM • Prestiżowa kamienica w Bielsku-Białej
    1 / 16
    NAJEM • Prestiżowa kamienica w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 3 163 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] NAJEM ok 70,27 m² Parter Prestiżowa kamienica w centrum Bielska-Białej 3 Maja 17 Cena najmu: 3163 zł netto + media ( 45 zł netto/m2) Kauc...

  • Lokal Żory

    Żory

    • 3 990 000 zł cena
    • 506 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, która służy obecnie jako klinika oraz dom do zamieszkania. Budynek o łącznej powierzchni 506 metrów kwadratowych położony na działce o p...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 9
    Lokal do wynajęcia

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 600 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MONIKA POŁATYŃSKA Agent prowadzący [tel] Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w Galerii Dworzec w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Słowackiego 2. Oferowany lokal znajduje si...

  • Centrum -parking bezpłatny
    1 / 16
    Centrum -parking bezpłatny

    Bielsko-Biała

    • 10 215 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Wyjątkowy lokal w sercu miasta przestrzeń dla biznesu, który potrzebuje prestiżu i znakomitej lokalizacji! Do wynajęcia przestronny...

  • NAJEM • Prestiżowa kamienica w Bielsku-Białej
    1 / 16
    NAJEM • Prestiżowa kamienica w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 9 036 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] NAJEM 200,78 m² Parter Prestiżowa kamienica w centrum Bielska-Białej 3 Maja 17 Cena najmu: 9036 zł netto ( 45 zł netto/m2) Opłata za medi...

  • Lokal komercyjny w centrum Tychów

    Tychy

    • 319 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 840 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Manhattan – 24 lat działającego biznesu przy jednej z najbardziej ruchliwych ulicNa sprzedaż lokal komercyjny Manhattan – rozpoznawalne miejsce z historią, marką i realnymi wynikam...

  • Lokal użytkowy Bielsko-Biała, Ignacego Daszyńskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Bielsko-Biała, Ignacego Daszyńskiego

    Bielsko-Biała

    • 1 128 990 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 764 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ - DWUKONDYGNACYJNY LOKAL USŁUGOWO-MAGAZYNOWO-WARSZTATOWY O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI OK. 300 m² 15 MIEJSC PARKINGOWYCH • FOTOWOLTAIKA • POMPA CIEPŁA • MONITORING UL. DASZYŃSK...

  • Lokal użytkowy w Centrum Bielska-Białej
    1 / 9
    Lokal użytkowy w Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGENT PROWADZĄCY: DAWID ZIELIŃSKI PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty lokalu do wynajęcia położonego w kamienicy w samym centrum Bielska-...

  • Lokal użytkowy w Centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Lokal użytkowy w Centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 4 800 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    AGENT PROWADZĄCY:DAWID ZIELIŃSKI PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty lokalu do wynajęcia położonego w kamienicy w samym centrum Bielska-B...