• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Karsin

(1)
  • Lokal Karsin ul. Lipowa

    Karsin » ul. Lipowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 817 m2 powierzchnia
    • 1 469 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funkcjonująca hala produkcyjna o powierzchni 817 m2 położona na działce 7900m2 co zapewnia dużą przestrzeń...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • lokal handlowy w Kościerzynie ul.Dworcowa 10

    Kościerzyna

    • 5 400 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia działki 1410 m2. Lokal użytkowy o powierzchni 186 m2 • Lokalizacja Kościerzyna, działka zlokalizowana ul. Dworcowa 10 • Działka zlokalizowana koło Państwowej Szkoły...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Chojnice » ul. Młyńska

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szanowni Klienci, mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektroniczny w celu umówienia prezentacji lub spotk...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Chojnice » ul. Młodzieżowa

    • 450 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kontakt: Martyna Drobinska E-mail: martynad@nie skontaktuj się Telefon: 728 pokaż telefon Mam przyjemność zaoferować Państwu lokal handlowo-usługowy w Chojnicach. Cicha okolica, po...

  • Lokal Grzybowo ul. Wąska

    Grzybowo » ul. Wąska

    • 5 999 999 zł cena
    • 1 493 m2 powierzchnia
    • 4 019 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i]PROSPERUJĄCY DOM WESELNY ORAZ OŚRODEK WCZASOWY W GRZYBOWIE! [/i] [i]Oferujemy na sprzedaż obiekt - dom weselny oraz ośrodek wczasowy znajdującą się w Grzybowie, w niedaleki...

  • Lokal Kościerzyna ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Kościerzyna » ul. Wyspiańskiego

    • 1 099 000 zł cena
    • 567 m2 powierzchnia
    • 1 939 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBECNIE BUDYNEK W PEŁNI WYNAJMOWANY - INSTEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEJĘCIA NAJEMCÓW LOKALIZACJA: • 800m od dworca PKP • 400m od Obwodnicy Kościerzyny • 1300m od centrum miastaW najbliższym...

  • Lokal Zblewo ul. Leśna

    Zblewo » ul. Leśna

    • 9 999 000 zł cena
    • 2 569 m2 powierzchnia
    • 3 893 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY HOTEL W SERCU KOCIEWIA LOKALIZACJANieruchomość położona jest w w centrum regionu Kociewie, w miejscowości Zblewo. Jest to region pełen naturalnego uroku, z l...

  • Lokal Kościerzyna ul. 8 Marca

    Kościerzyna » ul. Marca

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 245 m2 powierzchnia
    • 964 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek dawnego kina w centrum KościerzynyHistoryczny obiekt z potencjałem inwestycyjnymLokalizacja:ul. 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty, Kościerzyna - ścisłe centrumNier...

  • Sprzedam Wielofunkcyjny Budynek Stacji Palik DK12

    Zawada

    • 540 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedażynieruchomości handlowej. Mieszczącej się w miejscowości Zawada gm. Przysucha pow. przysuski.WIELOFUNKCYJNY BUDYNEK STACJI PALIWSprzed...