lokal na sprzedaż
10 lut 2025

Lokal Gdynia Witomino ul. Narcyzowa

woj. Pomorskie pow. Gdynia gm. Gdynia
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 10 luty 2025 00:30
99 000 zł 17 m2
99 000 zł 17 m2 5 824 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 17 m2
Cena za metr 5 824 zł/m2
ID oferty K36997387

Opis

LOKALIZACJA:

Garaż znajduje się na Gdyńskim Witominie przy ul. Narcyzowej - to znana i lubiana dzielnica Gdyni. Dobrze skomunikowana z centrum miasta i obwodnicą. W najbliższej okolicy znajdują się wszystkie niezbędne sklepy i lokale usługowe.

GARAŻ:

Na sprzedaż garaż w szeregu garaży, o powierzchni 16,53m2. 
-Garaż o wymiarach około 5,8m długości x 2,8m szerokości.
-Wysokość 2,28m 
-Brama podnoszona ręcznie
-Instalacja elektryczna aluminiowa, nowy licznik prądu, brak kanału

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer oferty: PAN526499
  • Data aktualizacji: 2025-02-10
  • ID ogłoszenia: K36997387
  • Źródło: PARTNERZY Agencja
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Gdynia, cena: od 84 150 do 113 850 zł, powierzchnia: od 15 do 20 m2
PA
PARTNERZY Agencja Biuro nieruchomości · 1 872 ogłoszeń

PARTNERZY Agencja Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika