mieszkanie na sprzedaż
26 mar 2026

Komfortowe 2 pokojowe w nowym bloku, wyposażone

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 26 marzec 2026 21:20
849 000 zł 52 m2
849 000 zł 52 m2 16 327 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 52 m2
Cena za metr 16 327 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 4
ID oferty K37498328

Opis

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,3 m², położone na nowoczesnym, kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej popularnych części Krakowa - Bronowicach.
Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 7-piętrowym budynku i jest w pełni wykończone oraz wyposażone, dzięki czemu jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. To idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem.
Dużym atutem nieruchomości jest funkcjonalny układ pomieszczeń oraz balkon, który stanowi idealne miejsce na poranną kawę.

MIESZKANIE:

Mieszkanie posiada 52,3 m2 i składa się z :

- salonu 18,15 m2
- aneksu kuchennego 7,72 m2
- sypialni 14,32 m2
- łazienki 6,80m2
- przedpokoju 5,24m2
- balkon 3,42m2

Do mieszkania przynależy również:
- komórka lokatorska 2,21m2
- miejsce postojowe w garażu podziemnym 12,5m2

Ekspozycja wschodnia - w mieszkaniu zamontowane są rolety.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się w Bronowicach, dzielnicy bardzo cenionej przez mieszkańców Krakowa ze względu na wygodę życia oraz świetną komunikację z centrum miasta.
dojazd do centrum - ok. 15 minut
szybki wyjazd na obwodnicę Krakowa - A4 (ok. 10 minut)
bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej: tramwaje, autobusy oraz kolej podmiejska

Nieopodal znajdują się IKEA, Galeria Bronowice i Castorama.
Okolica oferuje również kawiarnie, punkty usługowe, tereny zielone, place zabaw oraz przedszkola, dzięki czemu codzienne życie jest wyjątkowo wygodne.