działka na sprzedaż
7 lut 2025

Ładna okolica MeDiA MPZP Okazja! super cena!

woj. Mazowieckie pow. żyrardowski gm. żyrardowski
Dodane 1 rok temu, Piątek, 7 luty 2025 02:20
170 000 zł 2 900 m2
170 000 zł 2 900 m2 59 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 900 m2
Cena za metr 59 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36989889

Opis

Działka położona w cichej, spokojnej, malowniczej okolicy, sąsiedztwo lasów, sadów owocowych i kilku domów.

Powierzchnia 2900 m, szer.36 dł.81

Dojazd drogą asfaltową, II linia zabudowy ok 80 m od drogi asfaltowej. Dobra komunikacja z Warszawą (45km)- dojazd przez Żabią Wolę (12km) oraz z Mszczonowem (10km) i Grójcem (20km)

Jest Plan zagospodarowania Przestrzennego 7MN;

Tereny Zabudowy Jednorodzinnej - wolnostojącej
- powierzchnia zabudowy - do 20%
- powierzchnia biologicznie czynna nie mniej niż 70%

Media ; prąd na działce, woda do dociągnięcia ok 80m

Idealne miejsce dla chcących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości szybkiej komunikacji z miastem lub jako inwestycja. Możliwość podziału na mniejsze działki.

Polecam !!!

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-06-18
  • ID ogłoszenia: K36989889
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!